Moje sny
#23

Dziadek siedział na balkonie. Nic nie robił
Dziękuje Ci bardzo. Postaram sie to przeanalizować Uśmiech
Odpowiedz
#24

Miałem dziś sen, w którym wróżyłem z kart tarota. Przyszła do mnie kuzynka pytać o życie i postanowiłem wyciągnąć trzy karty na sytuację zawodową:
As kielichów, 2 kielichów, giermek buław

Nawet pamiętam dokładnie co jej powiedziałem.
As Kielichów - powiedziałem, że to idealny moment na szukanie pracy co potwierdziła kuzynka mówiąc, że aktualnie planuje zmianę.
2 kielichów - powiedziałem, że prace pomoże jej znaleźć druga osoba
Paź Buław - powiedziałem, że to może być mężczyzna, który pomoże jej znaleźć pracę. Ale kiedy kuzynka coś zaczęła o niego dopytywać stwierdziłem, że właściwie to może być praca, która będzie wymagała od niej więcej energii niż dotychczas. Nie wiem, czy pamiętam wszystko, ale pamiętam pozytywny wydźwięk wróżby.

Co do kuzynki to właśnie wróciła do pracy po macierzyńskim i raczej nie zamierza zmieniać. Jednak po tylu miesiącach w domu zmienia się jej ,,sytuacja zawodowa" z pełnoetatowej mamy na pracownika, być może w innym dziale, ale nie jestem pewien.
Jak myślicie co mógł oznaczać sen?
Faktycznie zobaczyłem we śnie co niebawem czeka kuzynkę? Czy może wróżyłem sam sobie, ponieważ jestem osobą szukającą pracy, a kuzynka mieszka właśnie w mieście, w którym tej pracy szukam, więc może ona być podświadomie moim ja?
Czy może sen mógł mieć jeszcze inne znaczenie?
Odpowiedz
#25

Po południu zadzwoniła ciocia, że kuzynka ma jakieś lepsze stanowisko i jeśli bym się z nią skontaktował to być może udałoby się załatwić jakąś pracę. Niestety kompletnie nie w tej branży w jakiej szukam.
(A swoją drogą ciocia zawsze połowę sobie dopowie).
Ciekawe, czy sen mówił o tym?
Czy to tylko zbieg okoliczności, a przesłanie snu jest inne.
Odpowiedz
#26

Myślę, że sen właśnie o tym mówił, zdecydowanie dotyczył Ciebie. Uśmiech  
Natomiast dodatkowo jeszcze - Paź Buław często pokazuje mi działania (lub osoby) bardzo chaotyczne, rozbiegane, działające bez przemyślenia (w niektórych sytuacjach po prostu dziecinne, nierozważne), innymi słowy to ktoś kto więcej robi lub mówi niż myśli... a czasami są to po prostu osoby zbyt ciekawskie, wchodzące ze swoimi "trzema groszami" tam gdzie nikt ich nie prosi. I tu się mogło pokazać działanie Cioci, która jak mówisz często różne rzeczy ubarwia albo nadinterpretowywuje. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#27

Dziękuję bardzo ?
Opis idealnie pasuje do cioci, która próbuje na siłę układać wszystkim życie.
Odpowiedz
#28

A jednak, dział kuzynki zlikwidowali i przenieśli ją na inny, gdzie dużo rzeczy jest w innym języku, więc musi się o wiele więcej napracować.
Odpowiedz
#29

No nie wiem... pisałeś że wydźwięk wróżby we śnie był zdecydowanie pozytywny, więc średnio pasuje. Myśli Chyba że wraz z przeniesieniem kuzynka jakoś skorzystała, np. dostała podwyżkę, stanowisko jest lepsze?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#30

Nwm, czy skorzystała, bo jej sytuacja i tak była korzystna. Już wcześniej jej mówili, że jeśli zlikwidują jej dział to ją i tak zostawią.
Ale jeśli z nią w końcu pogadam to się dowiem ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości