Warsztat 135 - Miejsce
#1

Witajcie kochani Uśmiech
Przypadł mi zaszczyt zadania kolejnego warsztatu. Zapraszam wszystkich chętnych. Rozwiązanie podam w poniedziałek, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie.

Dzisiaj miałam gdzieś iść, żeby coś załatwić. Byłam w tym miejscu wczoraj ale pocałowałam klamkę. Dzisiaj coś pokrzyżowało mi plany i nie poszłam.

Pytania:
1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok.
2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?

Zapraszam serdecznie Kwiatek  Warsztat nie jest trudny Oczko
Odpowiedz
#2

1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? Umiarkowanie, 8 bułąw, Sąd
Liczyłaś na szybkie załatwienie jakiejś sprawy urzędowej. Wybierałaś sie do urzędu, sądu.

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam? 6 monet, Rycerz mieczy, 7 monet
Coś sie stało i w wyniku tego potrzebowałaś pomocy. Pomoc naturalnie nadeszła, być może od mężczyzny. Jednak cała sytuacja sie przedłużyła i już nigdzie pójść nie zdołałaś. (ewentualnie ty pomogłaś jemu) Coś czuje, ze chodzi o problem z samochodem?
Odpowiedz
#3

Witaj Uśmiech
Spróbuję swoich sił!

1. Gdzie miała iść Wiedźma Marta 23.08.16r i w jakim celu?: 4 mieczy + VIII Moc
Obie karty mówią mi o potrzebie spokoju. Moc dodatkowo o potrzebnej wewnętrznej sile. To raczej ciche miejsce. Z racji karty mieczowej stawiam na jakiś urząd. Ale po tych kartach stwierdzam, że mógł być to też szpital/przychodnia/gabinet lekarski - generalnie coś z leczeniem obrażeń i rekonwalescencją; zakład pogrzebowy albo kancelaria parafialna.

2. Co pokrzyżowało Jej plany i nie mogła ich tego dnia zrealizować?: 7 mieczy + królowa denarów
Plany nie wypaliły z powodu jakiejś osoby, najpewniej kobiety. Aczkolwiek może ta karta pokazuje Ciebie. 7 mieczy mówi mi, że zatrzymały Cię jakieś inne sprawy papierkowe. Z królową denarów może mówić o sprawach podatkowych, księgowych, jakiś rozliczeniach. Inna opcja - czyjś pomysł odwiódł Cię od planów, miałaś ciekawszą alternatywę. Ale czy też przypadkiem po prostu Ci się nie chciało i dlatego nie poszłaś...

Kim jest królowa denarów: 10 pucharów, 3 buław
Co do tej osoby... Nie wiem nadal czy to kobieta, ale tak bym podtrzymał. To ktoś z Twojego bliskiego otoczenia, najpewniej ktoś z rodziny, kto przyjechał na wakacje.

W tym otoczeniu 7 mieczy może mówić o wyjeździe tej osoby. Musiałabyś np odprowadzić tego kogoś na dworzec i o załatwieniu nie było już mowy.


Dziękuję za warsztat Kwiatek
Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej osób. Uśmiech

Pozdrawiam,
Luks Buźki
Odpowiedz
#4

1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić?
2 buławy/ rycerz monet/ As kielichów
Miałaś iść do urzędu stanu cywilnego, złożyć potrzebne dokumenty min akt urodzenia.
Mogłaś też iść po akt chrztu.

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?
4 puchary/ as puchar/ 2 miecze
Kolejka lub po prostu tego dnia było zamknięte.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Nastku, Łukaszu, Magu dziękuję Uśmiech

Zapraszam nadal Uśmiech
Odpowiedz
#6

1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok- Rycerz Monet 7 Monet

Miałaś pojśc do jakiegos urzedu, pracy , banku, sądu , urzędu stanu cywinego .Miałaś załatwic jakąs sprawę urzędową. To mogłą byc jakas sprawa z ubezpieczeniami, kredytem, wyrokiem sądu

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?- 5 Mieczy(-) 9 Mieczy(-) - Doznałas jakiejś straty, ktos Cie wprowadził w bład, wycofał się ze spotkania, przestraszył się czegos. Mogłas też zranic się czymś.
Odpowiedz
#7

Lady, dziękuję za udział Uśmiech

Zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#8

Witam,
Może i ja spróbujęUśmiech
1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok
2 buław, 8 mieczy, 5 monet - wydaje mi się że chodziło o pieniądze

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?-
Paź pucharów, rycerz pucharów, król pucharów - przeszkodziło Ci jakieś niespodziewane spotkanie
Odpowiedz
#9

Mona, dziękuję za udział Uśmiech Fajnie, że się odważyłaś

Zapraszam nadal Uśmiech
Odpowiedz
#10

Wiedźma Marta napisał(a):Pytania:
1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok.
2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?

Witaj,
Dziękuję za warsztat Kwiatek

Gdzie miałam iść ? Co miałam załatwić ? 2 pucharów, Wieża, 4 mieczy
Miałaś iść do jakiegoś biura/urzędu, być może chodzi o jakąś umowę. Prawdopodobne o jakąś zmianę w dokumentacji, ewentualnie o zerwanie umowy. 4 mieczy na końcu być moze pokazała to, że nie załatwiłaś tej sprawy, utkwiła w 'martwym punkcie' przez zamknięcie tego miejsca.

Co pokrzyżowało Ci plany? Paż buław, Sąd, Mag

Nie poszłaś ze względu na czyjąś wizytę, albo jakieś wiadomości do Ciebie dotarły, przez co musiałaś się zająć innym rzeczami, nawet kilkoma na raz, chciałaś się tam wybrać jeszcze raz, ale sytuacja na Tobie wymusiła, że jednak nie poszłaś, bo zwyczajnie się nie wyrobiłaś w czasie Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech

Per ardua ad astra
Odpowiedz
#11

[quote="nastek96"]1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? Umiarkowanie, 8 bułąw, Sąd
Liczyłaś na szybkie załatwienie jakiejś sprawy urzędowej. Wybierałaś sie do urzędu, sądu.

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam? 6 monet, Rycerz mieczy, 7 monet
Coś sie stało i w wyniku tego potrzebowałaś pomocy. Pomoc naturalnie nadeszła, być może od mężczyzny. Jednak cała sytuacja sie przedłużyła i już nigdzie pójść nie zdołałaś. (ewentualnie ty pomogłaś jemu) Coś czuje, ze chodzi o problem z samochodem?
Odpowiedz
#12

Luks napisał(a):Witaj Uśmiech
Spróbuję swoich sił!

1. Gdzie miała iść Wiedźma Marta 23.08.16r i w jakim celu?: 4 mieczy + VIII Moc
Obie karty mówią mi o potrzebie spokoju. Moc dodatkowo o potrzebnej wewnętrznej sile. To raczej ciche miejsce. Z racji karty mieczowej stawiam na jakiś urząd. Ale po tych kartach stwierdzam, że mógł być to też szpital/przychodnia/gabinet lekarski - generalnie coś z leczeniem obrażeń i rekonwalescencją; zakład pogrzebowy albo kancelaria parafialna.

2. Co pokrzyżowało Jej plany i nie mogła ich tego dnia zrealizować?: 7 mieczy + królowa denarów
Plany nie wypaliły z powodu jakiejś osoby, najpewniej kobiety. Aczkolwiek może ta karta pokazuje Ciebie. 7 mieczy mówi mi, że zatrzymały Cię jakieś inne sprawy papierkowe. Z królową denarów może mówić o sprawach podatkowych, księgowych, jakiś rozliczeniach. Inna opcja - czyjś pomysł odwiódł Cię od planów, miałaś ciekawszą alternatywę. Ale czy też przypadkiem po prostu Ci się nie chciało i dlatego nie poszłaś...

Kim jest królowa denarów: 10 pucharów, 3 buław
Co do tej osoby... Nie wiem nadal czy to kobieta, ale tak bym podtrzymał. To ktoś z Twojego bliskiego otoczenia, najpewniej ktoś z rodziny, kto przyjechał na wakacje.

W tym otoczeniu 7 mieczy może mówić o wyjeździe tej osoby. Musiałabyś np odprowadzić tego kogoś na dworzec i o załatwieniu nie było już mowy.


Dziękuję za warsztat Kwiatek
Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej osób. Uśmiech

Pozdrawiam,
Luks Buźki
Odpowiedz
#13

MAG napisał(a):1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić?
2 buławy/ rycerz monet/ As kielichów
Miałaś iść do urzędu stanu cywilnego, złożyć potrzebne dokumenty min akt urodzenia.
Mogłaś też iść po akt chrztu.

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?
4 puchary/ as puchar/ 2 miecze
Kolejka lub po prostu tego dnia było zamknięte.

Pozdrawiam

Karty miałaś bardzo dobre na tę sprawę Uśmiech Szczególnie drugie pytanie
Odpowiedz
#14

Lady of Dreams napisał(a):1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok- Rycerz Monet 7 Monet

Miałaś pojśc do jakiegos urzedu, pracy , banku, sądu , urzędu stanu cywinego .Miałaś załatwic jakąs sprawę urzędową. To mogłą byc jakas sprawa z ubezpieczeniami, kredytem, wyrokiem sądu

2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?- 5 Mieczy(-) 9 Mieczy(-) - Doznałas jakiejś straty, ktos Cie wprowadził w bład, wycofał się ze spotkania, przestraszył się czegos. Mogłas też zranic się czymś.
Odpowiedz
#15

Annhedonia napisał(a):
Wiedźma Marta napisał(a):Pytania:
1. Gdzie miałam iść? Co miałam załatwić? - Jedno wynika z drugiego Uśmiech więc jak podacie tylko jedno to będzie ok.
2. Co pokrzyżowało mi plany? Dlaczego dzisiaj tam nie poszłam?

Witaj,
Dziękuję za warsztat Kwiatek

Gdzie miałam iść ? Co miałam załatwić ? 2 pucharów, Wieża, 4 mieczy
Miałaś iść do jakiegoś biura/urzędu, być może chodzi o jakąś umowę. Prawdopodobne o jakąś zmianę w dokumentacji, ewentualnie o zerwanie umowy. 4 mieczy na końcu być moze pokazała to, że nie załatwiłaś tej sprawy, utkwiła w 'martwym punkcie' przez zamknięcie tego miejsca.

Co pokrzyżowało Ci plany? Paż buław, Sąd, Mag

Nie poszłaś ze względu na czyjąś wizytę, albo jakieś wiadomości do Ciebie dotarły, przez co musiałaś się zająć innym rzeczami, nawet kilkoma na raz, chciałaś się tam wybrać jeszcze raz, ale sytuacja na Tobie wymusiła, że jednak nie poszłaś, bo zwyczajnie się nie wyrobiłaś w czasie Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#16

Dziękuję Wszystkim za udział Uśmiech Przeciągnęłam termin bo myślałam, że jeszcze ktoś się skusi.

Podaję odpowiedź:

1. Miałam iść do cukierni dogadać sprawy z tortem weselnym. Pewnie dlatego Wam te urzędy wszędzie wychodziły i umowy.
2. Nie poszłam, ponieważ w moim mieście od rana była awaria i nie było wody. Nie było żadnej informacji, że wody nie będzie, wiec nie miałam ani kropli. Myślałam, że jednak woda się pojawi i pójdę tam, ale niestety awaria trwała do 20.00. Także nie mogłam wyjść z domu w takim nieogarniętym stanie Uśmiech

Dziękuję Wam jeszcze raz. Myślałam, że pójdzie lepiej i wiecej osób weźmie udział...

Wygrywa Annhedonia, gdyż jako jedyna trafiła w jakimś stopniu w oba pytania Uśmiech

Gratulacje Uśmiech
Odpowiedz
#17

Dziękuję jeszcze raz za warsztat Kwiatek i gratulacje dla wszystkich uczestników Buźki

Per ardua ad astra
Odpowiedz
#18

Gratuluje Annhedonia Uśmiech
Odpowiedz
#19

Dziękuję Marto za ciekawy warsztat Buźki
Gratulacje dla Annhednonii Oklaski

Teraz rozumiem królową denarów, ona musi dobrze wyglądać i nie pokaże się publicznie z nieumytymi włosami itp. A 7 mieczy to chyba "ucieczka" wody ^^
Natomiast ani 4 mieczy ani Moc nie kojarzą mi się z weselem, ani też z cukiernią hm...
Odpowiedz
#20

Moi drodzy, kto ma ochotę i pomysł na kolejny warsztat, niech śmiało go zakłada. Ja nie mam ani pomysłu na zagadkę ani za dużo czasu, także daję Wam wolną rękę , abyście na mnie nie czekali Kwiatek

Per ardua ad astra
Odpowiedz
#21

Widzę, że moja ulubiona forma zabawy utknęła w miejscu.
Najbardziej lubię zgadywać, ale nikt nie kwapi się do kolejnej zagadki :--(
Dlatego nowy warsztat zaraz utworzę JA, zapraszam do udziału.

:--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości