Pomoc z kartami lenormand-interpretacja
#1

Witam serdecznie Uśmiech Jakiś czas temu zakupiłam karty Lenormand, troszeczkę o nich czytałam i zaczynam małymi kroczkami łączyć je w pary i interpretować...ale dopiero się uczę dlatego bardzo prosiłabym o pomoc w inetrpretacji Uśmiech W ramach ćwiczenia postawiłam sobie karty ponownie na tą samą znajomosc internetowa bo poprzedni uklad z Tarota się sprawdził, Przypomnę, że rozmawiamy juz długo, podchodzę do tej relacji bardzo luzno ale chciałam sprawdzić czy się kiedys spotkamy realnie bo chłopak mi się podoba Uśmiech niestety mieszka w innym miescie dosyć daleko ode mnie.

1.jak rozwinie się moja relacja z tym chłopakiem: (ksiezyc oznacza chyba romans miedzy nami ale te myszy na koncu chyba mowia o stracie relacji czy moim stresie?)
Ogród + Pan+ księżyc+ Pani + Myszy ( dodam że zakładałam iz karta Pana będzie oznaczac tego chłopaka a Pani mnie ale nie wykładałam tych kart specjalnie, zwyczajnie wyciagnęłam na nasza relacje 5 kart i tak się same ułożyły)

2.Czy dojdzie do naszego spotkania w realu? (będzie o tym mowa,ale chyba nic z tego nie wyjdzie?)
Bukiet + Myszy + Pierścień

3.Jak przebiegnie nasze spotkanie?( a tutaj jakby potwierdzenie ze nie bedzie spotkania ze wzgl na utrudnienia?)
Dziecko+ Ogród + Żmija

niestety nie zakładałam żadnego okreslonego czasu, jedynie polozylam karty na pytania
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości