Warsztat 126 - Ważne sprawy
#1

Na początku czerwca jade załatwić coś bardzo ważnego. I w związku z tym mam pytania. Co chce zrobić? W jakim to bedzie miejscu? Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co?
Odpowiedz
#2

kochankowie, 10 denarow- musisz zalatwic jakas sprawe rodzinna, moze cos z mieszkaniem, finansami. Na pewno jest zwiazana z tym jakas decyzja.
Co chcesz zrobic- Diabeł. Może pobalujesz.. albo bedziesz chcial z czyms zakonczyc cos.
Miejsce -7 denarow, cesarzowa- piekne miejsce, lub w parku bedziesz,albo jakas galeria sztuki
O co zahaczysz-Krol bulaw, as mieczy. Może z kims sie spotkasz.
hmm

La Lune
Odpowiedz
#3

Dziękuje Lune (tylko dopowiem, ze jestem on)
Odpowiedz
#4

Co chcesz zrobic- 10 buław, rycerz monet- chcesz załatwić sprawę, która dośc mocno Ci ciąży, czujesz się odpowiedzialny za to. Sprawa dosc mocno Cię absorbuje pochlania duzo energii, wobec tego musisz to rozwiązać, zsby moc ze spokojem ruszyc dalej. Przypuszczam, ze chodzi o pracę albo sprawy zwiazane ze studiami?
miejsce- siła, 10 denarów - pierwsze skojarzenie to silownia Oczko albo moze inaczej - miejsce gdzie trzeba wykazać się silą intelektu,siłą charakteru albo przeciwnie- silą fizyczną, więc podtrzymuje ze moze chodzic o pracę lub nauke.
o co zahaczyc- Głupiec, Król mieczy - pierwsze co mi się nasuneło na mysl, to jakieś miejsce typowo turystyczne, do zwiedzania, spacerowania. Krol mieczy moze wskazywac na kogos znajomego, czy kogos z rodziny ktory mieszka w tej okolicy.

Zaznaczam, że się dopiero ucze Kwiatek

Per ardua ad astra
Odpowiedz
#5

Dziękuje Annhedonia Uśmiech
Odpowiedz
#6

Na początek czerwca jadę załatwić coś bardzo ważnego.
W związku z tym mam pytanie:
1. Co chcę zrobić? 3 miecze, VI,
2. W jakim to będzie miejscu? XII, rycerz mieczy,
3. Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co? I , 6 buław.

Ad 1. Jedziesz załatwić sprawę w związku z pracą. Jakiś czas zwlekałeś z podjęciem decyzji (dokonaniem wyboru), aż nadeszła 3 mieczy i pogoniła Cię do działania.
Ad. 2. Będzie to miejsce związane z odpoczynkiem (ale niekoniecznie Twoim odpoczynkiem), może będziesz załatwiał pracę w charakterze informatyka?
Ad.3. Zamierzasz odwiedzić swoich nauczycieli, spotkanie będzie bardzo serdeczne i utwierdzi Cię, że dokonałeś dobrego wyboru w punkcie 1.
Hejka Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Dziękuje jasmina3 Uśmiech
Odpowiedz
#8

Cześć,

1. Co chce zrobić?
XV Diabeł/ 8 kielichów/ As buław
Jedziesz do ambasady amerykańskiej po wizę. Turystyczną lub do pracy, raczej widzę to drugie. W związku z tym planujesz jakieś oszustwo.

2. W jakim to bedzie miejscu?
4 buławy/ III Cesarzowa/ 7 dysków
Budynek, przestrzeń zamknięta. Ładna estetycznie. Miejsce w którym się czeka długooo...

3. Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co?
XVII Gwiazda/ XVI Wieża/ VIII Moc
to widzę kilka opcji:
- przychodnia (jakieś badania) lub forma odpoczynku w postaci kompleksu spa/ baseny/ siłownia,
- pójść na wystawę, muzeum, kina,
- spotkanie z piekną dziewczyną,
- bedzie to budynek wysoki, nowoczesny, przeszklony, z ładnym świetlistym wnętrzem.

Pozdrawiam
Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziękuje MAG Uśmiech
Odpowiedz
#10

Co chce zrobić? - As Mieczy - idziesz na operację/zabieg, do ciężkiej pracy, bierzesz rozwód lub ślub.
W jakim to będzie miejscu? - Słońce - w ogrodzie/parku na świeżym powietrzu w promieniach słońca.
Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co? - IX Miecze - o cmentarz, zakład psychiatryczny.

Muza  Kotek
Odpowiedz
#11

Dziękuje Jaxina Uśmiech
Odpowiedz
#12

nastek96 napisał(a):Na początku czerwca jade załatwić coś bardzo ważnego. I w związku z tym mam pytania. Co chce zrobić? W jakim to bedzie miejscu? Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co?
1. Co takiego ma/miał w planach załatwić nastek96? Papież + as mieczy
Coś związanego z nauką, szkołą, szkoleniem. A więc może jedziesz na ważny wykład, lub spotkanie z autorytetem; jedziesz zapisać się na jakiś kurs lub jedziesz na egzamin wstępny na studia. As mieczy czasem pokazuje też staże - a więc możliwa rozmowa kwalifikacyjna, albo już załatwianie formalności związanych z praktyką/stażem.
2. Co to za miejsce? as pucharów, Słońce
Miejsce związane z wodą, widzę też naturę i słoneczną aurę, może to plaża, albo po prostu jakiś teren (zajęcia terenowe).
3. O co planujesz zahaczyć? 7 pucharów, Pustelnik
Pierwsze o czym pomyślałem to jubiler xD ale ten Pustelnik to się raczej wyrzeka przyjemności... chociaż Pustelnik ponoć pokazuje wyprzedaże Język więc może to jakiś sklep. To miejsce dobrze ci znane, trochę na uboczu, nad jakąś wodą (rzeka, jezioro), związane z uduchowieniem, marzeniami lub tajemnicą. A może chcesz odwiedzić starszą osobę z rodziny.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziękuje Luks Uśmiech
Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału Uśmiech
Odpowiedz
#14

Jutro postaram sie podać rozwiązanie. Do tego czasu zachęcam do wzięcia udziału Uśmiech
Odpowiedz
#15

1. Co chcesz zrobić na początku czerwca? Królowa Monet, Siła, As Mieczy
Chcesz się przeprowadzić i usamodzielnić? Może szukasz pracy w nowym miejscu bądź mieszkania? Chcesz się odciąć od tego, co było wcześniej i masz jakiś nowy plan na życie. Jesteś bardzo zdeterminowany i podekscytowany.

2. W jakim to będzie miejscu? 10 denarów, 6 mieczy, Walet Mieczy
Z dala od domu rodzinnego. Być może nawet za granicą, ale raczej po prostu w innym mieście.

3. O co chcesz przy okazji zahaczyć? Cesarz, Król Kielichów, 6 buław
Chcesz kogoś odwiedzić i sądzę, że to mężczyzna, chyba starszy od ciebie. Łączą was zapewne koleżeńskie relacje. To ewentualnie może być też dziadek albo wujek, którego dawno nie widziałeś.

Dziękuję za warsztat Uśmiech
Odpowiedz
#16

Dziękuje Farfalla Uśmiech ( jestem mężczyzną i nie łączą mnie żadne relacje romantyczne z innym facetem)
Odpowiedz
#17

nastek96 napisał(a):Dziękuje Farfalla Uśmiech ( jestem mężczyzną i nie łączą mnie żadne relacje romantyczne z innym facetem)

Przepraszam, edytowałam, jak tylko się zorientowałam Uśmiech
Odpowiedz
#18

Nic nie szkodzi, już kilka osób mnie tak pomyliło. To nawet zabawne Uśmiech
Odpowiedz
#19

Moi drodzy czas podać rozwiązanie. Otóż moje plany to rezygnacja ze studiów. Miejsce gdzie sie to odbywa to uczelnia. Natomiast zahaczyć chciałem o dom znajomych.

lune napisał(a):kochankowie, 10 denarow- musisz zalatwic jakas sprawe rodzinna, moze cos z mieszkaniem, finansami. Na pewno jest zwiazana z tym jakas decyzja.
Co chcesz zrobic- Diabeł. Może pobalujesz.. albo bedziesz chcial z czyms zakonczyc cos.
Miejsce -7 denarow, cesarzowa- piekne miejsce, lub w parku bedziesz,albo jakas galeria sztuki
O co zahaczysz-Krol bulaw, as mieczy. Może z kims sie spotkasz.
hmm
Bardzo dobrze ci poszło, jedynie miejsce nie takie, choć bardzo blisko jest park.

Annhedonia napisał(a):Co chcesz zrobic- 10 buław, rycerz monet- chcesz załatwić sprawę, która dośc mocno Ci ciąży, czujesz się odpowiedzialny za to. Sprawa dosc mocno Cię absorbuje pochlania duzo energii, wobec tego musisz to rozwiązać, zsby moc ze spokojem ruszyc dalej. Przypuszczam, ze chodzi o pracę albo sprawy zwiazane ze studiami?
miejsce- siła, 10 denarów - pierwsze skojarzenie to silownia Oczko albo moze inaczej - miejsce gdzie trzeba wykazać się silą intelektu,siłą charakteru albo przeciwnie- silą fizyczną, więc podtrzymuje ze moze chodzic o pracę lub nauke.
o co zahaczyc- Głupiec, Król mieczy - pierwsze co mi się nasuneło na mysl, to jakieś miejsce typowo turystyczne, do zwiedzania, spacerowania. Krol mieczy moze wskazywac na kogos znajomego, czy kogos z rodziny ktory mieszka w tej okolicy.

Zaznaczam, że się dopiero ucze Kwiatek
Gratuluje, dopiero sie uczysz, ale na każde pytanie odpowiedziałaś poprawnie.

jasmina3 napisał(a):Na początek czerwca jadę załatwić coś bardzo ważnego.
W związku z tym mam pytanie:
1. Co chcę zrobić? 3 miecze, VI,
2. W jakim to będzie miejscu? XII, rycerz mieczy,
3. Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co? I , 6 buław.

Ad 1. Jedziesz załatwić sprawę w związku z pracą. Jakiś czas zwlekałeś z podjęciem decyzji (dokonaniem wyboru), aż nadeszła 3 mieczy i pogoniła Cię do działania.
Ad. 2. Będzie to miejsce związane z odpoczynkiem (ale niekoniecznie Twoim odpoczynkiem), może będziesz załatwiał pracę w charakterze informatyka?
Ad.3. Zamierzasz odwiedzić swoich nauczycieli, spotkanie będzie bardzo serdeczne i utwierdzi Cię, że dokonałeś dobrego wyboru w punkcie 1.
Hejka Pozdrawiam

MAG napisał(a):Cześć,

1. Co chce zrobić?
XV Diabeł/ 8 kielichów/ As buław
Jedziesz do ambasady amerykańskiej po wizę. Turystyczną lub do pracy, raczej widzę to drugie. W związku z tym planujesz jakieś oszustwo.

2. W jakim to bedzie miejscu?
4 buławy/ III Cesarzowa/ 7 dysków
Budynek, przestrzeń zamknięta. Ładna estetycznie. Miejsce w którym się czeka długooo...

3. Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co?
XVII Gwiazda/ XVI Wieża/ VIII Moc
to widzę kilka opcji:
- przychodnia (jakieś badania) lub forma odpoczynku w postaci kompleksu spa/ baseny/ siłownia,
- pójść na wystawę, muzeum, kina,
- spotkanie z piekną dziewczyną,
- bedzie to budynek wysoki, nowoczesny, przeszklony, z ładnym świetlistym wnętrzem.

Pozdrawiam
Uśmiech
Tak są tam piękne dziewczyny, ale to znajome. Hehe do ambasady mi nie po drodze.

Jaxina napisał(a):Co chce zrobić? - As Mieczy - idziesz na operację/zabieg, do ciężkiej pracy, bierzesz rozwód lub ślub.
W jakim to będzie miejscu? - Słońce - w ogrodzie/parku na świeżym powietrzu w promieniach słońca.
Przy okazji mam plan o coś zahaczyć, o co? - IX Miecze - o cmentarz, zakład psychiatryczny.
Niestety nic z tych rzeczy

Luks napisał(a):1. Co takiego ma/miał w planach załatwić nastek96? Papież + as mieczy
Coś związanego z nauką, szkołą, szkoleniem. A więc może jedziesz na ważny wykład, lub spotkanie z autorytetem; jedziesz zapisać się na jakiś kurs lub jedziesz na egzamin wstępny na studia. As mieczy czasem pokazuje też staże - a więc możliwa rozmowa kwalifikacyjna, albo już załatwianie formalności związanych z praktyką/stażem.
2. Co to za miejsce? as pucharów, Słońce
Miejsce związane z wodą, widzę też naturę i słoneczną aurę, może to plaża, albo po prostu jakiś teren (zajęcia terenowe).
3. O co planujesz zahaczyć? 7 pucharów, Pustelnik
Pierwsze o czym pomyślałem to jubiler xD ale ten Pustelnik to się raczej wyrzeka przyjemności... chociaż Pustelnik ponoć pokazuje wyprzedaże Język więc może to jakiś sklep. To miejsce dobrze ci znane, trochę na uboczu, nad jakąś wodą (rzeka, jezioro), związane z uduchowieniem, marzeniami lub tajemnicą. A może chcesz odwiedzić starszą osobę z rodziny.

Pozdrawiam Uśmiech

Farfalla napisał(a):1. Co chcesz zrobić na początku czerwca? Królowa Monet, Siła, As Mieczy
Chcesz się przeprowadzić i usamodzielnić? Może szukasz pracy w nowym miejscu bądź mieszkania? Chcesz się odciąć od tego, co było wcześniej i masz jakiś nowy plan na życie. Jesteś bardzo zdeterminowany i podekscytowany.

2. W jakim to będzie miejscu? 10 denarów, 6 mieczy, Walet Mieczy
Z dala od domu rodzinnego. Być może nawet za granicą, ale raczej po prostu w innym mieście.

3. O co chcesz przy okazji zahaczyć? Cesarz, Król Kielichów, 6 buław
Chcesz kogoś odwiedzić i sądzę, że to mężczyzna, chyba starszy od ciebie. Łączą was zapewne koleżeńskie relacje. To ewentualnie może być też dziadek albo wujek, którego dawno nie widziałeś.

Dziękuję za warsztat Uśmiech
Fakt jest starszy o 2 lata.

Szczerze mówiąc wszystkim poszło dość dobrze, każdy podał jakieś szczegóły, jednak zwycięzca może być tylko jeden.


Niniejszym ogłaszam zwyciężczynie: Annhedonia
Odpowiedziałaś poprawnie na każde pytanie i zgadłaś, że chodzi o studia. Gratuluje! Możesz stworzyć następny warsztat Hura
Odpowiedz
#20

Annhedonia...

Gratulacje Oklaski

Szkoda że nie miałem czasu wziąć udział w tym warsztacie Smutny temat wydawał się dość fajny.
Ale z chęcią wezmę udział w kolejnym Uśmiech czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
#21

Hm, nie spodziewałam się Uśmiech
W takim razie w najbliższym czasie wykombinuję jakiś warsztat Tak

Per ardua ad astra
Odpowiedz
#22

Annhedonia gratulacje i pozdrawiam. Oklaski
nastek 96 pozdrawiam i życzę pomyślności. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości