Warsztat 113 - Ania z Zielonego Wzgórza.
#1

Witam wszystkch. Mam przyjemność poprowadzić warsztat 113. Kwiatek

Kazy z nas spotyka na swojej drodze różnych przyjaznych ludzi. Najbardziej imponujące dla mnie są moje bratnie duszęUśmiech
Generalnie temat bratnich dusz jest dość ciekawy, podobno wędrują przed setki lat i wciąż odnajdują się w nowych wcieleniachUśmiech)
Spośród wielu mam Anie. I glownym tematem warsztatów będzie to co nas inspirujeUśmiech

1) Jak sie poznalysmy?

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić, coś co działa na nas pozytywnie..?Uśmiech (jest tego trochę więc nie powinno być problemuUśmiech)

Zachecam wszystkich do udziału w warsztacie Rotfl Buźki
Rozwiązanie już za tydzieńUśmiech)
Odpowiedz
#2

Witaj Uśmiech
1, 3buław, 10 mieczy, Królowa Buław - myślę,że poznałaś swoją przyjaciółkę Annę w nowej pracy.
Zmieniłaś miejsce ,w którym czułaś się źle ,w którym czułaś ,że nic dobrego Cię nie czeka .W nowym miejscu poznałaś Annę.
2, 7 mieczy mi wypadło....hm może lubicie razem organizować coś,albo po prostu pogłębiać informacje na łączące Was zainteresowania lub jak to kobiety plotkować ,obserwować.....
Odpowiedz
#3

Lady Sunset,

na Twoje pytania wylosolam nastepujace karty:

1. 3 monet, Krolowa Bulaw, 2 kielicow

Dla mnie zwyczajnie poznalyscie sie przy okazji kursow, czy szkoly; moglo sie okazac ze Was posadzono razem, albo poznalyscie sie przez wspolna kolezanke, z ktora obie mialyscie cieple kontakty.

2. 2 bulaw, Paz Mieczy, 8 kielicow

Napewno jesli jestescie ze soba macie mnostwo energii tworczej, nawzajem siebie inspirujecie. Paz Mieczy mieczy pokazuje znakomity kontakt intelektualny - ale czy jestem w stanie pokazac jakas aktywnosc¿ W kazdym razie wyglada to na to jakbyscie nie bylu w stanie usiedziec w miejscu. Moga to byc wycieczki, wedrowki, cos zwiazanego z rucem. Paz mieczy sugeruje jednak, ze towarzyszy temu aktywnosc intelektualna rowniez.
Odpowiedz
#4

Dziękuje dziewczyny za udział w warsztacie Muza Buźki
Odpowiedz
#5

LadySunset napisał(a):Witam wszystkch. Mam przyjemność poprowadzić warsztat 113. Kwiatek

Kazy z nas spotyka na swojej drodze różnych przyjaznych ludzi. Najbardziej imponujące dla mnie są moje bratnie duszęUśmiech
Generalnie temat bratnich dusz jest dość ciekawy, podobno wędrują przed setki lat i wciąż odnajdują się w nowych wcieleniachUśmiech)
Spośród wielu mam Anie. I glownym tematem warsztatów będzie to co nas inspirujeUśmiech

1) Jak sie poznalysmy?

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić, coś co działa na nas pozytywnie..?Uśmiech (jest tego trochę więc nie powinno być problemuUśmiech)

Zachecam wszystkich do udziału w warsztacie Rotfl Buźki
Rozwiązanie już za tydzieńUśmiech)
1. 3 mieczy, 8 pucharów;
paź buław
Myślę, że poznałyście się w dość trudnym okresie. Któraś z Was cierpiała, zapewne emocjonalnie, być może chodzi o stratę bliskiej osoby lub zerwanie z chłopakiem. Jeśli chodzi o okoliczności to poznałyście się przez wspólnego znajomego/znajomą, to bardzo młoda osoba, być może nawet dziecko (wówczas). Mogło to być w podróży lub wycieczce, poza domem w rozrywkowym miejscu.
2. 8 denarów, III Cesarzowa, IX Pustelnik
- Lubicie razem pracować, robić coś wymagającego skupienia np. uczyć się razem, układać puzzle, rozwiązywać krzyżówki, składać modele, szyć - cokolwiek wymaga skupienia, dokładności i robi się to powoli. Możecie też dosłownie pracować lub studiować razem i zwyczajnie lubicie to.
- Lubicie upiększanie - malowanie paznokci, farbowanie włosów, wizyty u kosmetyczki, spa, solarium, zakupy (zwłaszcza ciuchy, kosmetyki, buty).
- Lubicie poznawać świat, może więc wspólne wycieczki, zwiedzanie, szukanie czegoś. Lubicie się dzielić ze sobą swoimi doświadczeniami i mądrością. Lubicie też to, że każda wie kiedy dać drugiej chwilę samotności.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dziękuje Luks za udział w zabawie :text-thankyouyellow: również pozdrawiam.

i zapraszam chętnych Kwiatek
Odpowiedz
#7

Dawno nie wyciagalam kart ,wiec zobaczymy .
Z Anna poznalyscie sie w klubie , kinie na wycieczce, lub przez jakis portal badz w parku,choc ta znajomosc wyglada ze znacie sie od kolyski .9 Monet As Bulaw
Lubicie sie dobrze bawic ,plotkowac o czym mowi 3 Kielichow poza tym mozecie obie miec ciagotki do ezoteryki oraz podrozy na co wskazuje Swiat I 8Bulaw ,ale takze mozecie uprawiac sport motywujac sie wzajemnie.Karta Smierc mowi o pomocy innym moze dzialacie charytatywnie ,lubicie filmy ,sztuke oraz taniec i dobra muzyke .Koncerty moga nie byc dla Was obce.
Odpowiedz
#8

1. Jak się poznałyście? 4 buław, Sąd, 7 mieczy
W pracy albo na uczelni. Połączyłyście swoje siły, żeby wspólnie przezwyciężyć jakiś problem. Być może obie nie lubiłyście jakiejś osoby i chciałyście jej utrzeć nosa. Może pracowałyście razem nad jakimś projektem, który później miał zostać oceniony przez ważne osoby. To było trudne i nie skończyło się dla was najlepiej, nie wyciągnęłyście większych korzyści, ale to was zbliżyło do siebie.
2. Co lubicie razem robić? 10 mieczy, Rycerz Mieczy, Wieża (dziwne karty Smutny )
Razem podróżujecie? Zupełnie spontanicznie. Może jakieś sporty ekstremalne?

Dziękuję za warsztat! Uśmiech
Odpowiedz
#9

Witaj

1) Jak sie poznalysmy?
Król pucharów/ 10 mieczy/ 2 monety
Poznałyście się w chwili załamania jednej z Was. Skupiona na swoim bólu nie widziałaś wyjścia z sytuacji, Ania pomogła Ci to przezwyciężyć (lub Ty jej). Dotyczyło to meżczyzny: prawdopodobnie ojca, ale mogło chodzić też o brata, chłopaka. To była gwałtowna, bolesna, nieodwracalna strata.
W związku z tym musiałaś podjąć konkretne i zdecydowane kroki. Zaryzykowałaś zmianą, a dzięki temu zaczęłaś nowe życie.

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić
Król pałek/ rycerz mieczy/ XX Głupiec
Uwielbiacie waricacje, współną zabawę, jak dzieci (może to przyjaźń z dziecięcych lat).
Łączy Was muzyka, koncerty. Imprezowanie. Macie też za soba pierwsze doswiadczenie z uzywkami: alkohol, papierosy, narkotyki. Co zgubne podoba Wam się ten sam typ faceta. Razem wychodzicie na łowy.
Nie są Wam obce piesze wędrówki, grzybobranie, las, spacery z pasami, ale też ekstremalne sporty. Macie podobny humor, wspólne tematy rozmów. Pożyczacie od siebie pieniądze, biżuterię. Często esemesujecie, czy też inne wiadomości elektroniczne. Też lubiecie się kłócić. Obcinacie lub farbujecie sobie wzajemnie włosy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10

LadySunset napisał(a):Ania - bratnia dusza.
1) Jak sie poznalysmy?

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić, coś co działa na nas pozytywnie..?Uśmiech (jest tego trochę więc nie powinno być problemuUśmiech)

Hm, mnie też wyszły dziwne karty. Bezradny

1. Król pucharów, Papież, Królowa mieczy.

Myślę, że to taka znajomość od najmłodszych lat, z jednej piaskownicy, Oczko może mieszkałyście w jednym domu/bloku, mogłyście chodzić do tej samej podstawówki i możliwe, że dalej też.

2. As buław, Śmierć, Wieża.

Łączy Was jakaś silna potrzeba dokonywania zmian w życiu, to chyba bardzo energetyczna relacja i mocno inspirująca. Coś jak nazwa starego zespołu SBB - Szukaj, Burz i Buduj. Oczko
Razem możecie nie tylko malować pokój, ale także robić coś z gliny - rzeźba lub przedmioty użytkowe, z tym mi się kojarzy projektowanie i wymyślanie form, rysowanie, malowanie, poza tym ruch na świeżym powietrzu - bieganie, spacery, jazda konna, łyżwy, skałki. Może także jakaś działalność charytatywna, dbanie o kogoś/coś, a także ezoteryka, medytacje, zainteresowanie kulturą i sztuką. Szok

Dzięki za warsztat. Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#11

Rotfl Witam ponownie, cześć, hola, hello.

Bardzo dziękuje za tak liczny udział w warsztacie :romance-grouphug:
Tak, jak się spodziewałam, każdy z was miał trochę racji.



Dzina napisał(a):Witaj,
1, 3buław, 10 mieczy, Królowa Buław - (...) W nowym miejscu poznałaś Annę.
2, 7 mieczy mi wypadło....hm może lubicie razem organizować coś,albo po prostu pogłębiać informacje na łączące Was zainteresowania lub jak to kobiety plotkować ,obserwować.....

Tak, poznałam ją w totalnie nowym miejscu zarówno dla mnie jak i dla niej, było to w szkole, w pierwszej klasie podstawówki. Odnośnie rzeczy, które lubimy robić, odpowiedź bardzo ogólna, ale jakby nie było wszystko się zgadza,


madrugada napisał(a):Lady Sunset,

na Twoje pytania wylosolam nastepujace karty:

1. 3 monet, Krolowa Bulaw, 2 kielicow

Dla mnie zwyczajnie poznalyscie sie przy okazji kursow, czy szkoly; moglo sie okazac ze Was posadzono razem.

2. 2 bulaw, Paz Mieczy, 8 kielicow

Napewno jesli jestescie ze soba macie mnostwo energii tworczej, nawzajem siebie inspirujecie. Paz Mieczy mieczy pokazuje znakomity kontakt intelektualny - ale czy jestem w stanie pokazac jakas aktywnosc¿ W kazdym razie wyglada to na to jakbyscie nie bylu w stanie usiedziec w miejscu. Moga to byc wycieczki, wedrowki, cos zwiazanego z rucem. Paz mieczy sugeruje jednak, ze towarzyszy temu aktywnosc intelektualna rowniez.

Oklaski Super celna odpowiedź Madrugado, zarówno jak i na pierwsze, tak i na drugie pytanie. Nie jesteśmy w stanie usiedzieć z miejscu, uwielbiamy podróże, te małe i te duże, a przy tym często rozmawiamy na miliony tematów.. Podróżowanie, poznawanie wszystkiego co nowe jest dla nas bezcenne, bardzo dobrze się rozumiemy pod tym względem.


Luks napisał(a):1. 3 mieczy, 8 pucharów;
paź buław
Myślę, że poznałyście się w dość trudnym okresie. Któraś z Was cierpiała, zapewne emocjonalnie, być może chodzi o stratę bliskiej osoby lub zerwanie z chłopakiem. Jeśli chodzi o okoliczności to poznałyście się przez wspólnego znajomego/znajomą, to bardzo młoda osoba, być może nawet dziecko (wówczas). Mogło to być w podróży lub wycieczce, poza domem w rozrywkowym miejscu.
2. 8 denarów, III Cesarzowa, IX Pustelnik
- Lubicie poznawać świat, może więc wspólne wycieczki, zwiedzanie, szukanie czegoś. Lubicie się dzielić ze sobą swoimi doświadczeniami i mądrością. Lubicie też to, że każda wie kiedy dać drugiej chwilę samotności.

Co prawda poznałyśmy się w szkole, za dzieciaka, ale złapałyśmy bardzo dobry kontakt, wspierałyśmy się w przeróżnych sytuacjach, czasem bardzo trudnych.. Również zauważyłeś wątek z podróżami. Dzielimy się doświadczeniami. Dajemy sobie chwile samotności, myślę że obie właśnie szukamy "tego czegoś", być może mądrości.. ->> w odniesieniu do pana Pustelnika


Lila napisał(a):Dawno nie wyciagalam kart ,wiec zobaczymy .
(..)choc ta znajomosc wyglada ze znacie sie od kolyski .9 Monet As Bulaw
Lubicie sie dobrze bawić ,plotkowac o czym mówi 3 Kielichów poza tym mozecie obie miec ciagotki do ezoteryki oraz podróży na co wskazuje Swiat I 8Bulaw ,ale takze mozecie uprawiac sport motywujac sie wzajemnie.Karta Smierc mowi o pomocy innym moze dzialacie charytatywnie ,lubicie filmy ,sztuke oraz taniec i dobra muzyke .Koncerty moga nie byc dla Was obce.

Znamy się od kołyski. Motywujemy się wzajemnie do zdrowego trybu życia, jeśli chodzi o pomoc charytatywna to średnio, ale staramy się dbać o środowisko. Sztuka i koncerty jak najbardziej, lubimy chodzić na wernisaże..



Farfalla napisał(a):1. Jak się poznałyście? 4 buław, Sąd, 7 mieczy
W pracy albo na uczelni. Połączyłyście swoje siły, żeby wspólnie przezwyciężyć jakiś problem.
2. Co lubicie razem robić? 10 mieczy, Rycerz Mieczy, Wieża (dziwne karty )
Razem podróżujecie? Zupełnie spontanicznie. Może jakieś sporty ekstremalne?

Dziękuję za warsztat!
Nasze wyjazdy niejednokrotnie były organizowane z dnia na dzień. Co do sportów ekstremalnych... Nurkujemy, jest to coś niecodziennego, ale zaliczyłabym to do formy relaksu..



MAG napisał(a):Witaj

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić
Król pałek/ rycerz mieczy/ XX Głupiec
Uwielbiacie waricacje, współną zabawę, jak dzieci (może to przyjaźń z dziecięcych lat).
Łączy Was muzyka, koncerty. Imprezowanie. Macie też za soba pierwsze doswiadczenie z uzywkami: alkohol, papierosy, narkotyki. Co zgubne podoba Wam się ten sam typ faceta. Razem wychodzicie na łowy.
Nie są Wam obce piesze wędrówki, grzybobranie, las, spacery z pasami, ale też ekstremalne sporty. Macie podobny humor, wspólne tematy rozmów. Pożyczacie od siebie pieniądze, biżuterię. Często esemesujecie, czy też inne wiadomości elektroniczne. Też lubiecie się kłócić.

Pozdrawiam

Wariacje tak, wspólne imprezowanie nie jest nam obce oczywiście, ale patrząc w przeszłość, zdecydowanie nie jest to nasz wspólny motyw. Wędrówki i podobny humor ^^ tak, czasem też zdarza się wzajemna pomoc finansowaJęzyk


Anlana napisał(a):Hm, mnie też wyszły dziwne karty. Bezradny

1. Król pucharów, Papież, Królowa mieczy.

Myślę, że to taka znajomość od najmłodszych lat, z jednej piaskownicy, Oczko może mieszkałyście w jednym domu/bloku, mogłyście chodzić do tej samej podstawówki i możliwe, że dalej też.

2. As buław, Śmierć, Wieża.

Łączy Was jakaś silna potrzeba dokonywania zmian w życiu, to chyba bardzo energetyczna relacja i mocno inspirująca. Coś jak nazwa starego zespołu SBB - Szukaj, Burz i Buduj. Oczko
Razem możecie nie tylko malować pokój, ale także robić coś z gliny - rzeźba lub przedmioty użytkowe, z tym mi się kojarzy projektowanie i wymyślanie form, rysowanie, malowanie, poza tym ruch na świeżym powietrzu - bieganie, spacery, jazda konna, łyżwy, skałki. Może także jakaś działalność charytatywna, dbanie o kogoś/coś, a także ezoteryka, medytacje, zainteresowanie kulturą i sztuką. Szok

Dzięki za warsztat. Buziak Kwiatek

Zgadza się, poza szkołą, mieszkałyśmy dość blisko siebie Uśmiech Oklaski Pięknie zauważyłaś Anlano potrzebę zmian, jest to w życiu każdej z nas (jak do tej pory bardzo ważne) Lubimy zostawiać coś za sobą, by zacząć od nowa Uśmiech Przynosi nam to satysfakcje, rozwija i umacnia, wspieramy się w tym bardzo. Ruch na świeżym powietrzu, jest związany z tym, że mamy świra na punkcie przyrody, czerpiemy z niej duzo energii Uśmiech


Dziękuje, za udział w warsztacieUśmiech
Wszystkie wypowiedzi są bardzo prawdziwe! Jesteście świetni! Uśmiech Buźki Za zwyciężczynie ogłaszam Madrugade, za bardzo pocieszne stwierdzenie, że nie możemy usiedzieć w miejscu ^^ Rotfl
Pragnę przyznać też duże wyróżnienie dla Anlany za "Szukaj, Burz i Buduj" Oczko ^^ Gratulacje!! :romance-grouphug:
Buziaki Kochani. Miłego wieczoru!
Odpowiedz
#12

Ojejku, naprawde, bardzo mi milo. Dziekuje pieknie!
Odpowiedz
#13

Oklaski Gratulacje madrugada!

A ja się strasznie cieszę z wyróżnienia. Hura Hura Buziak
Odpowiedz
#14

I Tobie Anlano tez gratuluje Uśmiech
Odpowiedz
#15

Lady Sunset dziękuję za wspaniały warsztat Uśmiech
Gratulacje dla Madrugady :happy-cheerleadersmileyguy:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości