Afirmacje
#12

Dekret zwiększający moc afirmacji - dla zainteresowanych

Klucze Do Świadomości Boga i Mocy Boskiej Materializacji®

Środa, 20 października 2004 od 1330 do 1630.

UWAGA!!!
Metodę można stosować jedynie przy czystych intencjach do siebie i otaczających nas istot.

Przedstawiam Wszystkim metodę przekodowywania podświadomości, którą opracowałem dla użytku indywidualnego, a mającą na celu zwiększenie własnych możliwości kreacji i materializacji. Podłożem jej są afirmacje i dekret afirmacyjny skonstruowany odpowiednio tak, by raz wypowiedziana afirmacja zwiększała swój potencjał energetyczny o wiele szybciej niż tradycyjnie skonstruowanie afirmacje i oparte nań dekrety Afirmacyjny. Podstawą jest rozwinięcie w sobie BOSKIEJ MOCY MATERIALIZACJI. Wówczas wszelkie Nasze Życzenia, za sprawą Mocy Boskiej, Jego (i Naszą) pozwolenia na ich materializację; są możliwe do zrealizowania natychmiastowo. Nazwałem ją "KLUCZE MATERIALIZACJI®", a pełna nazwa tej metody to "Klucze Do Świadomości Boga i Mocy Boskiej Materializacji®". Metoda odwołuje się do sugestywnego wzmacniania afirmacji poprzez pętle afirmacyjno-czasowe. Tłumacząc zasadę działania przedstawiam model działania tejże metody.

1. Każda wypowiedziana kiedykolwiek afirmacja (pozytywna lub negatywna); zawiera w sobie pewien potencjał energetyczny myślowo-emocjonalny.
2. Taki potencjał raz wyzwolony zostaje zakodowany na planie energetyczny i fizycznym w odpowiednio większym lub mniejszym stopniu, zależnym od ilości powtórzeń danej afirmacji w czasie i mocy koncentracji świadomości na niej podczas jej tworzenia (kreowania, a także jej maksymalizowania później lub minimalizowania).
3. Maksymalizować daną zakodowaną już afirmacją możemy, jeśli jest ona pozytywna - to krok do materializacji, a minimalizować jeśli została ona zakodowana jako negatywne zakodowanie - stłumienie (więcej na ten temat w dziale "Regresing®" - metody autorstwa Leszka Żądło).
4. Potencjał taki zakodowany już raz przynajmniej na planie astralnym w odpowiedni sposób może być zwiększony lub zmniejszony poprzez dalsze stosowanie afirmacji. (powtarzanie tej samej afirmacji w późniejszym czasie zwiększa jej moc kreacji, lub przeciwnej do nie afirmacji zmniejsza jej działanie).
5. Tradycyjna metoda afirmacji w cyklu 21 dni - nazwę ją liniowe wzmacnianie potencjału energetycznego afirmacji. Takie powtarzanie afirmacji jak w pkt. 4 (powyższym) bardzo wolno zwiększa potencjał energetyczny danej afirmacji. Matematycznie przedstawić mogę to w ten sposób: jeden raz wypowiedziana afirmacja dla potrzeb przykładu (niezależnie od jej wartości energetycznej tz. jej potencjału energetycznego; niech jest równa 1. W takim razie afirmacja wypowiedziana trzy razy jednego dnia odwzoruje się równaniem 1+1+1=3, a następnie wypowiedziana jeszcze przez 20 dni łącznie daje nam w równaniu odpowiedni wynik jej potencjału wzmocnienia. 1 dzień to 3 razy wypowiedziana afirmacja pomnożona przez kolejne 20 dni, by dało nam 21 dni. 3x21=63. W tym wypadku afirmacja czytana 3 razy dziennie przez 21 dni daje nam potencjał energetycznego jej wzmocnienia 63.
6. Istnieje również inne miejsce zapisywania potencjałów energetycznych, w sieci energetyczno - neuronalnej kolektywnej świadomości wszelkich istot. Teoria kopiowania energii, którą poznałem na planie astralnym przekazana mi została już wcześniej i zbiegiem czasu i możliwości mojego pojmowania jej jest, co jakiś czas aktualizowana moich kosmicznych i duchowych przewodników. Jest to obszerny temat z zakresu duchowości, fizyki kwantowej, temporalnej (czasowej) i submolekularnej. Właśnie ta wiedza z zaświatów (a tak naprawdę Naszego Prawdziwego Domu), tę i inne metody, które prezentuję.
7. Moja metoda wzmacniania afirmacyjnych treści w dekretach - nazwę ją geometryczne wzmacnianie potencjału energetycznego afirmacji. Metoda afirmacji, którą oferuję ma za zadanie zakodować w Naszym Umyśle na stałe możliwość pętelkowego przekierowywania i kopiowania za sprawą Mocy Boskiej potencjału energetycznego, który już istnieje we wcześniej zakodowanych na planie astralnym afirmacjach.
8. Takie kopiowanie potencjałów energetycznych zawartych w już wypowiedzianych afirmacjach lub dekretach, daje nam ogromne możliwości szybkiego przekodowywania podświadomości. Raz wypowiedzianą afirmację, tak samo jak w poprzednim przykładzie uznajmy za liczbę jeden i przedstawiam ją wzorem: (dla jednego dnia wypowiedzianej afirmacji trzy razy: 1+1+1=1+(1+1)+(1+1+1)=1+2+3=6 Dla kolejnych 21 dni wynik geometrycznie wzmocnionego potencjału energetycznego afirmacji obliczamy ciągiem z liczby 6. Po czwartym dniu to 30, po dziewiąty to 330; po 14 (dwa tygodnie) 3660, po zakończonym cyklu trzech tygodni to 106266 wzmacnianie potencjału energetycznego afirmacji.
9. (Nie zawieram dokładnych szczegółowych informacji działania tejże metody, gdyż jest to obszerny temat powiązany również z innymi zagadnieniami i naukami, a mym celem było przekazanie w tym artykule informacji wystarczający do korzystania z tejże metody).
10. Nie każdy musi wierzyć w cudowne działanie tej metody, lecz wystarczy wypróbować poniższy Dekret Afirmacyjny, który skonstruowałem; aby już po kilku dniach przekonać się, czy działa.
11. Dekret jest skonstruowany dokładnie tak, by wykorzystywał zasadę działania wzmacniania afirmacji (pól elektromagnetycznych myśli i emocji zawartych w nich). Jeden cykl 21 dni stosowania poniższych KLUCZY MATERIALIZACJI, daje w miarę trwały efekt materializacji, myśli, emocji, potrzeb i afirmacji, które używacie. Tak; więc powtarzam ostrzeżenie: UWAGA!!! Metodę można stosować jedynie przy czystych intencjach do siebie i otaczających nas istot. Innymi słowami to poniższy Dekret, który napisałem odblokowuje w Nas zdolność MATERIALIZACJI (przynajmniej z tego, co doświadczyłem to sytuacji, które chcemy doświadczyć i innych afirmacji). Nie używaj po tym dekrecie negatywnych afirmacji.


Środa, 22 października 2003 od 1600 do 1800.
Klucze Do Świadomości Boga i Mocy Boskiej Materializacji.

Poprośmy o Przybycie Opiekunów Duchowych i Mistrzów Oświecenia.
Zapraszam do siebie, tu i teraz; wszelkie istoty urealnione, które chcą i mogą mi pomóc w tej medytacji i mają zgodne i czyste intencje z Boskimi Intencjami dla mnie.
Zapraszam mego przewodnika duchowego - anioła stróża i wszystkie istoty urealnione, których intencją jest mój rozwój duchowy i oświecenie; na planie duchowym i fizycznym.
Proszę o wasze instrukcje, jak bezpiecznie i efektywnie osiągnąć stan oświecenia, który będzie mnie przepełniał tu i teraz, zawsze.
Proszę was o inspiracje dla mnie, jak bez wysiłku, czyli w odprężeniu i medytacji prosić Boga i pozwalać Bogu, by mnie przepełniał swą Doskonałą Świadomością i Miłością.
Proszę o oczyszczenie mych intencji i nastawień do życia, ludzi, mnie samego i wszelkich zakodowań na wszelkie tematy dotyczące mnie i otaczających mnie ludzi.
Proszę Ciebie Boże, byś zawsze i wszędzie przepełniał mnie Swą Świadomością, Mądrością, Zaufaniem, Bezpieczeństwem, Radością i Miłością.
Proszę o intuicję, inspirację i Waszą inicjatywę na mej ścieżce do oświecenia.

Tekst Odliczenia i Procedura:
Zawsze, gdy odliczę od 10 do 1...
formuła od 1 do nieskończoności - (patrz poniżej; tu czytasz tekst formuły nr 1...
(Odliczasz) od 10 do 1.
Kolejno powtarzasz całą procedurę z kolejnym numerem tekstu formuły 2, 3, 4 itd...

Przykład:
1. Zawsze, gdy odliczę od 10 do 1; Moje odliczenia od dziesięciu do będą bezpieczne i korzystne dla mnie i wszystkich innych ludzi (Odliczasz wolno) od 10 do 1.
2. Zawsze, gdy odliczę od 10 do 1; Me czakry i kanały energetyczne oczyszczą się i zharmonizują poprzez Boską Moc przepływającą przeze mnie i innych ludzi. (Odliczasz wolno) od 10 do 1. Itd…
Instrukcja:

Teksty formuły:

1. Moje odliczenia od dziesięciu do będą bezpieczne i korzystne dla mnie i wszystkich innych ludzi
2. Me czakry i kanały energetyczne oczyszczą się i zharmonizują poprzez Boską Moc przepływającą przeze mnie i innych ludzi.
3. Wibracje wszystkich poziomów mych ciał energetycznych i ciała fizycznego zharmonizują się z sobą i przejdą w stan zgodny poziomem częstotliwości, by mogła się przeze mnie przejawiać Świadomość Boga.
4. Pozwolę, aby każda moja myśl w pozytywnym aspekcie materializowała się w moim świecie.
5. Zechcę i pozwolę, by Bóg obdarzył mnie Swą dobrocią. Pozwolę sobie przyjąć Jego Boskie Dary dla mnie, które przyjmuję coraz częściej.
6. Będę spokojny i zrelaksowany, a mój umysł, serce i ciało będzie czyste i gotowe na przyjęcie Boskiej Świadomości i połączenie się z nią.
7. Połączy się mój umysł z Boską Wewnętrzną Istotą we mnie i Boską Świadomością Boga.
8. Przejawiać się poprzez mnie będzie Czysta Boska Świadomość i MOC.
9. Moje odliczenia od dziesięciu do jednego będą posiadać BOSKĄ i NATYCHMIASTOWĄ MOC MATERIALIZACJI się w mym życiu.
10. Każda formuła odliczona od dziesięciu do jednego z przeszłości i przyszłości, będzie się również; przejawiać się i materializować przy każdym innym wypowiedzeniu formuły zawartej w odliczeniu od dziesięciu do jednego z jeszcze większą Mocą Boga.
11. Każda formuła odliczona od dziesięciu do jednego z przeszłości i przyszłości, również za sprawą Boga, Jego Świadomości, Czystej Mocy Miłości i Jego darów dla mnie; będzie się przejawiać i materializować przy każdym innym wypowiedzeniu formuły zawartej w odliczeniu od dziesięciu do jednego.
12. Każda formuła odliczona od dziesięciu do jednego z przeszłości i przyszłości, będzie przepełniona CZYSTYMI BOSKIMI INTENCJAMI Samodoskonalenia i Oświecenia.
13. Realność Mych Myśli, Pragnień i Uczuć; posiada Boską Moc Kreacji w Moim życiu.
14. Każda Moja Myśl w pozytywnym Aspekcie Materializuje się w Moim Świecie na planie duchowym i fizycznym.
15. Przyjmę Dar NATYCHMIASTOWEJ MATERIALIZACJI WSZELKIEGO, CO POZYTYWNE MOŻE BÓG MI OFIAROWAĆ W SWEJ DOBROCI.
16. Akceptuję i pozwalam na natychmiastową materializację Swoich wszelkich potrzeb duchowych i cielesnych; zgodnie z Wolą i Intencjami Boga - prowadząc mnie do oświecenia i połączenia z Czystą Boską Świadomością.
17. Uświadomię sobie, że Moje Myśli i Uczucia tworzą szczęście i radość; zawsze są doskonałe, są prawdą; czuję się wolna(-y) do wyrażania ich. MOGĘ.
18. Będę miał absolutną pewność i gwarantuję, że poprzez wszystko, co robię; szczęście, radość, Miłość i obecność osób, które mogę kochać i będą Kochać Mnie.
19. Po przeczytaniu Afirmacji lub Dekretu Afirmacyjnego, nastąpi Boskie uzdrowienie Mych intencji, nastawień, zakodowań i przyjemne, i bezpieczne uwolnienie od złogów emocjonalnych kryjących się pod nimi.
20. Zasługuję, by każde Me pragnienie się urealniło.
21. Pozwalam działać Boskiej Mocy Materializacji Moich potrzeb i pragnień.

[ Zasługuję na to, aby każda Me pragnienie się urealniło.
[ Wszystko, co się dzieje w Moim życiu jest realne i bezpieczne.
[ Afirmacje, które czytam materializują się coraz szybciej.
[ Afirmacje, które czytam materializują się z coraz większą Mocą Boskiej Kreacji.
[ Wszystko, czym Jestem i co Mnie otacza to BÓG.
[ BÓG, MIŁOŚĆ I REALNOŚĆ TO JA SAM.

1. Teraz już Jestem najodpowiedniejszym Partnerem, dla atrakcyjnej dla Mnie Partnerki.
2. Pozwalam, aby poprzez Boską Moc Materializacji Mój Ideał Kobiety zmaterializował się w Moim życiu.
3. Pozwalam, aby poprzez Boską Moc Materializacji Moja Partnerka pojawiła się w Moim realnym świecie, a nie tylko w Moim umyśle.
4. "Pozwalam na komfortowe warunki pracy i zarabiania, mieszkania, podróżowania dla mnie i dla mojej partnerki®". - Leszek Żądło i Beata Augustynowicz.
5. Pozwalam, by Bóg oczyścił nastawienie moje i mojej partnerki do związków, życia razem, bliskości fizycznej, bezpieczeństwa, cielesności, wspólnej praktyki prowadzącej do oświecenia i wszystkich innych, które Boże według Twej Intencji oczyścisz, byśmy się mogli zrealizować na ścieżce prowadzącej do oświecenia.
6. Otrzymam komfortową pracę i duże zarobki.
7. Otrzymam związek Partnerski z atrakcyjną dla mnie kobietą i jej bliskość i czułość.
8. Otrzymam Boską Moc Materializacji na rzecz dobra mego i wszelkich ludzi.
9. Otrzymam Boską Świadomość, Mądrość, Moc i Miłość; która już zawsze we mnie będzie.
Podziękowania:
Dziękuję Ci Boże, że mnie wspierasz Swą Mocą, Mądrością i Miłością.
Dziękuję Ci Boże, za Twe dary i natychmiastową i pozytywną materializację.
Dziękuję Ci Boże, że realizujesz ten dekret na planie fizycznym i duchowym.
Metodę i Tekst Opracował Krzysztof Szufla.
Prawa autorskie metody i Dekretu należą do Krzysztof Szufla.
Źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=756">http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=756</a><!-- m -->
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Afirmacje ... - przez Krystyna - 01-07-2011, 14:51
Afirmacja ze szklanką wody Vadima Zelanda - przez Iwona Agata - 19-02-2022, 08:30
RE: Afirmacje - przez himena1 - 21-01-2023, 16:13
Re: Afirmacje ... - przez Krystyna - 01-07-2011, 16:18
Re: Afirmacje ... - przez Severus - 08-08-2011, 20:13
Re: Afirmacje ... - przez FairyWitch - 08-08-2011, 20:31
Re: Afirmacje ... - przez Gruszek - 08-08-2011, 23:06
Re: Afirmacje ... - przez Krystyna - 09-08-2011, 07:06
Re: Afirmacje ... - przez Krystyna - 09-12-2011, 13:49
Re: Afirmacje ... - przez Krystyna - 09-12-2011, 13:56
Re: Afirmacje ... - przez Krystyna - 09-12-2011, 14:07
Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 10:45
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 10:49
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 21:57
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 22:03
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 22:07
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 03-02-2012, 22:10
Re: Afirmacje ... - przez Oliveto - 12-02-2012, 22:42
Afirmacje ... - przez panna39 - 07-07-2012, 17:32
Afirmacje ... - przez Krystyna - 07-07-2012, 21:13
Re: Afirmacje ... - przez panna39 - 08-07-2012, 15:26
Re: Afirmacje ... - przez carolina-32 - 25-07-2012, 09:03
Re: Afirmacje ... - przez Margola - 25-07-2012, 10:41
Re: Afirmacje ... - przez carolina-32 - 27-07-2012, 08:10
Re: Afirmacje ... - przez zielonapanienka - 08-02-2013, 20:40
Afirmacje- swój wlasny sposób czy skuteczny? - przez devonaaa - 13-03-2014, 13:35
Re: Afirmacje- swój wlasny sposób czy skuteczny? - przez Sophia - 18-03-2014, 19:55
Re: Afirmacje- swój wlasny sposób czy skuteczny? - przez Kasha - 18-03-2014, 20:11
Re: Afirmacje ... - przez Iwona Agata - 12-04-2014, 12:53
Re: Afirmacje ... - przez Iwona Agata - 12-04-2014, 12:55
Re: Afirmacje ... - przez Iwona Agata - 12-04-2014, 12:57
Re: Afirmacje ... - przez Anastazja0107 - 23-02-2016, 21:24
Re: Afirmacje ... - przez toczka - 24-02-2016, 11:38
Re: Afirmacje ... - przez Anastazja0107 - 24-02-2016, 21:36
Re: Afirmacje ... - przez toczka - 25-02-2016, 11:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości