NieMały kącik artystyczny
#1

Tworzę ten wątek z jednego bardzo ważnego powodu. Czasami przychodzi taki dzień lub kaprys, żeby coś napisać oddając się chwilowej inspiracji. Zazwyczaj są to fantastyczne rzeczy i żeby nie dusić tego w sobie, a wręcz przeciwnie rozwijać swoją kreatywność i wrażliwość, pragnę zamieścić je tutaj. Jeżeli komuś też czasami coś w duszy gra, maluje, pisze wiersze lub cokolwiek innego, niech nie obawia się i wstawia swoje działa tutaj. Wątek jest otwarty!

Nie jestem artystą i nie zamierzam nim być to nie moja droga, ale postaram zamieszczać regularnie to co mi przyjdzie do głowy.

Jest! niedawno widziałem ją w parku, patrzyła na mnie zalotnie, uśmiechając się nieśmiało, przykuwając moją uwagę i wzbudzając nie małe zainteresowanie. Innym razem spotkałem ją w autobusie, stałem koło niej, blisko, bardzo blisko. Czułem jej niezapomniany zapach, był taki słodki, radosny a zarazem delikatny, rozkoszowałem się tą krótką chwilą poddając się bezwładnie kwiatowej woni.
Wiele wspaniałych wspomnień na długo pozostanie w mojej pamięci, do tej pory przywołuje moment, gdy patrzyłem w te uśmiechnięte oczy, ich bezkresny błękit pochłaniał mnie bez pamięci zanurzając się nie z każdą chwilą coraz bardziej i bardziej.
Kusząca czerwień ust, niedająca spokoju, działająca na zmysły, budząca niepohamowane pożądanie. Im mocniej się broniłem tym bardziej pragnąłem zatopić się w nich czerpiąc niezapomnianą słodycz oraz aksamitną delikatność, rozkoszując się krótką chwilą namiętności.
Cieszę się, że wróciłaś Wiosno!

Wiosna (26-03-2018)
Odpowiedz
#2

Przyjemnie się czyta Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości