Sen o bliskim mezczyznie
#1

Szukałam w internecie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Moja sytuacja wygląda tak, że spotykałam się przez pewien czas z jednym facetem. Ale wydarzyło się troche złego i już się nie spotykamy... Śnił mi sie dosłownie 2 razy przez te kilka mies. Raz jak widziałam, że mnie zdradza, ale robił to specjalnie, bo widział, że patrze. Ale nie o to chciałam zapytać. Ostatnio śniło mi się, że spojrzałam na mój telefon i okazało się, że napisał do mnie wiadomość. Widziałam jego imie i nazwisko i właśnie wiadomość na messengerze. Później mam chwile czarną dziure, nie pamiętam czy taki był ten sen czy nie pamiętam tego kawałka. Ale nie przeczytałam wiadomości, i nie mogłam jej znaleźć chyba, a zamiast tego wyswietliła mi się wiadomość od innego faceta, który podobał mi się przez jakiś czas, ale ostatecznie zaczelam sie spotykać z tym pierwszym. Co to może znaczyć? Ogólnie ani jeden ani drugi raczej mi się nie śnią... Więc zastanawia mnie ten sen. Ale nie pamiętam wiadomości. Wiem, że to była taka normalna, miła wiadomość. Czy mógły ktoś mi pomóc zrozumieć co to może znaczyć?
Odpowiedz
#2

Nie myslisz o nim czesto : ? Czasami gdy o Kims myslimy to wlasnie pojawiaja sie w naszych snach Jesli o nich zapomnialas to moze jeden z nich za toba teskni I ciagle ci sie sni ?: czasami nasza podswiadomosc chce nas przed czyms ostrzec : niestety nie moge podac co to dokladnie znaczy bo jak wszczesniej mowilam to zalezy czy ty o nich myslisz tesknich czy tez nie .

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#3

Nie zajmuję się na co dzień interpretowaniem snów, jednak wydaje mi się, że fakt, iż miałaś sen z kimś kto był kiedyś ci bliski, to za mało, aby taki sen zinterpretować. Być może po prostu tęsknisz za tą osobą, jakoś to wypierałaś ze świadomości, ale podświadomość już sobie nie daje z tym rady i pokazuje ci to w snach? To, że pojawiła się druga osoba, to może jakieś poczucie winy, albo lęk przed nowym związkiem?
Odpowiedz
#4

Myśle o nim często, o tym pierwszym mężczyźnie, wcześniej też myślałam i nigdy mi się nie śnił. Tzn.wtedy raz, kiedy jeszcze się spotykaliśmy. I teraz tak nagle. Nie można powiedzieć, że sprawy między nami są do końca wyjaśnione, bo tak na prawde to oboje za bardzo unosimy się honorem. Ale za tym drugim absolutnie nie tęsknie, ani nawet o nim nie myśle. Tzn.pare razy jak bylam zdenerwowana powiedziałam sobie, że takiego fajnego faceta olałam dla tego drugiego.ale no nic więcej. Czasami tesknie za tym pierwszym, tak. Ale rzadko miewam sny, a teraz przyśnił mi się akurat on.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości