Warsztat 115 - Obraz nad drzwiami
#23

Luks, masz rację, ja też się zastanawiam czy to bardzo ciemny granat, czy czerń. Oczko Tobie również dziękuję za udział. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Dziękuję jeszcze raz zbiorczo wszystkim - i zapraszam na kolejny warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#25

Gratulacje Le Stelle. Uśmiech
A co do dziewczynki, to wydaje mi się, że dopiero wstała z łóżka, ma zaróżowione policzki od snu albo choroby. Trochę nieobecny wzrok. Koszula pewnie z grubego, płótna, może samodziału, bo tak się stercząco układa przy marszczeniu, że może sprawiać wrażenie ciąży. Oczko Ciekawi mnie wzór na ścianie, który schowany jest chyba pod zasłoną (brązową), na której tle stoi dziewczynka.
Ech, szkoda, że przegapiłam ten warsztat. Smutny
Odpowiedz
#26

Anlano, dziękuję za Twoje spostrzeżenia, możesz mieć rację co do koszuli, materiał wygląda na gruby i być może dlatego tak się dziwnie układa. Oczko
Niemniej jakoś trudno mi określić ile ta dziewczynka może mieć lat, chyba z powodu spojrzenia które wydaje się bardzo dojrzałe...
Co do zasłony i wzoru na ścianie - dla mnie to wygląda trochę tak, jakby brązowe obicie odkleiło się przy framudze drzwi i spod niego wychodzi kawałek starej wzorzystej tapety.Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#27

Dziękuję Anlano Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości