Wątek zamknięty

Miłość a tarot - pytanie o wróżbę
#1

Dzień dobry. Dzwoniłam wczoraj do wróżki która zrobil mi rozkład z tarota na pytanie jak wygląda relacja i będzie wyglądać z moim byłym partnerem (chłopak zostawił mnie dla innej) . Wróżka powiedziała ze wyciągnie tylko 4 karty ( w rezultacie chyba dobrała więcej bo cos tam takiego napomkneła) w każdym badż razie pierwsza karta był sąd ostateczny, kolejne to papieżycowa umiarkowanie i rydwan. Ona powiedziała ze to nie wróży konca ... czy ktos sie z tym zgadza?
#2

Jeżeli chcesz uzyskać wróżbę od doświadczonych osób na tym forum - zapraszam do działu na tym forum - " Darmowe wróżby na forum " - "Gabinety naszych wróżek i wróżbitów " - zadając konkretne pytanie i podając swoje dane oraz dane partnera ( imiona i daty urodzenia ) do wybranej osoby.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=83">viewforum.php?f=83</a><!-- l -->
Masz do wyboru 18 wróżek ( wróżbitów ) - "do wyboru - do koloru" - gratis i wybierz sobie kogoś ... Ok

Mikesz
#3

Aferzystko, nie czuj się urażona proszę, ale nie uważasz że wróżby w przypadku gdy nie ufasz wiedzy/intuicji osoby wróżącej to kompletna strata czasu?
#4

To nie tak ze nie ufam wiele Wróżb mi się sprawdziło ale tak Bardzo bym chciała żeby chłopak który odszedł wrócił że szukam poparcia. wiem że Każdy ma wolna wolę i Może być Różnie ale czekam na sprawdzenie.
#5

aferzystka napisał(a):To nie tak ze nie ufam wiele Wróżb mi się sprawdziło ale tak Bardzo bym chciała żeby chłopak który odszedł wrócił że szukam poparcia
Aferzystko - sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Niestety niektórzy będą pytać jedną wróżkę, drugą, trzecią - aż w końcu trafią na taką która im powie nie to co jest prawdą, ale to co chcą usłyszeć. Bezradny A tymczasem podstawą jest to, co tu wielokrotnie powtarzamy: jeśli prosisz o wróżbę, musisz być gotowy by ją przyjąć - bez względu na to czy jest dla Ciebie pomyślna czy nie.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#6

Aferzystko, jeśli wróżka po rozłożeniu kart stwierdziła, że nie widzi końca Waszej relacji to musisz zaufać jej słowom.
Ona widziała karty, zinterpretowała je na swój sposób, zastosowała określony rozkład. Odczekaj jakiś czas i możesz ponownie zapytać o tę relację.
Jeśli nie zrozumiałaś wróżby poproś by wróżka wyjaśniła to co dla Ciebie jest niejasne. Nie nam oceniać czy te karty które podałaś zgadzają się z wizją osoby wróżącej. Proponuje uzbroić się w cierpliwość, odczekać jakiś czas, albo wróżba się sprawdzi, albo zapytasz ponownie.
#7

dziekuje za odpowiedzi
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości