Data śmierci
#1

Witam,

Moja mama 2 dni temu miała sen w którym usłyszała słowa: umrzesz za 3 dni, nie ukrywam, że trochę mnie to przestraszyło, czy jest ktoś kto potrafi zinterpretować co to może oznaczać? Z góry serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź.
Odpowiedz
#2

Nie mam zielonego pojęcia co to morze znaczyć... ale myślę ze nie ma się czego bać, sny raczej nie pokazują dosłownie mających nastąpić wydarzeń. Pociesza
Moja Ś.P. Babcia wielokrotnie w ciągu życia miała taki sam sen: czyta swoją klepsydrę - imię, nazwisko... i kiedy zaczyna czytać datę śmierci czyta tylko: 16 lipca... i się budzi. Nigdy w tym śnie nie udało jej się przeczytać roku śmierci. Tymczasem żyła 94 lata i zmarła nie w lipcu, ale w październiku. Co ciekawe Babcia miała dużą intuicję i wielokrotnie jej się udało "wyśnić" zdarzenia które później rzeczywiście następowały - ale tym razem nie.Oczko

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że za 3 dni w życiu Twojej Mamy może mieć miejsce jakieś bardzo ważne wydarzenie.Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję, też mi się wydawało, że interpretacja dosłowna raczej nie wchodzi w grę, niemniej zabrzmiało to groźnieUśmiech zwłaszcza, że pierwszy raz miała taki sen, jeśli faktycznie coś ważnego się wydarzy to tutaj o tym napiszę, jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości