7 rok numerologiczny
#1

VII rok numerologiczny

Rok ten przyniesie mnóstwo okazji sprzyjających zdobyciu powszechnego uznania i szacunku. Przynieść może sukces i popularność, a osobom związanym z życiem publicznym - nawet sławę. Okres ten będzie obfitował w nowe i interesujące doświadczenia. Będzie również korzystny, jeśli chodzi o interesy, bardzo prawdopodobne, że teraz właśnie zrealizują się nasze dawne projekty. Należy jednak unikać w tym czasie ryzyka, gdyż nie jest to rok sprzyjający rozwojowi materialnemu, lecz raczej duchowemu i intelektualnemu.
Pojawią się szansę na urzeczywistnienie naszych marzeń o dalekiej podróży. Bardzo możliwe, że w tym czasie znajdziemy ciekawą pracę albo rozpoczniemy interesujące nas studia (zwłaszcza w dziedzinach wiedzy tajemnej).
Mimo że sprawy finansowe powinny zejść w tym roku na drugi plan, możemy liczyć na niespodziewane dochody, a także na okazje do kupna lub sprzedaży na większą skalę.
W Roku 7 nie ma miejsca na frywolność czy lekkomyślność, jest to bowiem czas refleksji i głębokich przemyśleń. Będzie to okres auto-analizy, wewnętrznych poszukiwań oraz rozwoju duchowego i umysłowego, rok zastanowienia się nad własnym życiem, czas niepokojów egzystencjalnych i prób odpowiedzi na najważniejsze pytania. W tym okresie, częściej niż zwykle, będziemy sięgać po książkę i szukać kontaktu ze sztuką. Będziemy też odczuwać potrzebę odizolowania się od otoczenia i często, nawet wśród ludzi, będziemy czuć się samotnie.
Do głosu dojdą ukryte zdolności parapsychologiczne i głęboka intuicja. Warto słuchać się w tym czasie "wewnętrznego głosu", gdyż wskaże on nam drogę osiągnięcia duchowej doskonałości, pomoże nam też dostrzec i docenić to, co w życiu jest najważniejsze, i stać się panem własnego losu.
Uwaga na zawarte w tym roku znajomości czy przyjaźnie oraz na podpisywanie dokumentów, pojawi się bowiem skłonność do oszukiwania samego siebie.
W tym okresie możemy być również podatni na choroby i depresje. Bywa, że rok ten przynosi utratę bliskiej osoby, przez rozstanie, a nawet śmierć, co przysporzy nam głębokich cierpień.
Źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaplanka-tarot.pl.tl/Rok-7.htm">http://www.kaplanka-tarot.pl.tl/Rok-7.htm</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2

A ja poznalam w 7 roku kogos na kim naprawde moge polegac. Mozna nazwac nawet juz to przyjaźnio.Wydaje mi sie wlasnie ze 7 rok to dobry rok na zawieranie prawdziwych, głębokiem relacji.
Odpowiedz
#3

Ja w 7 roku numerologicznym na samym jego początku odbyłam długo planowaną, daleką podróż (marzenie od dzieciństwa), które udało mi się zrealizować w 100%. Otrzymywałam także wiele ofert pracy i w efekcie zmieniłam ją, podejmując nowy projekt, kompletnie inny od poprzednich (ale w swoim zawodzie). Podjęłam także decyzję o zakupie mieszkania, pod inwestycję, otrzymując bez problemu kredyt, zatem jeśli chodzi o interesy - bardzo dobry rok. Można rozwinąć się zawodowo i poczuć, że wiele można osiągnąć.
Co do odczuć dotyczących relacji z bliskimi - w roku 7 jest ogromna potrzeba refleksji, czasem pobycia samemu ze swoimi myślami, ale to nie oznacza, że byłam daleko od rodziny - raczej wspólnie przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile i trzymaliśmy się blisko.
Jeśli chodzi o znajomości, to odcięłam się w tym czasie od wampirów energetycznych i zostałam przy ludziach, w których wyczuwałam naturalne ciepło, chęć pomocy, prawdziwość. Czas zatem dobry na nawiązanie prawdziwych przyjaźni.
Przez cały okres miałam wrażenie, że "coś mnie prowadzi", a los układa się tak, aby w rezultacie osiągnąć sukces zawodowy, mając nawet dalekosiężne plany (czyli np.: inwestycja w mieszkanie).
Spokojny okres, bez szaleństw jeśli chodzi o spotkania towarzyskie, ale dla mnie raczej pozytywny.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości