Warsztat 118 - Niania
#1

Kilkanascie lat temu pracowalam w USA jako niania... Któregos dnia do domu , w którym pracowałam przyjechał pan "złota rączką", który miał za zadanie naprawic zepsute drzwiczki od szafy. W trakcie naprawiania wywiązała się między nami rozmowa.

1. Jakie pytanie  zadał mi ten pan?
2. Co zrobila mama dzieci, którymi się opiekowałam, gdy się o tym dowiedziała?

Samych celnych odpowiedzi życzę Uśmiech
Odpowiedz
#2

1. Jakie pytanie zadał mi ten pan?
10 kielichów/ VII Rydwan/ Królowa pałek
Karty pokazują, że bardzo spodobałaś się panu. Byłaś dla niego wyzwaniem, pytanie nie było przemyślnane, byłskawicze, podyktowane chwilą. Rydwan tryska "energią", więc tyczyło się zapewne sfery erotycznej. Sama mogłaś być zszokowana, królowa pałek ma wypieki na twarzy.
10 kielichów - spełnienie, może nawet w potomostwie, pokoleniowo, oświadczyny;
10 kielichów + Rydwan = kolorowa oferta doznań;
VII Rydwan - propozycja romansu/ seksu, szybkiego czynu, tu i teraz, niestandardowo;
królowa buław - Ty w jego oczach, ponętna, atrakcyjna;
10 kielichów+ VII Rydwan+ Królowa pałek = z Tobą do nieba, szczytować wysoko ;--)

Jak mogło brzmieć pytanie:
Skąd pochodzą takie piękne kobiety? (za łagodne)
Czy potrzyma pani moją pałeczkę? (finezyjnie)
Może szybki numerek? (dosadne)

2. Co zrobila mama dzieci, którymi się opiekowałam, gdy się o tym dowiedziała?
8 pałek/ I Mag
Szybko znokałtowała go ciętą ripostą.
Szczerze, nie ukrywając emocji, powiedziała wprost co o tym myśli, bez jakichkolwiek delikatności. Mówiła szybko, krzykliwie, kwieciście - wyrzucała z siebie słowa jak z maszyny pociskowej. Musiała to zorbić, była to trudna sytuacja, a reakcja musiałą być natychmiastowa. Broniła Ciebie, dzieci.
Właściwie w Magu była w stanie zrobić wszystko!
Odpowiedz
#3

Dziękuje MaguOczko "Rozwaliłas" mnie finezyjnymi odpowiedziamiOczko
Odpowiedz
#4

1. IX mieczy, Świat, IV buław
Myślę, że chciał wziąć Cię na przejażdżkę, może pokazać coś, np. jakieś miasto, żebyście wspólnie pozwiedzali. Podrywał Cię. Byłaś rozśmieszona i jednocześnie trochę zniesmaczona . Pan był bardzo pewny siebie. A może chciał pochwalić się przed Tobą swoją wiedzą o świecie lub Europie? Może powiedział coś zabawnego o Polsce, np. pytał czy po ulicach chodzą białe niedźwiedzie?
2. Siła, VII mieczy, Słońce
Natychmiast go przepędziła. Może użyła podstępu i jakoś go oszukała. Na pewno stanęła po Twojej stronie.

Dziękuję za warsztat Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziękuję FarfallaOczko
Odpowiedz
#6

Jakie zadał pytanie?
Świat, Słońce, Śmierć
Był tobą bardzo zainteresowany i zaproponował jakąś zmiane, np: wyjazd z nim. Nie było by to dla ciebie korzystne ani przyjemne

Jak zareagowała mama?
4 miecze, Koło Fortuny, Giermek mieczy
Na początku sie wycofała ale po chwili sytuacja zmieniłą sie o 180 stopni i amerykańska mama powiedziała mu przemyślaną wcześniej wypowiedź. Kierowała sie rozumem, raczej nie było awantury.
Odpowiedz
#7

Dziękuję Nastek96 Uśmiech
Odpowiedz
#8

Jakie pytanie zadał mi ten Pan ?

As denarów, Śmierć ,3 denary - ja myślę,że on zaproponował Ci szybkie zarobienie pieniędzy u niego ,ale Śmieirć przy 3 denarach...myślę,że coś czego sobie byś nie życzyła...Jakieś zajęcie,które by Tobie nie odpowiadało...., zajęcie się Nim za pieniądze

Co zrobiła mama dzieci ,gdy się o tym dowiedziała?
Królowa Buław ,Król Buław,8 Monet- pogoniła go strasząc mężem????
Odpowiedz
#9

Dziękuję DzinoOczko
Odpowiedz
#10

Kochani, nie czuje się najlepiej , dlatego podam tylko rozwiazanie i zwycięzczyzczynię. Nie mam siły na wszystkie interpretacje.
Męzczyzna chciał mnie "kupic" poprzez małzenstwo. Stwierdził, ze jak nie mam zielonej karty to z pewnoscia ma szanse bo będę chciała ją miec za wszelką cenę. Odmówiłam mu oczywiscie i chyba nie zrozumiał dlaczego bo przeciez dla zielonej karty imigranci robią wiele.
Mama dzieci jak tylko opowiedziałam jej tę historię , siedziala na telefonie i wszystkim swoim znajomym jako hit dnia opowiadala , ze Ivanka miała propozycję małzenstwa. Pomyślałam sobie, jak musiala się nudzic skoro zrobiła z tego takie wydarzenie?

Warsztat wygrała MAG!
Wszystkim dziękuję serdecznie za udział.
Duże brawa dla WAS!
Odpowiedz
#11

Dziękuję Ci Lady, fajna historia.
Moje karty dobrze mnie prowadziły. 8 pałek + Mag pokazały natychmiastowe przekazywanie informacji - ploteczki :--)

Zabieram się za kolejny warsztat :--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości