Lenormand - Wielka tablica Infinity - proszę o pomoc w interpretacji
#1

Dzień dobry wszystkim Uśmiech

Ostatnio dostałam karty Lenormand. Troszkę wcześniej o nich czytałam, więc jak już je dostałam to wyjęłam je z pudełka, pozbawiłam ramek, potasowałam i rozłożyłam wielką tablicę.
Zrobiłam sobie zdjęcie rozkładu, próbowałam interpretować jako tako. Nie za bardzo mi to wychodziło i schowałam do pudełka.
No i zrobiłam dosyć głupio.. po kolejnych kilku dniach wzięłam znowu te karty i rozłożyłam znowu wielką tablicę.
No nie potrzebnie po raz kolejny.. Ehh Bezradny Tak bardzo się ' napaliłam ', a Tylko namieszałam Bezradny

I teraz no nie wiem.. Czy 'ważniejsza' jest ta pierwsza wielka tablica czy może ta druga? Ogólnie tablicę rozkładałam na wszystkie dziedziny życia.

Oto moja pierwsza tablica

[Obrazek: 12804569_959782800780755_2116759978_n.jp...e=56D7CDC4]

A to ta druga.. Uśmiech

[Obrazek: 12781975_959780884114280_105581368_n.jpg...e=56D78B39]


Moja interpretacja taka ogólna to...
zamartwianie się maturą, problemy z nauką przedmiotu maturalnego.
Tak jakbym nie mogła stąpać twardo po ziemi i nie potrafiła kroczyć właściwą drogą w tej swojej nauce Uśmiech

Co do zdrowia to może jakieś nerwy i zmartwienia Stres
Co do przyjaźni to brak kontaktów towarzyskich.
Drobne problemy finansowe. Widzę też, że Pan w jednej tablicy wyszedł w domu statku, a później w domu statku wyszły ryby.. no więc można by to zinterpretować, że Pan pojedzie w podróż, za pieniędzmi. No i tak też będzie ponieważ jedzie na taką jakby.. delegację / wsparcie do innego miasta i będzie kilka dni w hotelu.
Z związku możliwe problemy i drobne kłótnie
Co do pracy to na razie brak, bez zmian

Niepokoją mnie te złe karty przy sygnifikatorze pana
Oraz to, że na obu tablicach widać jakby wiadomość o śmierci starszej chorej kobiety.
Do tego idą jakieś zmiany, które wywołają u mnie nerwy i zmartwienia.
No i ogólnie jakieś złe wieści i wiadomości.. Myśli

Hmm.. na razie tylko tyle umiem odczytać z tych kart.. Bezradny

Może ktoś chętny pomoże mi to wszystko zrozumieć i zinterpretować? Uśmiech
Byłabym wdzięczna Uśmiech

Pozdrawiam ! Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#2

Witaj!

Interpretuje tylko pierwsza tablice... ktora sie spelni pewnie czas pokaze.

Co do Twojego sygnifikatora, pokazuje sie on w domu wyborow, a przed Toba tez jest karta Gwiazd, ktora raczej sugeruje, ze jesli postapisz wlasciwie,czeka ciebie sukces. Tutaj sugerowalabym przy tej karcie myslec daleko w przod, marzyc, planowac, nie postepowac na chybcika. Co do milosci, to dom i przyjazn, serce jest ustawione w domu parku, mozesz duzo wychodzic w tym miesiacu,albo czekaWas jakaspodroz wycieczka czy znow wspolne plany (gwiazdy za sercem). Karta serca ustawiona jest w sercu tablicy, i to z korzystnymi kartami, jakas niespodziewana i gwaltowna decyzja Was czeka.
Gorzej wyglada otoczenie pierscienia, ktory ustawil sie w domu zmiji, i zaraz za nim sa chwmury. Moze dotyczyc on zwiazku z partnerem albo innej umowy. Ogolnie uwazaj przy podpisywaniu umow. Chmujry to dla mnie zawsze przejsciowe problemy, i tutaj moga one byc wywolanenie tyle brakiem uczuc, bo uczucia wygladaja ladnie, alemozefaktycznie ciezka sytuacja w otoczeniu mezczyzny. On moze byc zwyczajnie zdystansowany wobec Ciebie z racji jakis problemow osobistych. Dom serca i zwiazku tez jest obsadzony przez drzewo i miesia, wiec raczej stabilnie to wyglada, ale jakiesprzejscioweproblemy beda.
Widac tezproblemy finansowe.

Te wyboryktore Ciebie czekaja widze raczej jako wybor drogi zawodowej. Mozesz dostacjakas propozycje od pracodawcy i zastanawiac sie w ktora strone isc.-

Jest negatywne zgrupowanie kart w okolict zmiji, moze to byc tesciowa, jest w domu rozg, a wiec klotni

Co do odbic od faceta, czyli statek i ksiega, to niekoniecznie musi bycpodroz. Statek to tez przedsiewziecie, czasami inwestycja, tutaj trzebaby uwazac na jakas papierkowa robote. Takze jesli porozuje, uwazac na papiery. Dokladnie wszystko przejzec, zaplanowac.


no to tyle widze,wiesz jaksienie znasytuacji to trudniej wyczytac, takze jak masz cos konkretnego w tym miesiacu to lepiej napisac w opisie sytuacji, to wiemy jak sie ustosunkowac Uśmiech
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za interpretację moich kart Uśmiech Oraz dziękuję za poświęcony mi czas Uśmiech
Trudno mi teraz zweryfikować całą tablicę, bo wszystko pokaże czas, ale mogę powiedzieć, że ostatnio się coś kłóciliśmy i nie mogliśmy się dogadać, ale już jest dobrze Rotfl
Nie wiem czy ta tablica jest dłuuugo terminowa czy wyszła tak jak wtedy było Uśmiech
Problemy finansowe z niezależnych ode mnie powodów mogą wystąpić Uśmiech
Jak na razie w miłości wszystko dobrze Rotfl A mój ' Pan ' Rotfl Już jest na wyjeździe Uśmiech
Dziękuję serdecznie ! Uśmiech
Jeśli coś się jeszcze wyjaśni to napiszę Rotfl

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#4

 Infinity ciekawi mnie twoja weryfikacja, ponieważ prowadzę własne badania. Czy możesz teraz coś więcej napisać??
Odpowiedz
#5

Dzień dobry Barbaro.

Jeśli chodzi o interpretację to wszystko się wtedy sprawdziło. Poza śmiercią kobiety. Nikt nie umarł, nikomu się nic nie stało.

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#6

Dziękuję za weryfikację  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości