Królowa buław w pytaniu zdrowie
#1

Zadałam pyt : Czy do końca lata tego roku moje dolegliwości chorobowe znikną ?
Rozkład przeszłość- teraźniejszość - przyszłość
7 pucharów - 9 buław - Królowa Buław

Myśąlę,że odpowiedź kart opisuje moją sytuację.7 pucharów to moje marzenia, zamierzenia, a 9 buław to podjęcie działań ku realizacji tych marzeń 9 buław to też mój stan emocjonalny - zmęczenie już tą walką, ale nadal jestem gotowa bić się o to ,żeby dojść do celu.
Nie mam żadnych doświadczeń z Królową Buław...nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ta karta pojawiła się w moich rozkładach.
W moim odczuciu:
Królowa Mieczy to dla mnie kobieta, która o coś walczy lub walczy z kimś ,ale na pewno o coś....
królowa denarów to kobieta, która coś posiada jakąś rzecz materialną. coś osiągnęła materialnego
Królowa pucharów to Pani, która zdobyła miłość. Właśnie została narzeczoną, żoną ,matką. Ona obdarza innych uczuciem.
Królowa buław to tak tylko moje wrażenie ona coś zdobyła i teraz już nic nie musi .Zdobyła coś ,ale nie walką tak jak w mieczach. Tego "czegoś" nie można dotknąć tak jak przy denarach.

A więc ,albo TAKdo końca lata moje dolegliwości ustąpią(oczywiście samo się nic nie zrobi, biorę leki itd. itd.
Albo karty chcą pokazać, że nadal będę walczyć o siebie ,alby zdobyć marzenia.
Myślę,że szansę są , nie było by ich ,gdyby na końcu ukazałby mi się W albo Sprawiedliwość.
isielec, 10 czy 5 mieczy czy nawet Sąd Ostateczny .
Jak myślicie dobrze kombinuję>?
Odpowiedz
#2

Dlczego dałas taki mylący tytuł wątku...przecież stawiasz sobie karty na zdrowie... takie pytanie do kart...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

Otóż dlatego ,że tak jak napisałam nie mam doświadczenia z tą kartą i nie wiem co ona może oznaczać. Jeżeli Krystyno tytuł uważasz za nieodpowiedni to możemy go zmienić np. na Królowa Buław w pytaniu o zdrowie
Odpowiedz
#4

Znaczenia kart,,,to inny dział...np. Tarot a zdrowie..czy znaczenia AW....ale to nie znaczy abyś przy okazji wróżyła dla siebie...
Dzina, spójrz na co rozłozyłas karty...jakie pytanie postawiłaś...czy to kolejny watek na wymuszenie wróżby...daj spokój...
Nie od dzisiaj jesteś na forum...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#5

Do Dzina :

Interpretacja danej Karty ( Jej znaczenie ) - zawsze zależy od postawionego ( konkretnego ) pytania do Tarota.
I tak - np. w jednej okoliczności ( sytuacji ) życiowej - Ty możesz być tą Królową Buław, a w innej - już absolutnie nie ...

Mikesz
Odpowiedz
#6

Czy wg tych kart ta królowa może oznaczać zwycięstwo? Mnie jako osobę.która zdobyła o to co walczyła lub uczucie potęgi i władzy jakie ma królowa .Tak więc pozytywna odpowiedz kart Prosi
Odpowiedz
#7

Karta - Królowa Buław w poz. prostej ( p.p ) - odpowiada zazwyczaj pozytywnie - korzystnie ( twierdząco ) na dane pytanie ( jeszcze to zależy, kto, jak wróży - czy tylko w p.p czy także w p.o ... ).
Karta - Królowa Buław w poz. odwróconej ( p.o ) - odpowiada zazwyczaj negatywnie ( odmownie ) na dane zadane pytanie.
Powtarzam : interpretacja danej Karty ( Jej znaczenie ) - zawsze zależy od postawionego pytania do Tarota.
Jeżeli ktoś wróży wyłącznie w poz. prostych ( p.p ) i zadaje Kartom konkretne pytanie i wychodzi mu - Królowa Buław p.p - to odpowiedź Tarota jest pozytywna - twierdząca ( np. "tak odniosłam zwycięstwo" ).

Mikesz
Odpowiedz
#8

Z mojego doświadczenia, mi Królowa Buław zawsze potęguje sąsiednie karty w swojej wymowie, nawet Asy. Nie odwracam kart, ale w skali od 1 do 10 to 8 lub 9 odpowiada mi przecząco na zadane pytanie, w szczególności tam, gdzie takie pytanie nasycone jest nadzieją na pozytywny efekt. Królowa Buław lubi walczyć o swoje, nie jest kobietą spokoju i wyciszenia, odpoczynku, więc wskazuje na kontynuację danej sytuacji, a z mojego doświadczenia wiem, że nie mogę przy niej spocząć na laurach, dalej muszę walczyć, domagać się, użerać się z danym problemem, lepiej odpuścić sobie i zacząć żyć i robić coś innego ... Odpowie mi pozytywnie wówczas: kiedy już działamy - nie czekamy; walczymy o coś - a nie kiedy zastanawiamy się czy warto, gwiazdki z nieba nam nie da, więc nie łudź się nadzieją, musisz zapracować itd. ona lubi działanie, wówczas powie tak ... Dzina proszę odpuść sobie ... kombinujesz jak koń pod górkę ... tylko proszę nie świruj i nie unoś się, twoje słowa spływają po mnie, jak deszcz po rynnie, ty się wściekasz, a ja miło czas spędzam przy czymś innym Rotfl nie mam zamiaru wchodzić w pyskówę ... Pozdrawiam Kotek
Odpowiedz
#9

Czy do końca lata tego roku moje dolegliwości chorobowe znikną ?
Rozkład przeszłość- teraźniejszość - przyszłość
7 pucharów - 9 buław - Królowa Buław


Interpretowałabym karty następująco:

7 Kielichów - widzę jako chodzenie we mgle, brak namacalnych rezultatów, gdy jest lepiej - Zdrowieję!, gdy jest gorzej - Załamka, poddawanie się czarnym myślom. 7 Kielichów niestety już z miejsca mówi o tym, że leczenie nie jest dynamiczne, może łagodzić objawy, ale raczej ich nie usuwa.
9 Buław - zatrzymanie się rozwoju choroby, choroba nie posuwa się naprzód, leczenie jako działanie hamujące.
Królowa Buław - mimo braku spektakularnego sukcesu, leczenie zdecydowanie poprawia witalność, ogólne samopoczucie. W tych kartach nie widzę odpowiedzi - tak, dolegliwości znikną, ale informację, że zostaną zablokowane, zatrzymane na pewnym etapie, co pozwoli Ci czuć się komfortowo, lepiej niż w przeszłości. Zwłaszcza 9 Buław to dla mnie karta, która nie mówi o postępie, wyleczeniu, tylko o pewnej barierze, która hamuje dalszy rozwój (tą barierą mogłaby być farmakologia). Możliwość podbudowania witalności, podreperowania zdrowia.
Odpowiedz
#10

Barbaro absolutnie nie mam zamiaru się z Tobą kłócić .Nasza ostatnia wymiana zdań kompletnie niepotrzebna ,a więc wyciągam rękę po zgodę. Wasze zdanie jak najbardziej szanuję i cenię.
No cóż przyznaję ,że postawienie tych kart nie było planowana ,raczej wpływ na to miała inna wróżba i tak po prostu poszłam za ciosem.
Basiu ja mam świadomość, że samo to się nic nie zrobi dlatego tak jak napisałam jestem pod stałą kontrolą różnych lekarzy ,sama dużo działam -postarałam się msc temu o nowe leki -sama je wywalczyłam- kartą na marzec była dla mnie Królowa Mieczy i w tym miesiącu to ja wywalczyłam od lekarza nowe leki, które reaguję bdb .Także działanie z mojej strony jak najbardziej. No zobaczymy ...Wierzyć trzeba do końca .do utraty tchu
Moim celem było uzyskanie pomocy,bo ta Królowa różnie jest opisywana w internecie..Nawet na naszym forum Wjednym poście jako kobieta ,które nadal jest aktywna w swoich zamierzeniach,a w innym jako taka ,która jest już najwyżej i niczego jej nie trzeba.
Bardzo dziękję Wam wszystkim za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#11

I moja łapa wyciągnięta na zgodę, ale nadal nie będę przymykać oko na to, co mnie będzie intrygować w twoich wypowiedziach... Zgoda Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości