Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#1

ramona napisał(a):Więc podziel się z nami swoimi wiadomosciami i wiedzą .
Cytat:Kart nie podaje z reguły ... bo nie używam przyjętych schematów ... mam swój własny system .
Również witam ... i pozdrawiam
No tak ale to jest forum na którym kazdy chce się czegoś nauczyc , a ty podająć gotowe odpowiedzi bez uzasadnienia i powierdzenia w kartach jak dla forumowiczów nie dajesz zadnej wiedzy , tylko chcesz sciągnąc do siebie kljentów i cała bajka.

Masz na tym forum tyle możliwości nauki rozkładów akurat ja nie wprowadzę aż takiego zamętu z powodu braku poznania kart...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Ale zamęt wprowadzasz nie podając kart Język
Odpowiedz
#3

Eremit napisał(a):Ale zamęt wprowadzasz nie podając kart Język

Taki jestem ... Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Wormars,na tym forum jest jedna regula bez wzgledu na to jaki jestes. Jesli sie wypowiadasz podajesz rozklad i karty. :|
Odpowiedz
#5

Marisela napisał(a):Wormars,na tym forum jest jedna regula bez wzgledu na to jaki jestes. Jesli sie wypowiadasz podajesz rozklad i karty. :|

Ja już swoje stanowisko zająłem w tej sprawie. I nie zmienię go ... Pozdrawiam
Odpowiedz
#6

Marisela napisał(a):Wormars,na tym forum jest jedna regula bez wzgledu na to jaki jestes. Jesli sie wypowiadasz podajesz rozklad i karty. :|
nawet ja się jej trzymam :mrgreen:
Cytat:Ja już swoje stanowisko zająłem w tej sprawie. I nie zmienię go
w takim razie nie możemy cię traktować poważnie :roll:
Odpowiedz
#7

oj-oj.. juz myslalam, ze Marsylskiego nikt nie przebije, powiedzmy, ekscentrycznoscią.. Wormars, jawisz sie troszke jak ten szukmistrz z krolikiem wyciaganym z kapelusza, nikt nie wie skad i jak, a Twoja interpretacja juz jest :roll: Ale w takim razie, powiedz, jaki jest sens Twojego pisania na tym forum gdzie to polega wlasnie na tym, ze interpretujemy konkretne karty ? Chcesz dawac gotowe odpowiedzi - "jednorazowi" wpadajacy tu po darmowa wrozbe uciesza sie, dla nich to bez znaczenia, ale nam pozostalym, robisz lekki balagan i lamiesz reguly ktore sa jasne dla wszystkich pozostalych - nie do konca fair, chyba sie ze mna zgodzisz ? . Anyway, witaj na naszym forum 8-)
Odpowiedz
#8

Sanna napisał(a):oj-oj.. juz myslalam, ze Marsylskiego nikt nie przebije, powiedzmy, ekscentrycznoscią.. Wormars, jawisz sie troszke jak ten szukmistrz z krolikiem wyciaganym z kapelusza, nikt nie wie skad i jak, a Twoja interpretacja juz jest :roll: Ale w takim razie, powiedz, jaki jest sens Twojego pisania na tym forum gdzie to polega wlasnie na tym, ze interpretujemy konkretne karty ? Chcesz dawac gotowe odpowiedzi - "jednorazowi" wpadajacy tu po darmowa wrozbe uciesza sie, dla nich to bez znaczenia, ale nam pozostalym, robisz lekki balagan i lamiesz reguly ktore sa jasne dla wszystkich pozostalych - nie do konca fair, chyba sie ze mna zgodzisz ? . Anyway, witaj na naszym forum 8-)

A i pewnie ... ale ludzie "wpadający" po wróżbę są najważniejsi ..
A Wy jako ludzie na tym forum macie tyle możliwości że możecie sobie ćwiczyć tyle ile się Wam podoba...

i 1 osoba nie zmieni tego ...

Witaj...
Odpowiedz
#9

tarot.marsylski napisał(a):w takim razie nie możemy cię traktować poważnie :roll:

Nie zależy mi na Tym ... ja wręcz przeciwnie każdego traktuje poważnie.. bo każdy zasługuje na to ...
Jaki by nie był ...

Czytałem o Tobie różne opinie na forum ... ale moje zdanie jest odmienne ... dużo krzyku o nic...
Odpowiedz
#10

wormars napisał(a):... ale ludzie "wpadający" po wróżbę są najważniejsi ..

Wormars, chyba jednak nie sa.. przynajmniej dla mnie. Dla mnie najwazniejsi sa forumowicze, z ktorymi pisze od dosyc dawna, z ktorymi dziele sie moimi radosciami i problemami, forumowicze ktorzy cierpliwie odpowiadali (i wciaz to robia) na wszystkie moje pytania dotyczace Tarota, Ludzie, z ktorymi czuje wiez. To wlasnie sprawia, ze to forum jest tak niezwykle. Anonimowi ludzie wpadajacy tu na moment po swoja wrozbe i tyle ich widzieli sa milym urozmaiceniem, ale wierz mi, dalibysmy rade i bez nich- bardzo dluuugo tak wlasnie bylo.

No i piszesz, ze kazdego traktujesz powaznie.. Moze sie myle, ale te Twoje slowa kontra nasze sugestie/prosby o pokazanie kart - tak jak to my wszyscy robimy - i Twoje na to odpowiedzi, lekko sie rozmijaja.. Tyle w tym temacie.
Odpowiedz
#11

Sanna, wyjelas mi to z ust...niektorzy chyba jednak wpadaja tylko po to zeby sobie pobajdurzyc.
Wormars(e) masz bardzo oryginalnego nicka, on nie pasuje do naszego dobrego forum. Dla nie znajacych angielskiego : worm-robak, arse-dupa. Przepraszam kochani, ale musialam to zrobic.
Odpowiedz
#12

A w jakim to slangu? :o Ars to chyba sztuka - no chyba, ze masz ja w takim poważaniu głębokim i nie dbając o formę dodajesz na końcu literę e.
Przecież to może mieć bardziej podniosłe korzenie War i Mars - oba znane na całym świecie i we wszystkich strefach językowych słowa.
Ruda bo dorobisz się ostrzeżenia! To przepraszam to nie do "kochani" ale do Warmars proszę skierować.
Odpowiedz
#13

Sanna napisał(a):Wormars, chyba jednak nie sa.. przynajmniej dla mnie. Dla mnie najwazniejsi sa forumowicze, z ktorymi pisze od dosyc dawna, z ktorymi dziele sie moimi radosciami i problemami, forumowicze ktorzy cierpliwie odpowiadali (i wciaz to robia) na wszystkie moje pytania dotyczace Tarota, Ludzie, z ktorymi czuje wiez. To wlasnie sprawia, ze to forum jest tak niezwykle. Anonimowi ludzie wpadajacy tu na moment po swoja wrozbe i tyle ich widzieli sa milym urozmaiceniem, ale wierz mi, dalibysmy rade i bez nich- bardzo dluuugo tak wlasnie bylo.

No i piszesz, ze kazdego traktujesz powaznie.. Moze sie myle, ale te Twoje slowa kontra nasze sugestie/prosby o pokazanie kart - tak jak to my wszyscy robimy - i Twoje na to odpowiedzi, lekko sie rozmijaja.. Tyle w tym temacie.

Nie sądzę ... wiesz mam prawo .. do własnego zdania ... tak Ja jak i Ty .. ale to się nie mija z poważnym traktowaniem.
Każdy może mieć odmienne zdanie ...
Odpowiedz
#14

rudalila napisał(a):Sanna, wyjelas mi to z ust...niektorzy chyba jednak wpadaja tylko po to zeby sobie pobajdurzyc.
Wormars(e) masz bardzo oryginalnego nicka, on nie pasuje do naszego dobrego forum. Dla nie znajacych angielskiego : worm-robak, arse-dupa. Przepraszam kochani, ale musialam to zrobic.

Wpierw dobrze by było nauczyć się dobrze czytać
Wormars ... e tam nie ma... ale czytaj jak chcesz Uśmiech Twoja sprawa
Odpowiedz
#15

Zib napisał(a):A w jakim to slangu? :o Ars to chyba sztuka - no chyba, ze masz ja w takim poważaniu głębokim i nie dbając o formę dodajesz na końcu literę e.
Przecież to może mieć bardziej podniosłe korzenie War i Mars - oba znane na całym świecie i we wszystkich strefach językowych słowa.
Ruda bo dorobisz się ostrzeżenia! To przepraszam to nie do "kochani" ale do Warmars proszę skierować.

Jakbyście nie tłumaczyli ... część z Was pokazuje swoje nastawienie do nowych ...
Jest bardzo hmm ... miłe ...

Ale mnie to nie zraża ... bo to nie o mnie świadczy a o niektórych ...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16

Sorry, takie bylo moje durne skojarzenie....niezbyt ladne. A mozna wiedziec czemu sie tak nazwales, czy ono cos oznacza ? Nie gniewaj sie...please...
Odpowiedz
#17

rudalila napisał(a):Sorry, takie bylo moje durne skojarzenie....niezbyt ladne. A mozna wiedziec czemu sie tak nazwales, czy ono cos oznacza ? Nie gniewaj sie...please...

Ja się nie gniewam ... przeciwnie szanuje poglądy innych ...

Worm - brakowało końcówki ars zostało zaczerpnięte z run ...
Odpowiedz
#18

Dzieki. Jeszcze raz sorki za glupi zart.
Zib ! nie strasz ... obiecuje,ze bede grzeczna.

A swoja droga wormars to cos sie tak uparl przy swoim ? Czemu nie chcesz pokazac kart jakie wyciagasz ? Przeciez wiesz, ze my tu glownie o kartach gadamy. To powiedz chociaz z jakiej talii korzystasz ?
Odpowiedz
#19

rudalila napisał(a):Dzieki. Jeszcze raz sorki za glupi zart.
Zib ! nie strasz ... obiecuje,ze bede grzeczna.

A swoja droga wormars to cos sie tak uparl przy swoim ? Czemu nie chcesz pokazac kart jakie wyciagasz ? Przeciez wiesz, ze my tu glownie o kartach gadamy. To powiedz chociaz z jakiej talii korzystasz ?

Uparłem ? Jestem indywidualistą ... mam swój system ...
Karty tarota których używam to Luksusowy tarot autorstwa Zbigniewa Jaśniaka
Odpowiedz
#20

Fajny ...<!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=19271&item=290572182425">http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0572182425</a><!-- m -->
Odpowiedz
#21

rudalila napisał(a):Fajny ...<!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=19271&item=290572182425">http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0572182425</a><!-- m -->

fajny... hmm te karty kupiłem w ciemno nie wiedziałem jakie są używając intuicji wybrałem je ...
w sklepie nie było otwartego pudełka ... ale strzał był celny ... Uśmiech i nie żałuje ...
Odpowiedz
#22

Lubie takie proste karty. Mam wloska talie, ktora ma rysuneczki troszke jakby w tym stylu, tylko w niej wszystkie karty maja rysunki, Male Arkana tez. Bardzo ja lubie. Rozumiem ,ze to byly twoje pierwsze karty ? Dawno je kupiles ? czy uczyles sie znaczen z ksiazki, czy juz wiedziales co nieco o znaczeniach kart ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości