#1

Przyśnila mi się dzisiaj nad ranem puma. Oswoiłam ją, chodziła ze mną po domu,dotykałam ją, głaskałam, trochę się bałąm, bo jednak miałam świedomość, ze jest drapieżnikiem ale nie bałam się bo jej zęby były określone przez kogoś mianem ...papierowych...

Jeśli puma pojawia sie w snach oznacza , ze nadszedł czas, by wyrazic jasno swoje przekonania i pójść za głosem serca. To symbol , że za moim głosem mogą pójśc inni i w ten sposób nauki, które daje, moje myśli, przekonania, mają szanse rozpowszechnic się. Mam szansę przekonać do siebie osobę, (oswojenie drapieżnika), która moze do tej pory nie byłą przekonana lub miała zupełnie inne zdanie.
A teraz czas na przetestowanie naszego rozkładu:


1. Dlaczego przyśnił mi się ten sen? Jaka jest jego rola?- 2 Buławy(-)
Sen ten kładzie nacisk na relacje z kims, które w tej chwili są niepoukładane, martwię się nimi. Doszłos do wymiany zdan, niezrozumienia, przeciwstawienia się.

2. Czy ten sen mówi o czymś ważnym co wpłynie na moje życie?- Mag(-)
WA , mowi , ze tu chodzi o manipulację, która do niczgo dobrego nie prowadzi. Ktoś bezczelnie kłamię ale ja o tym wiem, ze ta osoba taka jest i nie zmieni się (oswojona puma)

3. Której dziedziny mojego życia ma dotyczyć ten sen?- 8 Buław
Chodzi o nagłe wiadomości , które podniosą mi ciśnienie, kontakt, telefoniczny, internetowy. Nagle jakiś nowy element się pojawi...

4. Kto będzie głównym bohaterem tego wydarzenia?- Cesarzowa(-)
Głownym bohaterem będzie kobieta, namąci mi niestety. To może byc moja mama ale niekoniecznie...

5. Jaki sen ma związek z przeszłością?-7 Mieczy(-)
W przeszłosci dotknęła mnie czyjaś nieszczerość, podchody, coś zrobione było poza moimi plecami , czym mogłam się zdenerwować...

6. Co stanie się w najbliższej przyszłości? O jakim wydarzeniu mówi sen?- 8 Monet

Trzeba będzie krok po kroku cos odkuwać, popracować nad wzajemnym zrozumieniem. To takze wydarzenie w pracy.( sen poranny realizuje mi sie w ciagu dwoch dni a jutro mam wolne, więc tu chyba nie o stosunki w pracy będzie chodziło)

7. Czy ten sen dotyczy jakiegoś dłuższego procesu w moim życiu, czy też zapowiada pojedyncze wydarzenie?- 9 Mieczy
Informacja wieczorna, pojedyncze wydarzenie...

Reasumując mam wrazenie , ze wieczorem mama zadzwoni i będe jej krok po kriczku tłumaczyła błąd ktory zrobiła . Póki co jest na mnie obrażona...
Odpowiedz
#2

Lady of Dreams napisał(a):Przyśnila mi się dzisiaj nad ranem puma. Oswoiłam ją, chodziła ze mną po domu,dotykałam ją, głaskałam, trochę się bałąm, bo jednak miałam świedomość, ze jest drapieżnikiem ale nie bałam się bo jej zęby były określone przez kogoś mianem ...papierowych...

Jeśli puma pojawia sie w snach oznacza , ze nadszedł czas, by wyrazic jasno swoje przekonania i pójść za głosem serca. To symbol , że za moim głosem mogą pójśc inni i w ten sposób nauki, które daje, moje myśli, przekonania, mają szanse rozpowszechnic się. Mam szansę przekonać do siebie osobę, (oswojenie drapieżnika), która moze do tej pory nie byłą przekonana lub miała zupełnie inne zdanie.
A teraz czas na przetestowanie naszego rozkładu:


1. Dlaczego przyśnił mi się ten sen? Jaka jest jego rola?- 2 Buławy(-)
Sen ten kładzie nacisk na relacje z kims, które w tej chwili są niepoukładane, martwię się nimi. Doszłos do wymiany zdan, niezrozumienia, przeciwstawienia się.
Sen pokazał mi mojego przewodnika duchowego, który jest symbolem tego, aby pojsc za głosem serca i jasno deklarować swoje przekonania, Karta odwrócona pokazuje , ze mam jeszcze jakies blokady .

2. Czy ten sen mówi o czymś ważnym co wpłynie na moje życie?- Mag(-)
WA , mowi , ze tu chodzi o manipulację, która do niczgo dobrego nie prowadzi. Ktoś bezczelnie kłamię ale ja o tym wiem, ze ta osoba taka jest i nie zmieni się (oswojona puma)
Tak, będę czarowała swoją osobowością . Na razie jeszcze nie jest ten czas ale się zbliza

3. Której dziedziny mojego życia ma dotyczyć ten sen?- 8 Buław
Chodzi o nagłe wiadomości , które podniosą mi ciśnienie, kontakt, telefoniczny, internetowy. Nagle jakiś nowy element się pojawi...Tak. tu chodzi o wiadomosci na fb

4. Kto będzie głównym bohaterem tego wydarzenia?- Cesarzowa(-)
Głownym bohaterem będzie kobieta, namąci mi niestety. To może byc moja mama ale niekoniecznie...To dotyczy mnie, nadal są blokady

5. Jaki sen ma związek z przeszłością?-7 Mieczy(-)
W przeszłosci dotknęła mnie czyjaś nieszczerość, podchody, coś zrobione było poza moimi plecami , czym mogłam się zdenerwować...W przeszłosci nie odkrywałam się zupełnie...

6. Co stanie się w najbliższej przyszłości? O jakim wydarzeniu mówi sen?- 8 Monet

Trzeba będzie krok po kroku cos odkuwać, popracować nad wzajemnym zrozumieniem. To takze wydarzenie w pracy.( sen poranny realizuje mi sie w ciagu dwoch dni a jutro mam wolne, więc tu chyba nie o stosunki w pracy będzie chodziło)
Praca przede mną, systematyczna i żmudna

7. Czy ten sen dotyczy jakiegoś dłuższego procesu w moim życiu, czy też zapowiada pojedyncze wydarzenie?- 9 Mieczy
Informacja wieczorna, pojedyncze wydarzenie...

Muszę pozbyć się lęków ...nie myślec za wiele, nie przejmować się. Puścic te mysli , które przeszkadzają mi odsłonic sie całkowicie. Nie wygląda na to aby był to długi czas. Do 9 miesięcy lub lat.

Reasumując mam wrazenie , ze wieczorem mama zadzwoni i będe jej krok po kriczku tłumaczyła błąd ktory zrobiła . Póki co jest na mnie obrażona...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości