Zwrócenie zła do nadawcy
#1

Witajcie, chciałabym poznać Waszą opinię oraz sposoby - jeśli takowe macie/ znacie -dot.zwróceniadrugiej osobie, która nas skrzywdziła, tego co nam dała.
W końcu to, co dajemy innym prędzej czy później do nas wraca, więc czy są jakieś magiczne sposoby, zaklęcia, by to przyspieszyć? Nie chodzi mi o jakieś bezmyślne rzucanie klątw w złości, lecz działanie na opamiętanie drugiej osoby. By nie zaznała więcej cierpienia, ale dokładnie tyle, ile sama nam zapewniła. Jeśli są takie sposoby, to czy uważacie, że warto jestosować? Czy może lepiej odpuścić i zdać się na los, który i tak zrobi swoje. Bo zrobi, prawda?
Odpowiedz
#2

Ja myślę, że bez sensu jest zawracać sobie głowę takim "oddawaniem" innym- w końcu los i tak zrobi swoje, mówiąc najprościej. Po co więc marnować swój czas i energię i skupiać się na takich działaniach?
A co do magii tak w ogóle, to powiem tak: każdy tworzy sobie własną rzeczywistość. A więc jeżeli już chcesz znaleźć sposób, by komuś magicznie "oddać", nie musisz się uciekać do rytuałów, zaklęć- wystarczy np. proste wyrażenie intencji (coś a'la modlitwa).
Odpowiedz
#3

Chyba, że ktoś zna się na swoim "fachu" i umiejętnie zabezpieczył się przed "rykoszetem" - wtedy juz nie jest tak prosto... Los nie zawsze zrobi swoje, a już na pewno - nie tak szybko, jakbyś sobie tego zapewne życzyła. Niemniej jednak - nie warto zdecydowanie komuś "wrzucać" negatywnej energii, bo chcąc nie chcąc - jeśli nie umiesz się tym zajmować - Tobie też się za to oberwie. Nieraz - gorzej niż osobie, w której kierunku chciałabyś ją wysłać...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości