Program "Portret"
#1

Aplikacja internetowa „Portret” jest przeznaczona dla wszystkich miłośników tarota, którzy znają metodę tworzenia portretów indywidualnych i pragną ułatwić sobie pracę nad ich obliczaniem. Umożliwia szybkie i łatwe przeliczenie poszczególnych pozycji od 1. do 21. – bez pozycji karmicznych oraz obliczanie portretu cienia. Pracuje na kartach: Tarot Świetlistej Drogi, Tarot Marsylski. Posiada możliwość pracy on-line oraz przechowywania poszczególnych portretów wraz z możliwością ich wydruku lub przesyłu w pliku pdf do klienta.

Po zalogowaniu się oraz wprowadzeniu odpowiedniej daty urodzin następuje obliczenie całego portretu psychologicznego dla danego klienta. Przy czym aplikacja jest podzielona na odpowiedni dostęp do pozycji portretu zgodnie z posiadaną wiedzą. Jeżeli masz dostęp do pozycji Portretu Cienia, przed Tobą na ekranie ukaże się cała doniczka wraz ze swym odbiciem (cieniem) oraz z boku dwie karty będące obrazem celu drogi życiowej Twojego klienta, czyli to, co powinien osiągnąć w życiu, czy do czego dążyć, czyli po prostu pozycja G/G. W związku z tym, że stanowi ona kwintesencję życia każdego człowieka została specjalnie uhonorowana w aplikacji, tak aby przez cały czas pracy nad danym portretem mieć przed sobą ten cel, do którego nasz klient powinien zmierzać.
Poniżej każdego portretu jest pole, gdzie należy wprowadzić dane klienta, tj. imię, nazwisko i miasto. Po zapisaniu tych danych pojawia się edytor tekstu, w którym można rozpocząć opis danego portretu. Pracę można zapisać i powrócić do niej w każdej chwili.
Dany portret jest przechowywany w odpowiedniej zakładce, gdzie można go archiwizować, edytować, uzupełniać czy generować plik w pdf, który tak przygotowany może zostać wydrukowany, bądź przesłany mailem klientowi. W ten sposób macie Państwo pewność, że nikt nie wprowadzi zmian w autoryzowaną Waszym nazwiskiem pracę. Dla bezpieczeństwa zaleca się zapisywanie plików na dysku komputera bądź wewnętrzną archiwizację.
http://www.as2.pl/programportret-p-2579.html
Odpowiedz
#2

100 zł za taki kicz? Nie warto
Odpowiedz
#3

masz ten program?
Odpowiedz
#4

na szczęście nie bo Aliszja w ogóle mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg ale 100 zł za login do jakiejś wymyślnej stronki to głupota

książka o tym czymś kosztuje 20 zł-jest 5 razy tańsza i można ją używać bez dostępu do komputera
Odpowiedz
#5

a ja pracuje z portretem i program mi sie podoba bo nie musze sama wyliczac portetu
Odpowiedz
#6

no jak ci się prostych działań w zakresie 50 robić nie chce to twój problem,twoja kasa
Odpowiedz
#7

no ico najwazniejsze w ksiazce nie ma np portetu cienia , a jest w programie.
Odpowiedz
#8

ale wiesz że płacisz za coś co nie istnieje?Nie masz płyty,kompletnie NIC,żadnych fizycznych dowodów
Odpowiedz
#9

no i portretu cienia nie ma w zadnej ksiazce.
Odpowiedz
#10

i tylko dla tego dasz za powietrze 100 zł?
Odpowiedz
#11

mi sie program bardzo przydaje, choc polecam go tylko dla osob ktore maja uprawnienia do portretu cienia (zawiera wiele pozycji), i dla osob ktore intensywnie pracuja z portretami i robia ich duzo.

to jest cos jak program do wyliczania horoskopu, bo nie musze tracic czasu na liczenie na piechote,a skupilam sie na pisaniu intrepretacji.
moj czas jest cenniejszy niz te 25 euro.
Dlatego go kupilam.

I chcialam poinformowac ze cos takiego jest.
Odpowiedz
#12

to ty go masz już? Shock :?

program horoskop w pełnej wersji za 40 kilka zł jest więc i tak taniej
Odpowiedz
#13

[quotea ja pracuje z portretem i program mi sie podoba bo nie musze sama wyliczac portetu
][/quote]
Rani to jak mozna miec do Ciebie zaufanie jak ty dane klijenta wysyłasz do jakiegoś programu bez jego wiedzy , a potem nie wiadomo co ztymi danymi robią .czy Ty wogóle się nad tym zastanowiłas.Bo Ja bym była mało tego że oburzona ZA WYSYŁANIE MOICH DANYCH.CHYBA JAK KTOŚ DO CIEBIE PRZYCHODZI TO MA ZUFANIE DO CIEBIE PODAJĄC SWOJE DANE , A TY IDZIESZNA ŁATWIZNE ROZSIEWAJĄC DANE CZŁOWIEKA PO JAKICHS PROGRAMACH.
Odpowiedz
#14

Astrolodzy tez uzywaja programow do obliczania horoskopow.
pozatym data urodzenia nalezy do setek tysiecy osob ktorzy urodzili sie danego dnia. wiec gdy taki Portret oblicze za pomoca tego programu to i tak nie wiadomo do kogo ona nalezy, nie musze wpisywac nazwiska zeby wyliczyc portret tylko sama data urodzenia wystarczy.
Odpowiedz
#15

tylko tam nie podajesz imienia i nazwiska bo te programy nie korzystają z neta

a co zrobisz jak dane wyciekną?Skrajna nieodpowiedzialność... :roll:
Odpowiedz
#16

tarot.marsylski napisał(a):tylko tam nie podajesz imienia i nazwiska bo te programy nie korzystają z neta

a co zrobisz jak dane wyciekną?Skrajna nieodpowiedzialność... :roll:
przeciez napisalam ze niepodaje nazwiska o co k..rwa wam chodzi??
w zyciu nic tu wiecej na forum nie napisze
zegnam
Odpowiedz
#17

[quote][Astrolodzy tez uzywaja programow do obliczania horoskopow.
/quote]
Ja napisałam swoja opinię , bo ja bym takich rzeczy nie robiła , a Ty rób jak uważasz.
Odpowiedz
#18

to jest jak programik do wyliczania piramidki z numerologii, działa na tej samej zasadzie Uśmiech po co liczyć ręcznie jak można sobie pomóc i usprawnić pracę. Dzięki Rani za info że coś takiego jest Uśmiech nie znam się na portretach, ale kiedyś i pewnie tego zacznę się uczyć Uśmiech
Odpowiedz
#19

Rani napisał(a):przeciez napisalam ze niepodaje nazwiska o co kurwa wam chodzi??
w zyciu nic tu wiecej na forum nie napisze
zegnam

i adijos muczaczos
Odpowiedz
#20

Panuj Rani nad emocjami i nie obrazaj się jak dziecko , bo tu nik nie zrobił Ci krzywdy tylko doradziłam zebyś nie miała kłopotu , a Ty rób jak uważasz.
Takie wybuchy są nie na miejscu.
Odpowiedz
#21

tym bardziej u moda :roll:
zacytuję Osho,opis karty Walka
Wybuchowy charakter czy tląca się złość
często maskują głęboki ból. Sądzimy, że
odstraszenie innych pozwoli nam samym uniknąć zranienia. Tak naprawdę jest dokładnie
odwrotnie. Okrywając swe rany zbroją, nie pozwalamy im się zagoić. Rzucając się na innych,
nie pozwalamy sobie na tak potrzebną nam miłość. Jeśli ten opis pasuje do ciebie, nadszedł
czas, by zaprzestać zmagań. Tak wiele miłości cię czeka, jeśli tylko pozwolisz jej w siebie
wniknąć. Zacznij od wybaczenia sobie: jesteś tego wart.
Odpowiedz
#22

A co wy tak z tymi danymi i jakims wyciekiem.....jakiez to sa dane..? dzis prawie wszyscy zarejestrowani sa na FaceBooku i kazdy podaje imie i nazwisko, date urodzenia i wkleja zdjecia calej rodziny i wszystkich znajomych....to jakie dane mialyby wyciec od Rani..? Data urodzenia..?!!! tez mi dane..!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości