XIX Słońce - interpretacja karty na płeć dziecka
#1

Witam serdecznie Uśmiech   Niedawno wróżyłam sobie czy zaszłam w ciążę. Wyszła karta słońce i faktycznie po miesiącu okazało się że jestem w ciąży Uśmiech
Czy słońce to energia męska ? To może być chłopczyk ?    Jeśli ktoś może odpisać to dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#2

Faktycznie słońce jest energią męską, ale nie wypowiem sie o płci. Nie zapytałaś kart o płeć dziecka, ale o bycie w ciąży.
http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?t=576
Ale tutaj masz napisane o płci
Odpowiedz
#3

Do Ponadwszystko:

Zgadzam się z Nastek 96.
Pytanie było, czy zajdziesz w ciążę . Karty odpowiedziały, że tak ( Karta - Słońce p.p - jako twierdząca - pozytywna odpowiedź ).
I sprawdziło się ... - Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Nie było pytania o płeć dziecka.
Możesz sama dalej Tarota zapytać o płeć dziecka.
W jaki sposób zadasz pytanie do Kart , ile i jak wyciągniesz Karty - to Ty już sama zdecyduj.... - Uśmiech

P.S Hurrraaaa ! - przybędzie nowy płatnik Mikeszowej emerytury !! - Hura

Mikesz
Odpowiedz
#4

Tak wróżba była tylko na ciażę. Teraz na płeć wyszedł mag więc myślę że jednak chłopczyk Uśmiech
Nowy płatnik emerytury Mikeszowej hahhh
Odpowiedz
#5

Ponadwszystko gratuluję wymarzonej ciąży. Byłabym ostrożna z kładzeniem sobie kart, skoro jesteś w odmiennym stanie. Jak część tarocistów nie odpowie na pytanie zadane przez kobietę ciężarną, tak nie zaleca się rozkładać kart sobie samej będąc w stanie błogosławionym. Sama niedługo zweryfikujesz swoją wróżbę, Mag wskazuje na chłopca. Przyznam się, że nie ma reguły, niejednokrotnie Mag okazał się śliczną dziewczynka, także wszystko możliwe. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6

Z sama karta Slonce kojaza mi sie blizniaki Uśmiech

MOje gratulacje!
Odpowiedz
#7

A marzyłaś o chłopcu, czy dziewczynce? (jeżeli moge zapytać)
Odpowiedz
#8

gratulacje!!!!są karty ktore pokazują pleć dziecka np-walet Monet-chlopczyk,walet Kielichow-dziewczynka,,Rycerz bulaw-chlopiec itp..
jeszcze raz gratuluje Kwiatek Uśmiech Uśmiech i dbaj o siebie !!!! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#9

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Uśmiech Chyba troszeczku bardziej wolałabym dziewczynkę,ale oczywiście to nie ma znaczenia Uśmiech Teraz wiem jakie karty na płeć Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości