Wątek zamknięty

monika-wawa
#1

Bardzo proszę o interpretację mojej piramidy
Monika
24.08.1976

----------------4/13--------------------
----------------7/16--------------
--------5/14-----------2/11-------------
---8-------------6/24----------5/23 ---------
------2---------------------1v3------------------
-----------------1------------------------
--------------------1/10----------------------
#2

24.08.1976r
4PZ-----------------------4/13/31------------------------4PZ
3PZ---------------------7/16/25----------------------3PZ
1PZ---------5/14/32---------------------2/11-------2PZ
C--------8-----------------6/247--------------5/23-------C =DŻ=1/10/19/37
1WW------------2-----------------------3----------2WW
WG--------------------------1--------------------------WG

Albo
.............................................4..................................

............................................7.................................

...............................5..............................2...............

......................8......................6.......................5...................

.................................2........................3...............................

..............................................1.........................................

liczby karmiczne-1/19- liczba karmiczna władzy
4/13 - liczba karmiczna pracy
5/14- liczba karmiczna wolności
7 /16- liczba karmiczna związków
#3

prosiłabym serdecznie o interpretację.
Tak dopytuję, ponieważ nie wiem, w którym kierunku iść zawodowo - brnąć w etat, czy iść na swoje? Oczko
Mam jeszcze dylemat natury wewnętrznej - czasem jestem w stanie przewidzieć pewne zdarzenia (oczywiście nie wtedy kiedy chciałabym, jest to zjawisko niezależne Oczko) - skąd takie właściwości Oczko
Ciekawa jestem, czy takie informacje zapisane są w naszych wyznacznikach liczbowych.

Pozdrawiam
#4

Nie pisałam , poniewaz się nie odzywałas , a jest trak że ktoś prosi i potem nawet nie zajrzy.
Cytat:Tak dopytuję, ponieważ nie wiem, w którym kierunku iść zawodowo - brnąć w etat, czy iść na swoje?
Ja bym powiedziała tak jezeli czujesz sie na siłach to jako 1 - to lider przywódca , przewodnik, twórca , wynalazca , ryzykant , to ktoś kto lubi przewodzić , a nie się podporzadkować jak najbardziej może miec swoja firmę, ale masz liczby , które dają cI rozdarcie wewnętrzne i niezdecydowanie
jak 2/11-jedną nogą na ziemi , druga w chmurach, ale to liczba wizjonerstwa , intuicji i przeznaczona do wyższych celów , oczywiście jężeli będziesz wibrować pozytywnie.
1/10-to liczba nowego cyklu, spełnienia marzeń czasami dzięki poparciu innych , ale 0 -to chaos zyciowy i w negatywie moze to być tylko nadmiar pragnien wynikajacych z niestabilności emocjonalnej i braku poczucia bezpieczenstwa.
1/19 -to liczba karmiczna władzy więc tu nie tylko rozkazy , nakazy i władczość ,ale trzeba zauwazyc drugiego człowieka , tym bardziej że masz na minusie 2.3i 1-nauka cierpliwości , harmonijna współpraca z drugim człowiekiem, tego musisz się nauczyc współpracy z drugim człowiekiem , bo jako jedynka lubisz błyszczec masz twórcze pomysły , ale do tego potrzba drugiego człowieka żeby twoje pomysły docenił i zrealizował.
#5

Cytat:Mam jeszcze dylemat natury wewnętrznej - czasem jestem w stanie przewidzieć pewne zdarzenia (oczywiście nie wtedy kiedy chciałabym, jest to zjawisko niezależne Oczko) - skąd takie właściwości Oczko
2/11- to liczba rozdarcia wewnetrznego i wizjonerstwa.
7/16- to liczba mistków i filozofów , oraz tego że interessujesz się , a jezeli nie to zaczniesz sie interesowac wiedzą tajemną.
Wogóle jestes dziewczyną lubiącą wolnośći niezalezność i ciężko ci się podporządkowac pod otoczenie.
Masz szereg pomysłów twórczych , ale moga one byc tylko w twojej głowiei nie zrealizowane.
Twoje dziecinstwo mogło nie być łatwe , okres gdzie buntowałas się i miałas trudności z dostosowaniem się do otoczenia.
Mogłas wczesnie podjąć pracę ze wzgędu na trudności finansowe rodziców , lub problemy z ojcem lub jego nieobecność.
Mama emocjonalna , ale tworzy ciepły przytulny dom.
Teraz wejdziesz w 2/11- punkt zwrotny ,który mówi w pozytywie że możesz liczyc na kontrakty , współpracę , zawarcie małżenstwa jezeli nie masz.
To okres szczęscia , miłości przyjazni .
w negatywie -poddanie w watpliwośc dotychczasowych związków osobistych , lub zawodowych.
Jestes takze w cyklu 6/24-to w pozytywie okres sprzyjający rodzinie i miłości , okres obowiązkó rodzinnych ,zawodowych i społecznych.
w negatywie problemy rodzinne, nadmiar obowiązków, niebezpieczenstwo rozwodu , separacji.
Dalej nie będę pisała to okres cyklu do 56roku a punktu zwrotnego do 44 roku .
#6

Bardzo dziekuję za obszerną interpretację Oczko.
W 3/4 odnosi się do mnie w 100 %. Sa punkty, w których rzeczywistość rozmija się ze wskazówkami liczb.

Mam koleżankę, która jest urodzona w tym samym dniu, miesiącu i roku (przyjaźnimy się od lat) i u niej zupełnie inaczej przebiega życiorys niż mój. Powiedziałabym, ze jest odbity w krzywym zwierciadle od mojego, lub odwrotnie.

Rozumiem, że duży wpływ mają również nadane nam imiona, nazwiska, ich kolejne dopiski Oczko Czy tak?
#7

Napewno tak nie ma ludzi jednakowych.
napisz mi co się zgadza a co nie .
#8

oczywiscie kwestie ogromnej indywidualności i braku chęci do podporządkowania się nieakceptowanym stereotypom - mam rowinięte w stopniu max. Co do dziecieństwa - faktycznie problemy z ojcem, natury jego uzależnień, mama- raczej zimna, bez ciepłego domu.
Dorosłe życie: 2 małżeństwa
Życie zawodowe: przez 3/4 swojej kariery zawodowej raczej ustępliwa wobec innych, powiedziałabym mocno harmonijna.
jestem społecznikiem, nie oczekującym rewanżu za udzielaną pomoc. duża działalność na rzecz potrzebujących

moja przyjaciółka: brak matki, ojciec zimny
brak małżeństwa
faktycznie skierowana na swoje potrzeby

Natomiast mam jeszcze znajome bliźniaczki też z 24 sierpnia tylko, że 10 lat wcześniej urodzone i również ich życia są odbite w krzywym zwierciadle.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości