Moja ciekawość - kilka pytań
#1

Postanowiłam założyć nowy wątek, bo mam kilka pytań i kompletnie nie wiem gdzie je zadać. Więc może tu w innym miejscu i może znajdzie się ktoś kto będzie mi chciał na nie odpowiedzieć i chwilę ze mna porozmawiać.
Nie mam szczęścia w miłości najpierw wziełam slub z rozsądku bo mamam bo juz czas bo tak trzeba... po 5 latach sie rozwiodłam popełniając przy tym masę błędów. Bardzo dużo rzeczy żałuję, ale o tym nie ma co prawić moje doświadczenie jest bogatsze .
Po rozwodzie miałam faceta który po 1,5 roku zostawił mnie jak sie okazało dla innej (spotykał sie z nią równomiernie jak ze mną jakieś ostanie pół roku naszej znajomości). Więc po tym jak mój ex znalazł sobie inna anie ( ja tez ma na imie ania ) . Ja zostałam sama nie spotykałam sie z nikim
W padzierniku ubiegłego roku poznałam K. miłość od pierwszego wejrzenia po około miesiącu wprowadził się ( tak wiem juz to że to tez nie było mądre )
28 lutego oznajmił mi że sie wyprowadza ( wtedy juz wiedziaąłm - ma inną moja intuicja mnie nigdy nie zawiodła ).
Dzien przed dniem kobiet spotkałam go w kwiaciarni jak kupował 40 róz dla swojej nowej juz dziewczyny. Płacz. No ale że od dłzueszgo czasu wysyłałam sobie smsy do wrózek to przyszedł czas żeby zadzwonić w nocy jak mi to oznajmił usłyszałam z wrózby że wypada z relacji ale że wróci ale nie będzie to szybko.
Klejnego dnia dzwoniłam do innych nie kazde były zgodne i tak w przeciągu tygodnia czy dwóch obdzwoniąłm sporo wróżek ( a może tylko kobiet pracujących na infolinii).
W każdym bądź razie pewnie jak wiele innych dziewczyn w końcu się doczytałam że tak nie można.
Teraz zostałam juz przy jednej jedynej wróżce z którą mam kontakt ale już sporadyczny .

Moje pytanie :
dlaczego jedne wróżby sie spełniają inne nie ?
Czy mogę mieć nadzieję że wróżba sie spełni ( że on wróci ) mimo ze dzwoniłam za dużo razy ?
Czemu wróoooozki nie mówia że nie można wrózyć często na jedne pytanie ?
Dlaczego nie było widać w kartach innej kobiety ?
Czy moge zadać te same pytanie kartom jak upłynie miesiąc czy lepiej juz nie pytać o ta relacje ?
To może tyle bo nie wiem czy kto kolwiek będzie chciała mi odpisać Smutny...
Odpowiedz
#2

Ja odpiszę, ale trochę później ...

Mikesz
Odpowiedz
#3

Natalio, wróżby się nie sprawdzają z różnych powodów, są wątki na forum można poczytać.
W Twoim przypadku wydaje mi się, że tak bardzo chcesz mieć partnera, aż wpływasz na odpowiedzi kart. Tak bardzo chcesz, żeby powiedziały to co chcesz usłyszeć, że to robią. Dlatego jak kontaktujesz się z wróżką to musisz chcieć odpowiedzi na swoje pytania, a nie potwierdzenia swojego chciejstwa lub niechciejstwa. Jeśli to zbyt trudne, bo jednak ciężko być neutralnym jeśli chodzi o uczucia, to można sobie darować wróżby. Sama zauważyłaś, że ciągły kontakt z wróżkami nic nie dał, może to znak, aby odpuścić?

"Czemu wróoooozki nie mówią, że nie można wróżyć często na jedno pytanie ?"
Ja raczej się pytam: Po co tyle pytać o to samo?
Jeśli sobie wywróżyłam, że trochę poczekam na tego właściwego faceta to nie mam powodu pytać kart o to co miesiąc czy dwa czy trzy..... Karty opisały moją sytuację bardzo dokładnie z prawie 5-letnim wyprzedzeniem. Ciekawe jakie bajki by mi sprzedały jakbym przez tyle czasu stawiała karty co miesiąc Rotfl

Skoro przepowiedziane związki nie wyszły to może musisz poszukać tego nieprzepowiedzianego mężczyzny? Cwaniak
Sama zdecyduj Ok
Odpowiedz
#4

Wydaje mi się ze wróżąc nie chciałam usłysześeć konkretnej odpowiedzia tylko tą pradziwą ale moge sie mylic.
Mam problem ze swoja niecierpliwością i dlatego ciągle bym pytała ciągle , ale przecież to nie jest sposób na życie.
Moje wróżby zawsze tyczyły sie relacji z mężczyzna z którym w danej chwili byłam albo który mnie włąśnie zostawił jak ostatnio...
I czsami wolałabym, żeby wróżka powiedziała mi że on nie wróci bo chcoiaż bym nie czekała a tak nie umiem sie od tego odciąć....
Odpowiedz
#5

Natalio ty kogos kochasz ,a on cie nie kocha i z ta decyzja powinnasz sie pogodzic, widocznie nie byliscie, sobie pisani, ktos inny czeka na ciebie
Odpowiedz
#6

pewnie masz racje ...tak masz racje...
Odpowiedz
#7

1. " ... dlaczego jedne wróżby sie spełniają, a inne nie ?... " - pyta Natalia.
Są przeróżne tego przyczny, że część wróżb - nie sprawdza się ...
Te powody mogą być zarówno po stronie osoby wróżącej, jak i po stronie osoby pytającej ( np. źle podane dane, fałszywość - "podchwytliwość " danego pytania, tzw. "życzeniówka" , zbyt dużo wróżb wcześniej zadanych oraz także zaburzenia psychiczne ...itp ... ).
Jest także trzecia możliwość, że Tarot nie odpowie na dane pytanie lub odpowie źle, ewentualnie pokaże inny aspekt odpowiedzi na dane pytanie ( "los tak chce" - "widocznie tak musi być" - " siła wyższa " ) z jakimś tam powodów ...
Przypominam, że nikt nie ma 100 % sprawdzalności wróżb, a nawet 90 % ...
Jeżeli dana osoba wróżąca ma "statystcznie" ok. 70 % - 80 % trafności swoich prognoz, to już jest bardzo dobra ...
Poza tym, mam wrażenie, że dana osoba wróżąca ma swoją dziedzinę, w której jest najlepsza.
Ja np. najmniejszą sprawdzalność wróżb mam na pytania o ... egzaminy na prawa jazdy - Smutny ... ale za to największą trafność mam na pytania odnośnie uczuć - emocji - miłości oraz skomplikowanej ludzkiej psychiki ... - Uśmiech

Z resztą zagadnienia, odnośnie Tarota - zgadzam się z moimi przedrozmówczyniami ( Zafina, Anka ) - Tak

Mikesz
Odpowiedz
#8

Dziekuje za odpowiedzi .

A jak jest z czasem w kartach czy on jest ruchomy?
Jak tez widzicie wrózby na pytanie konkretne np. czy bedzie kontakt z jego strony w miesiącu kwietniu ? czy takie wrózby na pytanie konkretne maja większaszanse sprawdenia sie .
czy to prawda ze kazda wrózka taki sam rozkład kart zinterpretowałaby inaczej ?
Odpowiedz
#9

1. Czas w Tarocie - nie jest łatwo określić ... W zasadzie każda wróżka ma swój jakiś nieco inny "wypracowany" osobisty schemat w tym zakresie.
2. Pytasz : " ... czy to prawda, ze kazda wrózka taki sam rozkład kart zinterpretowałaby inaczej ? ... ?
Jest to możliwe, nie wykluczam takiej możliwości ( zależy to też od pytania, jakie Karty wyszły, kto pyta ... itp ... ) .
3. Pytanie o wróżby - im bardziej jest konkretne i sprecyzowane na dany temat - tym większa szansa jest na prawidłową ( sprawdzającą się - trafną ) odpowiedź.
4. Jeżeli chcesz uzyskać wróżbę na konkretne pytanie : " ... czy On w miesiącu kwietniu skontaktuje się ze mną ... ? " - zadaj to pytanie osobie wróżącej - wybranej z forum , w Jej gabinecie - podając ponownie swoje prawdziwe dane ( imię i data urodzenia ) oraz także tej osoby, o którą pytasz ( także jej imię i datę urodzenia ).


Mikesz
Odpowiedz
#10

"Jak tez widzicie wrózby na pytanie konkretne np. czy bedzie kontakt z jego strony w miesiącu kwietniu ? czy takie wrózby na pytanie konkretne maja większa szanse sprawdenia sie ."
Jak wróżba ma się sprawdzić to się sprawdzi nawet za 10lat. Niby są takie informacje, że najlepiej wróżyć na najbliższy rok, ale moje doświadczenie mówi, że to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest konkretne pytanie, a czas wolałam zawsze określać przez sytuację w jakiej będę.
"Czy zadzwoni/odezwie się?" tylko zmieniamy przedział czasowy. To dalej zadawanie tego samego pytania czyli jeden z powodów niesprawdzalności wróżb.

czy to prawda ze kazda wrózka taki sam rozkład kart zinterpretowałaby inaczej ?
Karty mają wiele znaczeń, a każda wróżka może wybrać znaczenie karty według niej najadekwatniejsze do Twojej sytuacji, co nie znaczy, że takie samo jak poprzedniczka.
Może być tak, że jakaś karta moich w rozkładach może oznaczać coś czego nigdy nie znaczyła w rozkładach innej osoby ani nie znajdziesz takiej interpretacji w literaturze. Tak po prostu jest. Dlaczego? Bezradny
Odpowiedz
#11

Zafina - mamy podobne podejście do wróżb i widzę, że się na Tarocie znasz ... - Tak
Myślałaś o tym, aby zacząć wróżyć ... ? ( a może już to robisz ...? ) - Uśmiech

Mikesz
Odpowiedz
#12

Mikesz napisał(a):Zafina - mamy podobne podejście do wróżb i widzę, że się na Tarocie znasz ... - Tak
Myślałaś o tym, aby zacząć wróżyć ... ? ( a może już to robisz ...? ) - Uśmiech

Mikesz
Moja sytuacja wygląda tak. Wróżyłam z Tarota przez kilka lat. Niestety moje wróżby przestały się sprawdzać, karty mówiły wszystko dokładnie odwrotnie więc rozstałam się z nimi. :lezka:
Od tego czasu minęło około 10lat. Teraz wróciłam, odświeżam wiedzę i umiejętności interpretacji kart. Jednak duuużo pracy przede mną. Sobie na mniej ważne tematy powróżę w ramach praktyki, ale komuś stawiać kart się nie odważę. Nie chodzi tu nawet o jakąś kompromitację, ale o zrobienie komuś krzywdy.
Odpowiedz
#13

Zafina :
Są takie okresy, że u danej osoby wróżącej w pewnym okresie część wróżb - nie sprawdza się - z przeróżnych powodów ... Sam mialem takie okresy, ale bardzo krótkie.
Sądzę, że powinnaś spróbować ponownie wróżyć... - Tak ... np. może z inną Talią kart i w innym miejscu ... ?
Zachęcam - Ok
Przecież na forum wróżymy gratis, a każdy z nas wróżących przecież może się zawsze mylić ... - Bezradny

Mikesz
Odpowiedz
#14

Taki już mam charakter, jak nie czuję się przygotowana nie robię tego. Nie tylko tyczy się to tarota.
Czasem to wada czasem zaleta, ale ktoś musiałby mi zrobić pranie mózgu :violence-hammer: , żebym zmieniła podejście Oczko
Odpowiedz
#15

Rozumiem - Zafina. Jednak pomyśl o tym, co Ci zaproponowałem ... Ok

Ale powracając do tematu na forum - dla Natalii , pozwolę sobie powtórzyć :

1. Czas w Tarocie - nie jest łatwo określić ... W zasadzie każda wróżka ma swój jakiś nieco inny "wypracowany" osobisty schemat w tym zakresie.
2. Pytasz : " ... czy to prawda, ze kazda wrózka taki sam rozkład kart zinterpretowałaby inaczej ? ... ?
Jest to możliwe, nie wykluczam takiej możliwości ( zależy to też od pytania, jakie Karty wyszły, kto pyta ... itp ... ) .
3. Pytanie o wróżby - im bardziej jest konkretne i sprecyzowane na dany temat - tym większa szansa jest na prawidłową ( sprawdzającą się - trafną ) odpowiedź.
4. Jeżeli chcesz uzyskać wróżbę na konkretne pytanie : " ... czy On w miesiącu kwietniu skontaktuje się ze mną ... ? " - zadaj to pytanie osobie wróżącej - wybranej z forum , w Jej gabinecie - podając ponownie swoje prawdziwe dane ( imię i data urodzenia ) oraz także tej osoby, o którą pytasz ( także jej imię i datę urodzenia ).
Proponuję, abyś ewentualnie wybrała inną osobę wróżącą niż mnie ( ja Ci już wróżyłem ).

Mikesz
Odpowiedz
#16

Rozjasniliscie mi Wszystko i już rozumiem lepiej. myślę że Zafina ma rację mówiac że jak wróżba ma się spełnić to się spełni.
Ja wierzę w karty ale nie chce żeby były moja wyrocznia i dopuszczam możliwość że coś może się nie spełnić.
Bo jak pisał Mikesz nie ma 100% sprawdzalnosci.
Zastanawia mnie jeszcze kwestia tego że Każdy ma wolna wolę i pewnie Każdy Codziennie przez swoje wybory zmienia swoje życie a przez to i może zmienić się Wróżba Dobrze rozumiem???

A Może czasami czas nie ma takiego znaczenia tylko właśnie sytuację jak mówi Zafina. Może najpierw Trzeba np. Coś Zrozumieć żeby nasze życie ruszyło do przodu.

Wiecie co mnie jeszcze zadziwia takie nie typowe spotkanie ja np.
Mam tak ze tylko sobie pomyślę "abym go Nie spotkała" to już mam jak w banku że go spotkam. czy to jest energia czy jak to nazwać nie wiem....
Czasami kogoś się nie widuje latami mimo że Mieszka się małym misteczku. A czasami spotyka się kogoś codziennie. Macie na to wytłumaczenie Uśmiech.


Zafina a może mi spróbuj Powrozyc na krótki czas np
Czy X odezwie się w przeciągu tygodnia?
Odpowiedz
#17

Natalia dopytuje się :
" ... Zastanawia mnie jeszcze kwestia tego , że Każdy ma wolna wolę i pewnie Każdy Codziennie przez swoje wybory zmienia swoje życie, a przez to i może zmienić się Wróżba Dobrze rozumiem ??? ...".

Jeżeli dana wróżba została wykonana "prawidłowo" - na jakiś określony czas - i na konkretne pytanie, to raczej ona - nie może się zmienić ( nie powinna ) ... - Myśli
No ... przecież po to są wróżby ...( na jakieś pytanie - w określnym czasie ).

Mikesz
Odpowiedz
#18

Mikesz kurcze Masz rację Oczko
Odpowiedz
#19

Mam kolejne pytanie
czemu nie powinno sie wróżyc na trzecie osoby ? np. na obecna dziewczyne mojego bylego ?
Odpowiedz
#20

Bo taka "osoba trzecia" - nie ma zielonego pojęcia, że ktoś Jej może wróżyć, pewnie sobie by tego nie życzyła.
To sprawa etyki tarotowej. Każdy z nas ma swoje osobiste, prywatne, czasami intymne sprawy i tajemnice i należy je uszanować ...

MIkesz
Odpowiedz
#21

ok rozumiem Uśmiech
dziekuję za odpowiedź Mikesz .
Odpowiedz
#22

Czasami stawiałam karty na tzw. osoby trzecie, ALE -jak napisał Mikesz- z poszanowaniem cudzej prywatności.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości