Runa na wyzwolenie się psychiczne od mężczyzny
#1

Witajcie Uśmiech Potrzebuje pomocy ; Czy jest jakaś Runa na wyzwolenie się psychiczne od mężczyzny ? Chcę pomóc córce.
Gocha
Odpowiedz
#2

Gocha, Twoja córka ma u nas konto, jeśli będzie czegoś potrzebowała, niech sama napisze...była w tych dniach u nas na forum...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

też taka runa przydałaby się w moim przypadku
nie znam się na skryptach runicznych , znam tylko jedną - na miłość, gebo.
Odpowiedz
#4

Żeby zastosować odpowiednią runę trzeba wiedzieć, co się chce osiągnąć. Czy ma to być odcięcie energii obcej w tym wypadku chłopaka bo jest namolny i nie daje Ci spokoju, czy to Ty jesteś "przyczepiona do niego i nie potrafisz odejść.
Odpowiedz
#5

W moim przypadku opcja druga
Odpowiedz
#6

Hmm...dobrze przemyśl czego chcesz...
Poza tym skoro nie znasz run, nie korzystaj z ich mocy/energii
Bo to nie jest tak, ze nosisz przy sobie runę, czy skrypt i się dzieje...
Runy wymagają współpracy, dobrej znajomości ich znaczenia...
Kilkakrotnie już na ten temat pisałam...
Runa  sama z siebie jest tylko znakiem/alfabetem...
Znając jej znaczenie, czytając o niej, medytując możesz dostać impuls do działania, którego potrzebujesz...ale, jeszcze raz powtarzam...nic za darmo...

Odnosi się to również do wszelkich symboli, amuletów, talizmanów...jeśli nie znasz się na tym...nie korzystaj...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#7

(18-03-2017, 08:51)HappySad napisał(a):  W moim przypadku opcja druga

Skoro nie potrafisz odpuścić, to proponuję Ci wspieranie się runą Dagaz, żebyś pogodziła się z losem i zrozumiała, że lepiej otworzyć się na nowe możliwości.
[Obrazek: 59fc2b6b95b8b83550063fdb1aa91795.jpg]
Odpowiedz
#8

Anlano, w postach powyżej wyjaśniłam o co chodzi...
Kaśka  tez wie o co chodzi...najpierw musi sama dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby mogła powiedzieć na czym, czy tez na kim jej zależy...
Runa Dagaz jej w tym nie pomoże...runa Dagaz jest dla osób, które chcą zmienić swoje życie nawet diametralnie...ale sa już na to gotowe, maja wiele przemyślane...
A runy sa dla osób, które umieją z nimi współpracować...
w tej chwili, patrząc nawet po prośbach o wróżbę na naszym forum...totalny chaos w jej myślach...w sferze uczuciowej...
Może jest to nawet spowodowane duża ilością wróżb, nie tylko na naszym forum....na tę sferę życia...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#9

Przejrzałam wątki i poza prośbą w dziale darmowych wróżb i u Izydy (obie do tej pory chyba niezrealizowane) nie wiedziałam wykonanych wróżb dla HappySad . Być może coś mi umknęło. To po pierwsze. Po drugie, skoro w tym wątku HappySad prosi o runę w określonym celu (moje dopytanie), to mam prawo przypuszczać, że jest to prośba świadoma, przemyślana. Po trzecie nie zauważyłam nigdy by wróżbici dając komuś runę do przepracowania, odsyłali wcześniej na kurs run, generalnie runa (czy skrypt) dopasowywana jest indywidualnie dla pytającego i w konkretnym celu, a tu go mamy - "chcę odciąć się od pewnego faceta, do którego jestem przyklejona". Według mnie lepiej pomóc komuś dobierając odpowiednią runę, niż pozwolić, by został bez wsparcia, a nie daj Boże sam na własną rękę szukał (a przecież ma gdzie, bo mamy prowadzony przez Ciebie, Krystyno cały dział poświęcony runom z ogromem informacji na ich temat) i znalazł sobie runę zupełnie nieodpowiednią do sytuacji. Wtedy dopiero można sobie napytać biedy.
Runa Dagaz jest jak najbardziej odpowiednia do świadomego zamiaru HappySad. Pracując z nią ma szansę zakończyć emocjonalne uzależnienie od byłego partnera i otworzyć się na siebie, uświadomić sobie swoje potrzeby, a tym samym otworzyć się na nowe i lepsze relacje z innymi.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości