Komu portret?
#1

Odkurzyłem na początku kwietnia nigdy nie używane sztalugi. Postanowiłem w końcu spróbować swoich sił w malowaniu akrylami.
   
Nie jest to skończone, bo chwilowym celem było uzyskanie podobieństwa
[ATTACHMENT NOT FOUND]
W tym też przydałoby się kilka poprawek
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ten z innej beczki, trochę mniej realizmu

jeden odzyskany...inne niestety...
Odpowiedz
#2

Piękne! Najbardziej podobają mi się oczy. Uchwyciłeś w nich duszę. Gratuluję talentu!
Odpowiedz
#3

To była pierwsza rzecz do nauki, bo przecież to podstawa portretu Myśli
Odpowiedz
#4

Brawo, Zib! To jest piękne!
Odpowiedz
#5

Talent tyle czasu przeleżał nieużywany... - świetne portrety! Podziwiam za sprawne poruszanie się w kolorach, zwłaszcza trzeci z tym ciepłym blaskiem, zbliżoną twarzą mi się podoba Oklaski
Odpowiedz
#6

Poruszanie się to duże słowo, bo mówimy o raczkowaniu dopiero. Tutaj jest wczorajszy, też z pewnym blaskiem
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Komputerowy obrazek nie oddaje trójwymiarowej rzeczywistości tak jak płótno potrafi Uśmiech
Odpowiedz
#7

Dobrze Zib - w takim razie bardzo umiejętnie raczkujesz Ok Lol
I kolejna ciekawa praca :text-bravo:
Odpowiedz
#8

Przepiękne portrety. Masz zachwycający talent Uśmiech
Odpowiedz
#9

Te obrazy są piękne, pewnie "na żywo" wyglądają jeszcze efektowniej. Mają to "coś" w sobie, że nie można skwitować jednym słowem ładne czy brzydkie...bo są takie jakieś...niepokojące? przykuwają uwagę czymś takim....no...takim, nie wiem sama Głupek
Obojętnie koło nich nie da się przejść Ok Gratuluję talentu Kotek
Odpowiedz
#10

Ja rysowałem kiedyś węglem portrety i nawet mi to wychodziło, ale potem zacząłem malować farbą i szło mi bardzo kiepsko, chociaż się starałem, dlatego gratuluję talentu, bo naprawdę Twoje portrety mi się podobają.
Odpowiedz
#11

Dla mnie w kazdej dziedzinie sztuki, wazne sa emocje czy to zawarte w dziele, czy wywolane u odbiorcy, a tych w Twoich portretach nie brakuje Uśmiech
Naprawde bardzo fajne! Uśmiech
Odpowiedz
#12

Ja chcę, ja!
Chętnie udostępnię swoje zdjęcia jakbyś szukał inspiracji Rotfl
Odpowiedz
#13

Ja chcę. Wysle Ci foto w załączniku ile kosztuje portret?
Odpowiedz
#14

Piękne portrety Zib, gratulacje Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#15

Oklaski Pierwszy Najpiękniejszy. Gratuluje talentu.
Odpowiedz
#16

Dzięki. Nie są wymuskane do perfekcji
Odpowiedz
#17

ŚwietneUśmiech naprawdę masz duży talentUśmiech tylko go rozwijaćUśmiech

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."  Uśmiech
Odpowiedz
#18

Ja rowniez uwazam ze masz niesamowity talent Uśmiech ! Super !Oczko

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#19

ile kosztuje portret ?
Odpowiedz
#20

assmotto napisał(a):ile kosztuje portret ?
Zależy od tego jaki duży i co na nim ma być. Jeden drugiemu nie równy. W zasadzie nie maluję mając zyski na pierwszym planie. To, że ktoś chce kupić jest miłym połechtaniem malarskich ambicji.
A Ty ile chcesz zapłacić? Electroniczna kopia za darmo Uśmiech
Odpowiedz
#21

masz Zib talent , dobre wyczucie proporcji i ciekawe uzycie kolorow, w kazdej kobiecie znajdujesz jakies piekno ,kazdy portret jest inny
Odpowiedz
#22

anka napisał(a):masz Zib talent , dobre wyczucie proporcji i ciekawe uzycie  kolorow, w kazdej kobiecie znajdujesz jakies piekno ,kazdy portret jest inny
Dzięki Anka,
Nudno byłoby ciągle to samo malować, choć to czasem pozwala ulepszyć styl i warsztat. Każdy z nas jest inny i ma wewnętrzne piękno. Problem w tym jak go uchwycić i ukazać. Ostatnio robię serię portretów ze zwierzętami.  Wczoraj zmagałem się z namalowaniem czarnego kota, a to nie łatwe.
   
Więcej tutaj:
https://www.etsy.com/ca/shop/ExpressiveF..._shop_menu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości