Białe buty, Czarna firanka.. Dziwne to wszystko
#1

Witam,

Chciałabym się podzielić z Wami moim snem. Szukałam interpretacji w sennikach internetowych ale nigdy nie można idealnie dopasować gotowych interpretacji do naszego snu.
Ostatnio śniły mi się białe buty. Jakiś chłopak miał je na sobie, nie widziałam kto to jest, tylko moją uwagę przykuły białe, sportowe buty. Często śniły mi się buty, ale zazwyczaj, to jakieś stare, albo czarne, albo po prostu moje. Tym razem buty nie są moje, na dodatek to nie ja miałam je na sobie tylko ktoś inny.

Później przeskoczyłam tak jakby w "inny sen' i widziałam mojego ojca z koleżanką (której nie lubię) i rozmawiali jak niby nic. Znalazłam się w sklepie z firankami. Kiedy przeglądałam te firanki moją uwagę przykuła jedna szczególna - była to czarna firanka (nigdy w życiu nie widziałam czarnej firanki). O dziwo, nie przeraziło mnie to we śnie, po prostu byłam zaskoczona, że takie istnieją.
Kiedy wyszłam ze sklepu zauważyłam autobus, który mi odjechał spod nosa i zaczęłam za nim biec - zdążyłam Uśmiech Kiedy wsiadłam do niego, zauważyłam moją wcześniejszą koleżankę z inną. Siedziały razem i się patrzyły na mnie. Usiadłam sobie na przeciw ich, tylko tam było wolne miejsce. Zaczęliśmy o czymś rozmawiać (dość niechętnie) a potem koło mnie usiadła starsza kobieta z torbami i reklamówkami i ... się obudziłam Uśmiech

Nie wiem co to wszystko może oznaczać w takim zestawieniu. Białe buty, czarna firanka, koleżanka której nie trawię... Dziwne to wszystko.

Jeżeli jest ktoś, kto potrafiłby mi wytłumaczyć mój sen, bądź symbole. Będę wdzięczna Uśmiech

Pozdrawiam.

Est mihi cura futura
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości