Ezoteryka w rodzinie - odziedziczenie?
#1

Witajcie, Uśmiech

Dzisiaj otrzymałem zaskakującą wiadomość, zacznę więc od początku.

Dowiedziałem się że moja Mama wieku 15-17 lat  bardzo interesowała się parapsychologią, duchami, jasnowidzeniem, również chodziła do Cyganki. Swoim czasie nawet stawiała karty. Gdy zaszła w ciąże zaprzestała to  ale ma do dzisiaj pewne poczucia niepokoju, wyczuwa pewną obecność itp...
Czy to możliwe że mogłem po niej to odziedziczyć? Podkreślę, że zacząłem się interesować ezoteryką  podobnym wieku, przyszło to do mnie nagle nie znając nawet tego. Mamy tą samą grupę krwi i kolor oczu.
Oczywiście wiedziała od dawna że to praktykuje. Zadzwoniła do mnie dzisiaj i zapytała się Czy mam te same odczucia, wszystko potwierdzało. Wymieniliśmy się z zdaniami, Po chwili Nakazała to zaprzestać ponieważ nie daje sobie rady, wyczuwa czyją obecność w pokoju, niepokoje, przeczucia. Ma wielki strach, nie potrafi okiełzać się z energią. Krótko mówiąc... boi się o mnie i o siebie.  

Mama jeszcze wspomniała że czasie porodu poczuła coś dziwnego, niewytłumaczalnego. Dodała jeszcze że było ze mną bardzo źle, praktycznie rzecz ująć byłem prawie na tamtym świecie. Prosiła, Błagała siły wyże o pomoc. Udało się, jestem obecnie zdrowy.

O to pytanie do was.
Czy istnieje odziedziczenie zainteresowania ezoteryką?

Pytanie boczne.

Nie powiedziała jakie siły prosiła, ale dajmy to że prosiła złe siły o pomoc. Czy może wystąpić takie coś jak opętanie przy praktykowaniu energią? (pytam się dla pewności), ale chyba nie uczyniła by takiego kroku.

Czy jest możliwość zaprzestania tych odczuć?

Proszę was o wasze zdanie na ten temat.
Z góry dziękuje.  Kwiatek
Odpowiedz
#2

Moim zdaniem tu chodzi ogólnie o duchowość człowieka, o tradycje wyniesione z domu, o przekazane zwyczaje, wierzenia...A to, że szczęśliwie zjawiłeś się na tym świecie i stanowisz jego część na pewno zawdzięczasz dobrym siłom inie doszukiwałabym się tu niczego złego ani mrocznego. Pociesza Narodziny dziecka to dar od Siły Wyższej i cud Tak
Odpowiedz
#3

Dziękuję Perełko  Buziak

Chciałbym jeszcze zapytać czy jest możliwość zaprzestania wyczuwania czyjeś obecności, przeczucia itp... Ocięcia się o tego, dla mojej Mamy jest to bardzo męczące.
Odpowiedz
#4

Kiedys pytalam sie pewnej medium czy dzieci moga odziedziczac dar po rodzicach odpowiedziala ze tak wlasnie jest Uśmiech mama sie martwi poniewaz zajmujac sie ezoteryka.pracujesz z energia/ intuicja Uśmiech Jesli chodzi o zaprzestanie wyczuwania mama powinna powiedziec stop ! Wtedy kiedy cos wyczua wiekszosc medium / wrozek tak robi I slyszalam ze bardzo sie sprawdza Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#5

Dziękuje Kasiu!   Buziak

Dodam że jej ostatnio ta aktywność bardzo wzrosła... przekaże jej.  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości