Warsztat 121 - Świąteczny rytuał
#1

W każde święta od kilku lat mamy wspólny rodzinny rytuał spędzania miło czasu.

1. Co konkretnie robimy?
2. W jakim stopniu lubię to robić? ( nie lubię, średnio lubię, bardzo lubię)


Do tych pytań mozecie sobie dodać pomocnicze aby bardziej zdefiniowac w kartach to o co pytamOczko

Owocnych wróżb Uśmiech
Odpowiedz
#2

To do dzieła! ;--)

W każde świąta, czyli obojętnie czy bożonarodzeniowe czy wielkanocne (czy może chodzi o jeszcze jakieś święta?)

1. Co konkretnie robimy?
XVII Gwiazda/ I Mag/ 10 buław
Jest to jak obowiązek, tradycji musi stać się zadość. Nie jest to obowiązkowe, dobrowolne, przez Was wymyślone, kontynuowane. Możliwe, że jesteś organizatorem tego przedsięwziecia. Potrzeba dyscypliny i zaangażowania. Może być konkursem na twórczość/ pomysłowość, bo dzieło które tworzycie wiąże się ze sztuką, artyzmem, wrażliwością na piękno. Karta Gwiazy oraz Maga zawsze niesie mi wieści pierwszej nagrody w konkursach artystycznych.
Czego może dotyczyć Wasza twórczość?
Ikebany - układania kompozycji kwiatów/ gałązek/ suszu, bukietów/ wianków w które są wplecione symbole danych świąt
Muzyki/ poezji/ poezji śpiewanej - wspólne śpiewy, gra na instrumencie, komponowanie, wierszowanie, haik?

2. W jakim stopniu lubię to robić? ( nie lubię, średnio lubię, bardzo lubię)
3 denary/ 4 miecze/ królowa denarów
Bardzo lubisz, jesteś inicjatorem tych działań. Duma Ci rozpiera z osiągniętych efektów ;--)

Dziękuję za warsztat Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#3

mam nadzieję,że nie wyszłam z wprawyUśmiech
4 kielichy,Umiarkowanie, 2 denary-co robicie z rodziną w święta-bezinteresowna pomoc potrzebującym,wsparcie psychiczne jak i finansowe?
czy to lubisz-tak,bardzo,powiedzialabym też, że Ty jesteś inicjatorem tej pomocy świątecznejUśmiech
Odpowiedz
#4

Co robisz?
9 buław, Świat, As buław
Podejmujecie wyzwanie o jakąś nagrode. Widze, że każdy walczy jak lew, aby zostać zwyciężcą.
Wieża, Umiarkowanie, Gwiazda
To co robicie przychodzi nagle, jest gwałtowne lub jest to wyścig z czasem. Nieco wytrąca cie to z równowagi, ale kochasz to i masz nadzieje, ze to ty wygrasz.
Odpowiedz
#5

Dziękuję ślicznie Oczko

Zapraszam kolejne osobyOczko
Odpowiedz
#6

1. Co konkretnie robimy?
8 denarów+Gwiazda+10 Kielichów- coś tworzycie i jest to przedsięwzięcie artystyczne, może dekorowanie domu własnoręcznie wykonanymi ozdobami
2. W jakim stopniu lubię to robić? ( nie lubię, średnio lubię, bardzo lubię)
Pustelnik- średnio lubisz, bo nadzorujesz całe przedsięwzięcie i musisz wszystko dopilnować
Odpowiedz
#7

Dziękuję ZafinoOczko
Odpowiedz
#8

Lady of Dreams napisał(a):W każde święta od kilku lat mamy wspólny rodzinny rytuał spędzania miło czasu.
1. Co konkretnie robimy?

10 buław, Głupiec, Rycerz pucharów

Myślę, że jest to rodzaj zabawy, nawet całkiem dobrej i beztroskiej, może polegać na tym, że odtwarzacie, którąś ze znanych gier, kojarzy mi się z rebusami, familiadą, milionerami, coś co jest zagadką, która trzeba odkryć, czyli rodzaj zgadywanki, być może typujecie jedną osobę, by prowadziła zabawę. Ewentualnie coś w rodzaju prezentacji talentów, może karaoke. Kojarzy mi się też wspólne ognisko w plenerze oczywiście. Oczko

2. W jakim stopniu lubię to robić? ( nie lubię, średnio lubię, bardzo lubię)[/b]

10 mieczy, Rycerz buław, Król mieczy

Chyba nie za bardzo to lubisz, ale robisz to by sprawić przyjemność innym, choć sama wolałabyś nieco spokojniej spędzać czas.

Dzięki za fajny warsztat. Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#9

Dziękuję Anlano Kwiatek
Odpowiedz
#10

Moi Drodzy,

w kazde święta rodzinnie gramy w scrablleOczko Ja lubię tę grę ale nie mam parcia na wygraną koniecznie. Warsztat wygrała Anlana!

Gratuluje zwycięzczyni i wszystkim , którzy wzieli udział w warsztacie Kwiatek
Odpowiedz
#11

Uśmiech Gratulacje!

Scrabble fajna gra, szlifująca język, niekoniecznie rodzimy, można zagrać ze słonikiem angielskim, hiszpańskim, niemieckim... Oczko
Dziękuję za zabawę Lady Buźki
Odpowiedz
#12

Kwiatek Buziak Buźki To ja dziękuję za udzial
Odpowiedz
#13

Szok Hura Dziękuję! Kwiatek

W takim razie muszę coś wymyślić na nowy warsztat, Uśmiech
Odpowiedz
#14

Oklaski Anlano gratulacje Oklaski Oklaski

Dziękuję za warsztat Papa
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości