#1

Witam serdecznie mam pytanie czy jeśli komuś się śniło hospicjum co to może oznaczać? Kwiatek Kwiatek Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Zrob cos bezinteresownie dla innego-tak bym sie zachowala, jakbym miala taki sen

Bea  Muza
Odpowiedz
#3

Dziękuję za pomoc zawsze staram się coś robić bezinteresownie ale chciałam zapytać jaka może być interpretacja snu? Kwiatek Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#4

Znalazlam cos takiego -moze ci pomoze w zrozumieniu tego snu- Leżenie w hospicjum tłumaczy się przytłaczającymi zmartwieniami, które nie mają jednak nic wspólnego z chorobą.Symbolika snu oznacza przeżycia o decydującym dla nas znaczeniu. Hospicjum to symbol przełomowych chwil w naszym życiu, miejsce o wyraźnych cechach opiekuńczych, miejsce transcendentalne, cielesnej rekonwalescencji i duchowego ozdrowienia. Hospicjum odzwierciedlają nasza cielesna żywotność i fizyczne urazy czym symbolicznie reprezentują dobry lub zły stan naszego zdrowia. W tym kontekście nasza podświadomość ostrzega nas, że powinniśmy się zrelaksować i nie brać wszystkiego w naszym życiu tak śmiertelnie poważnie.Hospicjum – ktoś z Twoich znajomych znajdzie się w potrzebie….

Bea  Muza
Odpowiedz
#5

No tak mam problemy z nerkami okazało się że mam piasek w nerkach i rzeczywiście wszystkim się przejmuje i biorę śmiertelnie poważnie ..więc możliwe że to o chodziło zaś po tym śnie dowiedziałam się też że syn mojej siostry jest w szpitalu ten sen był około 4 dni temu
Odpowiedz
#6

Widzisz, czyli wszystko pasuje. Dbaj o swoje zdrowie i szanuj rodzine. Powrotu do zdrowia i duzo spokoju duchowego. Pozdrawiam Hejka

Bea  Muza
Odpowiedz
#7

Dziękuję za pomoc Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości