sen jazda rowerem
#1

Witam może ktoś pomoże w interpretacji, sniło mi się osttanio że jadę rowerem swoim nowym ładnym rowerem jestem zadowolona i prawie nie pedałuje a jadę do tego potrząsam włosami za mną a wręcz goni mnie mój były chłopak on bardzo szybko i zawzięcie pedałuje do tego zaciska zęby i stara się mnie dogonić.
Kiedyś słyszałam że jazda rowerem to małżeństwo albo ciąża.
Ja sama sobie zinterperetowałam ten sesn tak że może mój ex będzie chciał do mnie wrócić i będzue się starał a mi to przyjdzie z łątwością bo na tą chwilę rozstaliśmy się poraz kolejny ale on średnio raz w tygodniu się odzywa mówi ze kocha ze teskni przychodzi do mnie bez zapowiedzi po czym znika i udaje ze nie ma tematu ... ja nie umiem sie uwolnić bo mam do niego uczucia i bardzo mi zależy i chyba ostatkiem sił wierzę ze z tego moze cos jeszcze byc...
Dodam że on sni mi sie praktycznie codziennie są to przerozne sny nie wiem co one znaczą jaki mają wpływ na to co będzie ale jest to troche męczące...
Odpowiedz
#2

A moze sen oznaczal ze czasami on za bardzo naciska a ty juz masz troche dosc , sen mogl tez oznaczac abys dala sobie z nim spokoj Uśmiech wszystko zalezy od ciebie dodam ze czasami myslimy o roznych osobach podswiadomie I wtedy nam sie snia Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości