Żeby ktoś nie wtrącał się w nasze życie...
#1

Witam. Mam pytanie do osób które znają się na magii itp.
Mam problem i chciałam zapytać czy czarami, magia da się zrobić cos aby ktos nie wtrącał się w moje życie i wychowanie mojego dziecka? Czy istnieje cos takiego? Od razu mowie ze rozmowa, prosba, grozba ... To nic nie działa. Może ktos będzie mogl mi pomoc, jestem zrozpaczona mam dosyć ciągłych kłótni, to jedynie doprowadzi do rozwodu z mężem Smutny może ktos z was zna osobę która byłaby w stanie mi pomoc. Dziekuje.
Odpowiedz
#2

Maryś, to ogromnie trudne. Możesz magią chronić siebie i dziecko, natomiast będzie problem z odsunięciem tej osoby z Twojego życia. Podobno jedyną rzeczą jaka oddziela magię białą od czarnej są intencje w jakich się ją wykonuje. Próba zaszkodzenia osobie, która szkodzi Tobie z moralnego punktu widzenia jest zapewne słuszna. W magii to jednak niezalecane działanie, może obrócić się przeciwko Tobie.
Jedyne co możesz zrobić i nie zaszkodzić sobie, ani dziecku to odciąć się od tej osoby mentalnie i zabezpieczyć Was oboje na poziomie energetycznym. Rytuałów odcięcia się jest mnóstwo, od stosunkowo prostych po bardziej skomplikowane. Najbezpieczniej będzie jak wybierzesz taki co odpowiada Tobie i nie sprawi dużego problemu. Sama ochrona energetyczna też nie powinna być trudna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości