Mój portret
#1

Czy może ktoś powiedzieć, czy dobrze obliczyłem wszystko?

13.09.1996
Droga życia: 38/11
Liczba ekspresji: 72/9
Liczba osobowości: 42/6
Liczba duszy: 30/3
Liczba niezależności: 27/9
Liczba rodziny: 45/9
Liczba karmiczna: 29/11
Liczba siły ekspresji:
a)liczba fizyczna: 8
b)liczba emocjonalna: 40/4
c)liczba duchowa: 28/1
d)liczba recepcji: 28/1
Liczba dojrzałości: 20/2
Liczba równowagi: 4
Liczba podświadomości: 9-11= -2(?)
IWyzwanie: 4
II Wyzwanie: 2
Główne wyzwanie: 2
1 cykl: 9
2 cykl: 13/4
3 cykl: 25/7
Punkty zwrotne:
1PZ: 22
2PZ: 29/11
3PZ: 33
4PZ: 7

Czy coś jeszcze musze obliczyć? Które liczby brać pod uwage w interpretacji portretu numerologicznego?
Odpowiedz
#2

Moja piramida
---------------- 7 ----------------------
---------------- 33 ---------------------
-----22/4-------------------11---------
--9------------13/4----------7---------
-------5--------------------2------------
---------------2-------------------------

W mojej piramidzie nie zgadza sie I wyzwanie. Według:
a)II cykl - I cykl = 5
b)Różnica miesiąca i dnia 13-9=4
Odpowiedz
#3

Nie zgadza się trzecie wyzwanie (trzecia lekcja - różnica pierwszego i drugiego wyzwania) i nie policzyłeś czwartego (różnica roku i miesiąca).

Mi wyszło tak - piszę z podwibracjami:

Droga życia: 11/29/38

1PZ= 22/13 (czyli zarówno mistrzowska, jak i tzw. dług karmiczny)
2 PZ = 11/20
3 PZ= 33/24/6
4PZ = 7/16/34

Wyzwania, czyli lekcje:
1L = -5 (różnica dnia i miesiąca, czyli I i II cyklu, kolejność odjęcia bez różnicy, wiadomo, że wibracja jest "na minusie")
2L= -3
3L= -2 (tzw. Lekcja główna)
4L= -2

Ciekawe, kolejna osoba żywo zainteresowana poprzednimi wcieleniami i karmą z wysoko wibrującą 7-ką w 4 PZ Oczko
Odpowiedz
#4

WIedze, ze w 4PZ również mam dług karmiczny 16.
Czy wibracja na minusie wibruje negatywnie?
Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo jestem zainteresowany poprzednimi życiami, czekam na książke o tarocie, która pogłębi wiedze o moim poprzednim życiu Uśmiech
Bardzo ci dziękuje Uśmiech
Odpowiedz
#5

13.09.1996
Droga życia: 38/11

I Wyzwanie: 4/13
II Wyzwanie: 2/11
Główne wyzwanie: 2
1 cykl: 9
2 cykl: 4/13
3 cykl: 7/25
Punkty zwrotne:
1PZ: 4/13/22
2PZ: 2/11/20
3PZ: 33
4PZ: 7/16/34

w 4 jest 7/16...
Odpowiedz
#6

Ooo widzę, że już coś wyliczylaś. Wybacz, nie zauważyłem wcześniej.
Dziękuję  Buźki
Odpowiedz
#7

--------------- 7/16 ----------------------
---------------- 5/15/33 ---------------------
-----4/13/22-------------------2/11---------
--9------------4/13----------7/25---------
-------5--------------------2------------
---------------2-------------------------

Droga życia: 38/11/2 w sumie liczy się tylko 2/11

Teraz jest prawidłowo. Trzeba oznaczać np. 7/16 a nie samo 7, co ta 16 dużo znaczy i tak samo inne liczby.
Jeśli chodzi o pracę to Ty masz karmę pracy i przyszedłeś tutaj odrabiać ją. Tak wibrują ludzie urodzeni 13 dnia miesiąca. To bardzo specyficzne. Twoja praca będzie odrabianiem tej karmy, więc nie będzie łatwa, możesz pracować nie w nauczonym zawodzie, może to być praca bez satysfakcji, średnio opłacalna, a pasje będziesz realizował poza nią. Albo w zawodzie, ale nie licząc na awanse, podwyżki, jakoś tak czasem omijany przy nagrodach i po latach dopiero doceniony. I tak prze całe życie.

Karmę pracy ma w portrecie mój szwagier. Od dzieciństwa cięzko pracował w domu, bardzo inteligenty, zaradny. W firmie non stop odwalał czarną robote, choć miał wiedzę i umiejetności. Dostał awans po 20 latach - ktoś inny dostałby wcześniej za wiedzę, za to co potrafi. Ale on czekał cierpliwie, wyczekał to, wyprwacował mozolnie. Tak działa karma pracy, że staramy się za dwóch lub trzech ale nagrody nas omijają lub przychodza po czasie. Ale trzeba być cierpliwym - to Twoje wyzwanie na to życie.

8 rok numerologiczny jest dla Ciebie dobry. 4 jest nieco podobne do 8, z naciskiem na pracę, a Ty masz 4/13 w C. Numerologicznie jako 2 masz predyspozycje do tego by rozwijać swoje umiejętności, studiować, to przychodzi Ci dobrze. 2 jest pasywa, a to znaczy, że nie u siebie, ale w pracy u kogoś będziesz się realizował. Nie chcesz na siebie brać tej odpowiedzialności by np. kierować zespołem, wolisz być u kogoś, to wynika z Twojego charakteru. W tym rozumieniu odrabianie karmy jaką masz tutaj - 13 z dnia urodzenia może być związane z pracą. Mając tę 2 jesteś energii żeńskiej, bo 2 to dualizm. 1 jest męska, silną wibracją, liderem, a następujaca po nim 2 cechuje się wrażliwością. Z karmiczną 13 Twoje życie może być odrabianiem karmy np. w urzędach państwowych, w służbach. Nie obawiałabym się, że nie bedziesz miał pracy - raczej, że ona będzie, bo będzie trudna. To jest Twój cel i sens życia tutaj, przychodząc w wibracji 2 i 13 dnia miesiąca: służyć innym, współpracować z nimi, nie oczekując awansów, pochwał - o to będzie trudno.

W wibracji roku 8 jako dwójka nie powinieneś czuć się źle. Cały czas masz karmę pracy - przez całe dorosłe życie, również w 1 punkcie zwrotnym. To tak jakbyś miał ten dar do nauki, do pracy intelektualnej, służbę innym i wciąż z tymi trudami pracy zmagał się. Dobrze sprawdziłbyś się w pracy w służbach ale w pracy intelektualnej, w policji np. ale nie w tzw. drogówce, ale jako pracownik w kadrach. Wogóle mając to 4/13, które wibruje cały czas, a za 9 lat to się nasili bo wchodzisz w 1 PZ, to powinieneś zwracać uwagę na na dobrą organizację i angażować się tylko w przedsięwzięcia solidne i dobrze przemyślane. Przedsiębiorczość i wysiłek, nie liczyć na okazje, na szczęście, ale pracować. W pozytywnym znaczeniu da Ci to stabilną, choć wymagającą pracę i odrobisz karmę. Da tez równowagę w życiu prywatnym, a negatywnie możesz mieć problemy finansowe, czuć, ze chcesz ale coś się opóźnia. U Ciebie wyzwanie to: praca.

Teraz odnosimy to do roku 8: żniwa. Zbierasz to, co zasiałeś. Więc tu sam wiesz, że jeśli byłeś staranny to w tym roku nie powinineś czuć się źle. Parzysta 8 przy wobracji 2 lub mistrzowskiej 11 powinna dać dobry okres, odczujesz wtedy siłę. 4 w 1 punkcie zwrotnym mocno nakierunkuje Cię na pracę. Zresztą to Twoje główne wyzwanie na to życie, przyszedłeś w takiej wibracji. Już od dziecka mogłeś odczuć trudne warunki, ograniczenia, a okoliczności życia sprzyjały poznaniu wartości i istoty pracy. Już jako dziecko miałeś jakby wpojone lub sam to tak odbierałeś obserwując np. rodziców, że praca to najważniejsza wartość i solidne oparcie, dające poczucie bezpieczeństwa.

Ciekawie wygląda to wszystko przy Twoich wyzwaniach: 5 i 2.
2 w tym wyzwaniu daje pewną wrażliwość, co potęguje wibracja 2 w drodze życia. Miewałeś kompleksy, brak wiary w siebie? I również skłonność by przykładać może zbyt wiele wagi do tego co ludzie pomyślą i do ich opinii, porównywać się? Jako 2/11 z drogi życia w wyzwaniu u Ciebie jest praca nad relacjami z ludźmi, by nie podporządkować się nadto, wyważyć to, wyśrodkować, zachować "zdrową" pewnośc siebie, tak troszkę błądzić między podporządkowaniem się i zyskaniem aprobaty a próbą narzucenia swojej woli. Tak długo aż zaakceptujesz siebie.

5 w wyzwaniu wiąże się z pojęciem wolności i umiejętności wyznaczania granic sobie i innym. Dlatego Ty się dobrze czujesz w 5 roku Uśmiech Często ta 5 w wyzwnaiu to popadanie w skrajności, albo przestrzega się zasad i prawa, albo je ignoruje.

Lubisz karty bo jesteś 2/11 z drogi życia Uśmiech To ciekawe, że wibrujesz energią żeńską, a 11 mistrzowska oznacza wizjonierstwo. Jesteś uduchowiony, masz predyzpozycje do tego by innym wskazywać drogę. Wiesz 2/11 może realizować się dwojako: albo jako "zwykła" 2 lub jako mistzrowska 11. Ty w tej wersji jaką znam z forum masz cechy mistrzowskie. Jeśli wybierzesz rozwój intelektualny to 11/2 da ci sukces, sławę, da też zabezpieczenie finansowe - nie takie jakbyś może chciał, bo ogranicza Cię karma pracy, ale da stabilizację i spokój i jaki zabiegasz. Jeśli będzie wibrował jako 2 - możesz mieć problemy finansowe.
Masz dobrą intuicję, tak jakbyś widział więcej niż inni. Trochę bywasz oderwany od rzeczywistości. Ale masz w portrecie również 22 - kolejną mistrzowską. Te cechy ułatwiają Ci relaizację karmy pracy, to dar. 22 daje możliwość panowania nad materią, to liczba wiedzy, pracy, realizacji, dobrej nauki, talentu twórczego. To działanie dla innych. Powinieneś pracowac dla ludzi.

W wibracji roku 8 jak napisałaś możesz czuć się dobrze rozwijając cechy jakie masz - 11, 22, spokój 2-ki. Nie popadaj w skrajności, opanuj gwałtowność, bo chciałbyś już i zaraz. Trudniejszy będzie rok 9 - on jest czasem rozliczenia, podsumowania. Neiparzysta wibracja dla Ciebie może być trudniejsza, 8 roku nie obawiałabym się.
Odpowiedz
#8

Oooo bardzo, bardzo dziękuję ?

Czytałem trochę o tej 13. To może być też praca, która wymaga systematycznego doszkalania się. Albo np praca w której przechodzi się co jakiś czas szczebel wyżej, ale za każdym razem zaczyna się od początku, czyli np przenosiny między działami i za każdym razem trzeba uczyć się wszystkich potrzebnych umiejętności od podstaw. Jednak za każdym razem jest się wyżej. Czytałem, że 13 daje trudności, ale pozytywnie przerabiana pozwala zajść wysoko. 
Nwm, czy zrozumiałe tłumacze. 

U mnie właśnie odwrotnie z tą pracą było. Jestem osobą raczej leniwą. W szkole zawsze dobrze się uczyłem, ale robiłem tylko to co trzeba. Zawsze miałem odrobiona pracę domową i zawsze byłem nauczony na każdą lekcje, ale jeśli było jakieś zadanie dla chętnych, to ja nigdy nie byłem. Nie miałem zapału, aby robić jakiekolwiek rzeczy dodatkowe poza tym co muszę. Myślę, że dziś też jestem leniwy. Choć nie uchodzi mi to płazem. Ponieważ mam ogromną świadomość jak wiele tracę, ile mogłem zrobić danego dnia, czy w ciągu pół roku i mam potem wyrzuty sumienia. Ponoć 13 może też zmusić do powtórzenia lenistwa, aby zrozumieć pewne rzeczy i je dostrzec. 

Myślę, że faktycznie mógłbym się nie nadawać do kierowania wielką grupą, raczej z nią współpracować . Nie przeszkadza mi praca u kogoś i tak chce zacząć. Ale bardzo podoba mi się pomysł firmy jednoosobowej, gdzie człowiek sam jest sobie sterem i okrętem. Choć powiem prawdę, że mam takie zdanie ze względu na branżę w której chce pracować. Jestem masażystą i tylko w ten sposób można w tej profesji zarobić, tylko na swoim. 
Jestem masażystą, więc jak najbardziej chciałbym pracować z ludźmi, pomagać im, poprawiać ich komfort życia. Jest to praca dość ciężka, ponieważ wymagającą fizycznie. I rzeczywiście nie ma tu co liczyć na awanse, to raczej praca gdzie przez całe życie ma się to samo stanowisko. Ewentualnie jako nagrodę można dostać bonus finansowy i podziękowania od pacjentów. (Na praktykach było to bardzo miłe). Wiadomo nie wymagam tego, ale było to bardzo miłe, gdy ludzie byli zadowoleni, bo to znaczy, że rzeczywiście im pomogłem, nawet jeśli z racji zdrowia nie dało się już pomoc fizycznie, to chociaz psychicznie. Ogólnie bardzo podoba mi się współpraca z ludźmi, to chyba właśnie wpływ 2.

Mnie chyba najbardziej doceniają, za to że jako ta 2 siedzę cicho i nigdy się nie skarże, więc mają wszyscy spokój. Zresztą sam uchodze za osobę bardzo spokojną. Tak jak piszesz, kiedyś byłem pełen kompleksów, zamknięty w sobie, bardzo przejmowałem się co pomyślą sobie inni o mnie. 

Co do 4 to nie jest dobry rok dla mnie. To był rok koszmaru, nie tęsknię za nim i mam nadzieję, że nie wróci zbyt prędko. 5 wypada dobrze na zasadzie kontrastu z 4, po tym koszmarze każdy rok wydaje się dobry  Uśmiech

Sam się zastanawiam, czy jestem 2, czy 11. Myślę, że jeszcze czymś pomiędzy. Jeszcze nie pokonałem wszystkich ograniczeń 2. Jednak stałe się rozwijam i kiedy przyjdzie czas to zostanę 11 w pełni. Ale.po co się spieszyć, wszystko w swoim czasie. Kiedyś chciałem jak najszybciej być dojrzały, teraz staram się doceniać co mam.

Nawet nie pamiętałem, że mam też 22. Mam nadzieję, że faktycznie to będzie dla mnie dar w 8 roku. 
Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas  Kwiatek
Odpowiedz
#9

Proszę Uśmiech
Odpowiedz
#10

Tak liczę sobie ten portret i sam już nwm.
Te wyzwania, chyba źle policzyliśmy seleno. 
Patrzę na portret mój, twój i Le Stelle i coś mi się nie zgadza
1 wyzwanie (dzień urodzenia - miesiąc urodzenia) 
13 - 9 =4.       
2 wyzwanie (rok urodzenia - dzień urodzenia ) 
1996-13 =1983=1+9+8+3=21=2+1=3
3 wyzwanie (drugie wyzwanie - pierwsze)
4-3=1
4 wyzwanie (rok urodzenia - miesiąc ur)
1996-9=1987=1+9+8+7=25=2+5=7
Odpowiedz
#11

Nastku, a zobaczę to w programie, jak to policzy, zaraz pobiorę, bo gdzieś miałam linka
Odpowiedz
#12

Ooo mogłabyś podzielić się takim linkiem? Czy to jakiś prywatny?
Odpowiedz
#13

Tak szukam, ale jest:
http://chomikuj.pl/iridi/Dokumenty/progr...executable
[Obrazek: attachment.php?aid=37809]
Odpowiedz
#14

Dziękuję bardzo  Uśmiech
Teraz pozostaje pytanie w jaki sposób to wylicza te wyzwania
Odpowiedz
#15

Nastku, spróbuj pobrać program. Jest on o tyle fajny, że zaznacza kolorami i jak można się domyślić to, co jest czerwone to niekoniecznie fajnie wibruje w naszym portrecie, bo to karmiczne wibracje.
Program podaje dużo liczb - zbyt dużo, bo ważne są pierwsze dwie, trzy, czasem jedna, zależy czy jest np. karmiczna.
Dla mnie osobiście utrudnieniem jest pokazywanie tutaj pokazywanie w wyzwaniach dwóch liczb. Rzeczywiście Ty dobrze policzyłeś drugie wyzwanie - w programie jest 3 v 2. No raczej jest to 3.
Sprawdzałam w tym programie kiedy uczyłam się numeorlogii, ale może gdzies jest jakaś "instrukcja obsługi" do niego, byłoby jaśniej.
W moich obliczeniach był błąd - w 3 PZ powinno być 6/15, w sumie logiczne, że redukujemy 1+ 5 i jest 6.

Nie wiem czy mistrzowska 33 na tak odległej pozycji powinna być brana podczas analizy. Ja biorę maksymalnie trzy kolejne liczby. Doczytam z ciekawości Uśmiech

Do tych wyliczeń dodaje się wibrację imienia i nazwiska - też podane jest to w programie. Wtedy patrzymy czego brakuje - konkretnie liter w nich, czyli mamy lekcje karmiczne do odrobienia. Jeśli nie brakuje niczego to daje nam pełną osobowość, ciekawy temat Uśmiech

Co do lat pustki tutaj byłabym ostrożna. Mnóstwo innych rzeczy wpływa na nie, w sumie dość ostrożnie podchodzi się do nich.
Dla mnie istotne znaczenie ma imię i nazwisko, ewentualnie drugie imię jeśli używamy, nazwisko po mężu/żonie. Wiele kwestii tam się właśnie zawiera, są obciążenia karmiczne właśnie np. w rodowych nazwiskach. Jeśli chciałbyś sprawdzić to jest dość proste - do liter imion i nazwisk przyporządkowuje się liczby. Niektóre z nich mają swoje działania/ wibracje. o tym można poczytać i polecam Uśmiech
Odpowiedz
#16

A ja właśnie programem chyba liczyłam Tobie wyzwania, o ile pamiętam Uśmiech A właśnie porównajmy to, bo w sumie sama już nie wiem skąd się wzięło to. Dla przyśpieszenia wrzucam w program, ale rzeczywiście jakieś tu są ciekawe rzeczy u Ciebie. Ale dziwne, bo sobie liczyłam sama potem z programem i miałam to samo... Popatrzmy.. Hmmm

Pierwsze wyzwanie = dzień urodzenia – miesiąc urodzenia
Drugie wyzwanie = rok urodzenia – dzień urodzenia
Trzecie wyzwanie = Wyzwanie drugie – wyzwanie pierwsze
Czwarte wyzwanie = rok urodzenia – miesiąc urodzenia

13.09.1996
Droga życia: 2/11/38

I Wyzwanie: 13 - 9 = 4 i to jest 4 otrzymane z 13 karmicznej, czyli ok jest 4/13
II Wyzwanie: 1996 - 13 = 1983 = 1 + 9 + 8 + 3 = 21 = 2 + 1 = 3
III Wyzwanie: 3 - 4 = -1, a że nie mamy ujemnych to jest 1
IV Wyzwanie: 1996 - 9 = 1987 = 1 + 9 + 8 + 7 = 25 = 7 i można dodać 7/25 bo to specyficzna liczba

Niepotrzebna ta 2 obok 2 wyzwania w programie, ale ja mam 3.

Zobacz to Nastku, jak oceniasz?
Odpowiedz
#17

Dziękuję bardzo ?
Spróbuję potem pobrać. 

Ja mam niezwykle dużo 13 w portrecie.
13 w 1PZ, w drugim cyklu i w 1 wyzwaniu. 
Jak miną 13 z pierwszego wyzwania i z pierwszego punktu zwrotnego to zacznie wibrować ta z drugiego cyklu. 
Zdaje się, że 13 mnie kocha. No cóż...zdaje się, że ja również będę musiał ją pokochać, aby miłość była obustronna i spełniona  Rotfl
Mało tego, będzie czas kiedy zazębią się wszystkie 3 
1PZ trwa do 34
Drugi cykl od około 28 roku życia(około bo nie liczyłem)
Pierwsze wyzwanie do 30-35 lat 
Wychodzi na to, że przez 6 lat będzie patronowała mi potrójna 13  Stres Prosi

A czytałem o tych literach imienia i nazwiska, zdaje się, że brakuje mi 3, więc mam trochę do nadrobienia w tym wcieleniu.
Odpowiedz
#18

A wyzwania chyba w końcu są wyliczone prawidłowo, ciekawe skąd te różnice w programie.
Odpowiedz
#19

Tak patrzę, co tutaj wyliczacie i piszecie i stwierdzam, że dla mnie to naprawdę czarna magiaOczko Ten świat liczb jest mi jednak zupełnie obcy Uśmiech Chociaż to dosyć ciekawe. A jednocześnie - bardzo złożone!
Odpowiedz
#20

Ja też się uczę numerologii i nie jest to dla mnie prostsze. Ale to i tak pikuś w porównaniu do takiej astrologii ?
Odpowiedz
#21

Kamo w rzeczywistości to jest matematyka, zresztą mocno związana z Tarotem.
Zobacz: Nastek jest numerologiczną 2 - w Tarocie karta nr 2 to Kapłanka. Spokój, wyciszenie, posłuszeństwo, osoba niekonfliktowa. Taki jest Uśmiech Ta 2 wywodzi się z mistrzowskiej 11 - w Tarocie mamy kartę Sprawiedliwość i samo przez się rozumie, że do głośnych nie należy i awantur nie chce i cała reszta.
Zresztą Nastek jest żeńskiej energii, 2 to dualizm i ta Kapłanka tak ładnie tu się wpasowuje. Czy Ty dobrze dogadujesz się z kobietami? Pasuje tu Uśmiech
Ja jestem numerologiczną 1 - męska, słoneczna energia, siła, karta Mag mi pasuje Uśmiech

13 to tarotowa Śmierć.
Bardzo mocno jest ta 13 osadzona w Twoim portrecie, więc jak pisałam ta praca będzie trudna, będzie wokół niej całe Twoje życie się kręcić, będziesz zmusozny do zmian, transformacji, dostosowania się, może to być bolesne. Jak to się dobrze układa z numeracją kart w Tarocie, widzisz?
I punkty zwrotne, które mogą być zmianami, takimi bolesnymi w tej 13 - zobrazuj to sobie kartą Śmierć. Zaskakujące jak pokazywał mi to kiedyś Pani, która mi wróżyła, niesamowite jest dopasowanie kart.
Cały wiek średni, czyli produktywny Ty masz 13. Plus punkty zwrotne - pierwszy. Potem odetchniesz, bo w 2039 będzie 2/11 i tutaj spokojnie, zewnętrze okoliczności będą sprzyjać, złapiesz wytchnienie, możesz się wyciszyć, wycofać.
3 punkt zwrotny zaczyna się w 2048 i tu szaleństwo 6/15. Jak to zobrazować? Ano kartami: Kochankowie + Diabeł i widać jak może potoczyć się Twoje życie. Oczywoście nie musi tak być, punkty zwrotne stwarzają okazje, coś generują, ale człowiek decyduje sam. To tylko i aż okoliczności.
A na starość masz kolejne szaleństwo 7/16 - ja mówię, że to łagodniejsza wersja niż 6/15 (Choć najbardziej przeraża mnie 7/25 - tutaj jak 7 tarotowa czyli Rydwan rozpędzasz się. Taki opis znalazłam:
"Liczba ta oznacza trudne początki, pracę nad tym, aby zdobyć to, czego pragniemy. Konieczny będzie wytężony wysiłek, aby nie stracić gruntu. Może także oznaczać brak pracy, a przede wszystkim wpadnięcie w pułapkę zmysłów i zaspokajania swoich pragnień. należy nauczyć się wyznaczać granice i mądrze korzystać z wolności po to, aby dążyć do celu. 25 obdarowuje umiejętnością obserwacji, refleksji i analizy.
Negatywnie realizująca się 25 przynosi konflikty, trwonienie energii, rozpoczynanie pracy i niekończenie jej oraz lenistwo"
Dla mnie to dużo zmysłów, kierowanie się nimi, żądze.
A 7/16 karma miłości niekoniecznie oznacza samotność na koniec życia, ale trudne relacje i może poczucie, że nie ma tego spokoju...

Akurat 3 w szczytach są ok. Jeśli w wibracji imienia i nazwiska brakuje Ci 3 to trzeba uczyć się rozmawiać z innymi. Masz czasem wrażenie, że nikt Ciebie nie słucha i ochotę bycia samemu? Mimo wszystko warto do ludzi wychodzić.

Ogółem Ty w tym wcieleniu odrabiasz karmę pracy. Byłeś wyjątkowo leniwy w poprzednim, nie dbałeś o pracę, teraz okoliczności życia sprawią, że będzie ona trudna, stanie się głównym celem i wyzwaniem w życiu. Odrobisz karmę jeśli nauczysz się cierpliwości, systematyczności, pracowitości bez folgowania.
Odpowiedz
#22

(09-07-2021, 13:15)nastek96 napisał(a):  A wyzwania chyba w końcu są wyliczone prawidłowo, ciekawe skąd te różnice w programie.
Nie wiem... W każdym razie zawsze teraz musze liczyć raz sama, potem program, jednak nie ma rzeczy niezawodnych
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości