Wątek zamknięty

Co mnie do niego tak ciągnie
#1

Witajcie,

Jestem nowa na forum zatem witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Ania i piszę tego posta z konkretnym pytaniem. Liczę na to że pomożecie mi znaleźć na nie odpowiedź. Poznałam niedawno pewnego chłopaka. Jest to niecodzienne poznanie ponieważ od razu poczułam do niego jakieś takie przyciąganie, bardzo silne. Chodzę od tamtego czasu jakaś nieobecna. Często zastanawiam się co w tej znajomości takiego jest. W związku z tym że interesuję się troszeczkę numerologią ale nie na tyle aby robić sobie jakieś skomplikowane analizy, chciałam Was prosić o pomoc. Widzę w naszych datach urodzenia sporo pokrywających się cyferek i zastanawiam się czy w naszej numerologii widać coś więcej czy może to siedzi w mojej głowie a ja doszukuję się tu nie wiadomo czego. 
Ja jestem urodzona 11 sierpnia 1997r, 
on jest ode mnie straszy, urodzony 4 sierpnia 1988r. 
Czy mogę Was prosić o pomoc w analizie naszych dat?

Co do samej numerologii to tak jak wspomniałam wcześniej, aż tak bardzo się na niej nie znam natomiast to co tu widzę. Pierwsza rzecz suma naszych dróg życia to 11 czyli wibracja mistrzowska. Kolejna rzecz, jego rok urodzenia to 26/8, u mnie identycznie. Mamy ten sam miesiąc urodzenia a mój dzień urodzenia to jego droga życia. Takich kilka właśnie analogii udało mi się odszukać. Może to oczywiście nic nie znaczyć, tego niestety nie wiem, dlatego napisałam tu ten temat ale próbuję znaleźć przyczynę takiego przyciągania.
#2

Na innym Forum dostałas odpowiedź na swoje pytanie...i proszę przemyśl to co wróżka napisała...
Temat uważam za zamknięty na naszym Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości