REIKI a Tarot
#1

Witam serdecznie zastanawia mnie ile osób zaczynało od REIKI a potem zaczęło interesować się Tarotem.
Osobiście jestem Mistrzem i Nauczycielem REIKI bo uważałem że jak się coś zaczyna to się to kończy.
Moim zdaniem REIKI otwiera pewne nowe drzwi.
Odpowiedz
#2

Tarot rowniez otwiera pewne drzwi. Zaczynac dobrze to co budzi nasze zainteresowanie. Co do konczenia mam troche inne zdanie. Jesli zaczynam to niekoniecznie koncze, a czesto dalej podazam raz odnaleziona sciezka.
Odpowiedz
#3

Odpowiadam w sprawie Reiki, moje zdanie miało na celu przekazać że postanowiłem że jeśli zrobiłem 1 stopień REIKi to chce mieć wszystkie stopnie.
Tak REIKI cały czas praktykuje i rytuały związane z REIKi trenuję.
Chodziło mi o to że REIKi uważam że trzeba było opanować do perfekcji a tak jak to piszą trening i jeszcze raz trening.

Podoba mi się takie stwierdzenie doskonałość to dla mnie za mało.
Odpowiedz
#4

Perfekcja to baaardzo trudno osiągalny cel Kotek
Odpowiedz
#5

Wiem dlatego uważam to za cudowny cel, bo nigdy nie przestajemy się przez to doskonalić.
Odpowiedz
#6

Tak jestem ciekawy do tych co stosują REIKI czy wy gdy bierzecie karty Tarota do rąk czuje jak energia REIKI zaczyna płynąć do dłoni.
Ciekawi mnie to bo za każdym razem gdy czytam o tarocie albo trzymam talię Tarota to czuje energię.
Jestem ciekawy jak wygląda to u was.
Odpowiedz
#7

Witam.
Posiadam stopień 2 Reiki Usui Ryoho.
Ostatnio praktykując z Tarotem, zacząłem przed tasowaniem kart prosić o Reiki.
Nie do końca mogę opisać uczucie tego wyciszenia... Być może umysł również wprowadzany jest w stan alfa... Przynajmniej tak się czuję.
Ciekawe doświadczenie, które zamierzam dalej sukcesywnie kontynuować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości