Prośba o pomoc w interpretacji porteru...
#1

Urodziłam się 19.10.1986

Oto mój portret psychologiczny, czy mógłby mi ktoś pomóc w jego drobnej interpretacji jestem jeszcze nowicjuszką w tym... prosze...

1. dzieciństwo - XIX Słońce
2. wiek średni - X Koło fortuny
3. wiek dojrzały - II Kapłanka
4. podświadomość - VII Rydwan
5. świadomość - XII Wisielec
6. nadświadomość - XIX Słońce
7. misja - IX - Pustelnik
8. środki do realizacji misji - VII Rydwan

9. karma, kim byłam - IX - Pustelnik
10. co robiłam - VIII - Sprawiedliwość
11. lekcja - I - Mag

12. harmonia - VIII - XVI Wieża
13. wnętrze - I Mag
14. na zewnątrz - XI Moc

15. jak odrobić lekcje karmiczna - IX - Pustelnik
16. komfort karmiczny - XX Sąd
17. jak pracować z misja na obecne wcielenie - VIII Sprawiedliwość
Odpowiedz
#2

Mia, slowo pomoc, o ktora prosisz, zawiera w sobie Twoja aktywnosc w tym temacie - sproboj prosze samodzielnie najpierw Uśmiech
Odpowiedz
#3

Niejestem pewna czy do tego wystarczy podstawowa wiedza na temat kart.
No wiec.
1. Slone pozytywna karta oznacza szczesliwe i beztroskie dziecistwo zgadza sie
2. Kolo fortuny oznacza w moim rozumieniu w drugim etapie zycia wszelkie zmiany na dobre i na zle rowniez sie zgadza
3. Kaplanka ni i zagadka dla mnie bo wdlg ksiazki praktyczn kurs tarota j. Bunning to kobieta owiana tajemnica, chodzi o jakas postawe pasywna w zyciu.
4. Rydwan skupiajie sie na sobie ze niby jestem egoistka hmmm ciezkie to... i ze podswiadomie daze do osiagania swoich celów.
5. Swiadomosc wisielec tu pies pogrzebany jakas stagnacja
6.nadswiadomosc slonce czyli niby dalej coś pozytywnego
Doszłam do 6 pkt i jakoś mi się trochę to nie trzyma zwłaszcza jak czytam inne opisy portretow mam wrażenie ze te karty w portrecie traca swoje podstawowe znaczenie
Umiem jako tako zinterpretowac pojedyncza karta ale laczenie tego w całość to jeszcse dla mnie abstrakcja.

Chcialam poprosic o jakies ukierunkowanie w temacie bo mam wrażenie ze to chyba nie o to chodzi a może się myle. :/
Odpowiedz
#4

Rydwan to nie jest karta egoizmu, tutajraczej slonce mi siekojazy z tacecha w negatywie (Slonce jako centrum swiata). I tutaj u Ciebei poniewaz Slonce wystepuje w okresie ksztautowania jak i w podswiadomosci, moze faktycznie byc odbierane w sposob negatywy. Jesli wzrastajac rodzice wychowali Ciebie jako bedaca w pewien sposob centrum swiata, ty sama gdzies podswiadomie mozesz tak to w relacjach z ludzmi odbierac i oczekiwac ze dadza Tobie podobna uwage jaka dostawalas bedac dzieckiem. Czy takjest zalezy od samego wychowania jak i od Ciebie samej.

Rydwan to bardziejswego rodzaju ukierunkowanie energii na osiaganie celu - "dotarcie" gdzie sie chce. Jesli pojawia sie napozycji wadmoze Tobie takiego ukierunkowania miejscami brakowac, prawdodpodobnie ze strachu ze sie nie uda, i sama mozesz w pewnym sensie wlasne dzialania ograniczac.

Takze wisielec moze tak dzialac, ze miast wyjsc gdzies z odwaga,dzialac, realizowac cele, ty bardziej na pozycji swiadomej siemozesz zamykac, czy szukac harmonii w srodku, w samej sobie. Uwazac nalezy mysle, przy tym portrecie na wiare wsiebie, wiecej dzialac, zdobywac samej,nie oczekiwac na to ze cos bedzie nam dane z zewnatrz. Odwagiwiecej.
Odpowiedz
#5

Dziękuję za zaintetesowanie moim postem i odpowiedz w bardzo duzej mierze sie zgadza. Nie czuje sie pepkiem swiata, jednak to prawda ze mam taki charakter ze obieralam sibie w zyciu cel i dazylam do niego, za prawie wszelka cene,  do pewnego momentu w zyciu w ktorym wydarzylo sie cos, co podkopalo mi moja wiare w siebie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości