Urok na ponowne rozpalenie uczucia
#1

Witam. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś urok na ponowne rozpalenie uczucia? Zdaję sobie sprawę, że mogłyby się posypać teraz niezbyt życzliwe komentarze, więc uprzedzę: zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Sytuacja wygląda tak: byłam z moim chłopakiem ponad dwa lata, dobrze się między nami układało, czasem bywały kłotnie - norma. Mieliśmy dużo wspolnych planow, ktore nie wychodziły tylko ode mnie. Aż do czasu, gdy ja zaczęłam mieć problemy z panowaniem nad swoimi uczuciami. Potrafiłam czasem zdenerwować się o byle drobiazg. Zapisałam się na terapię, jest coraz lepiej, mimo to ukochany postanowił odejść, ponieważ ma żal o to co było. Mowi, że dalej mnie kocha, wiem, że to prawda, utrzymuje także, że dalej mu zależy. Ale wiadomo, uczucie gaśnie. Mowi, że mogę starać się to odbudować, natomiast uważa, że i tak niesmak pozostanie i że nie wroci. Bardzo mi na nim zależy, ale mam wrażenie, że cokolwiek bym nie zrobiła, to nic nie da. Wstyd mi to pisać, naprawdę. Tak czy owak, starać się dalej będę, poki nadzieja we mnie nie umrze, ale chciałabym zapytać, czy jest jakiś urok, ktory pozwala to uczucie na nowo rozniecić? Nie chodzi mi tu o jakiś spektakularny efekt... Nie spodziewam się, że jak jutro rzucę urok, to już pojutrze ''będzie moj'' i będziemy udawali, że nic się nie stało Rotfl Nie, zdaję sobie sprawę, że mogę trochę na efekt poczekać, ale nie podchodzę też do tego w taki sposob, że urok wszystko za mnie załatwi. Więc jak? Ktoś mi pomoże? Uśmiech
Odpowiedz
#2

Lawendowa Muffinko, mam nadzieje, ze nie odczujesz tego niezyczliwie, bo nie taka byla moja intencja. Ale przeczytalam Twoja wiadomosc, piszesz ze nadal Ciebie kocha, to co chcesz rozbudzac?

Wydaje mi sie, ze w tej sytuacji powinnas proboowac przekonac ukochanego swoimi dzialaniami ze jesli wejdzie z Toba znowu w relaje, to bedzie ona inna nic byla. Z jakiegos powodu odszedl. Skoro uczucie jest, to brakuje tutaj szczerosci i przedstawienia sobie nawzajem oczekiwan, oraz okreslenia czy nawzajem wobec siebie jestescie w stanie je spelnic.

Mysle, ze dobrze, ze jest wobec Ciebie szczery i nie budzi w Tobie niepotrzebnych nadzieji, aczkolwiek widzisz, dal Tobie otwarta furtke. Ty musisz go przekonac ze jestes w stanie ten niesmak zatrzec..
Odpowiedz
#3

Rozbudzić chciałam jego uczucie, ktore tak jak pisałam, gaśnie. I boję się, że nawet jak stanę na rzęsach, to go nie przekonam do mojej zmiany... Ale może ma Pani rację. Postaram się go jakoś przekonać Uśmiech
Odpowiedz
#4

Na uczucia czy milosc, bym raczej polecala modlitwe, czy afirmowanie, przyciaganie. To sa "lzejsze" metody, ktore dzialaja na zasadzie przyciagniecia tego co dla nas dobre (choc czasami okazuje sie, ze to czego chcemy wcale dla nas dobre nie jest, co przyjdzie nam poznac z czasem). Urok to dzialanie wbrew czyjejs woli i jako takie jednak przyciaga znacznie grozniejsze konsekwencje.

Macie kontakt wiec jakies szanse sa przeciez, tylko no wlasnie trzeba to uczucie co zostalo podsycac, ale w taki sposob aby go przekonac ze "bedzie inaczej". Tak bym powiedziala Uśmiech
Odpowiedz
#5

Modlitwę? A zna Pani jakąś konkretną?
Odpowiedz
#6

Nie znam, ja tego akurat nie stosuje. Ale poszukaj w internecie. Moja kolezanka sie modli z calkiem dobrym skutkiem Uśmiech
Pisalam o tym w tym watku: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=92&t=16529">viewtopic.php?f=92&t=16529</a><!-- l -->
Zalezy tak naprawde w co wierzysz, co Ciebie przekonuje. I pytanie czy faktycznie wasze zejscie sie jest czyms co dla Was bedzie dobre.
Odpowiedz
#7

Okej, dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#8

Szukam i szukam i póki co nic nie działa modlę się palę świece ale chyba trzeba trochę czasu
Odpowiedz
#9

Dziewczyny w pełni zgadzam się z Madrugadą. Rzucanie uroków, czy zaklęć miłosnych przez niewprawioną osobę może przynieść zgoła odmienny skutek.
Owszem są zaklęcia na wywołanie uczucia u drugiej osoby. W księdze magii i zaklęć Allan Albyss są różne do wyboru i koloru. To jednak technika dla osób znających przynajmniej podstawy magii. O ile eksperymentujemy na sobie( jest tam zaklęcie na pozbycie się owłosienia czy zmianę koloru oczu), to ingerencje na drugą osobę niosą z sobą spore ryzyko. W końcu próbujesz rozpalić uczucie w kimś, kto go na chwile obecną go nie odwzajemnia.
Jest też magia ludowa, i sposoby mniej niebezpieczne. Musisz sobie poczytać. Natomiast nie bierz się za coś co wymaga skomplikowanej procedury oraz wywołuje efekt od razu. Można wierzyć w magię lub nie. Czarna różni się od białej tylko jednym- intencjami jakie mamy podczas jej wykonywania.
Więc jeśli kogoś chcemy na nowo ze sobą związać, to już nie jest magia biała.
Zupełnie bezpiecznym sposobem są afirmacje, modlitwa, palenie świec. To wymaga czasu, cierpliwości ale jest zupełnie bezpieczne i też działa.
Odpowiedz
#10

toteż palę świeczki i modlę się modlę się do świętej Rity do Antoniego żeby ukochany odnalazł zagubioną miłość do mnie i modlitwę do Archanioła Haniela odprawiam a za czarną magię to nie chcę się brać bo boję się opętania Bardzo mi zależy ale nie chcę bezwolnej kukły od czarnej magii chcę powrotu dawnego uczucia żeby mnie kochał
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości