Królowa Sniegu czesc II Wspomnienia
#1

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRyp835gby46vV2TkmMvqb...yZAPJ79-HA]

Krolowa Sniegu Część II Wspomnienia

Karty jakie wyciagnełam:Głupiec ,4 mieczy ,Paź pucharow,3 mieczy,Krolowa kielichów .Królowa buław.As bulaw

[Obrazek: db_RRW-_0_-_Der_Narr.jpg][Obrazek: db_RRW-_Schwerter_04.jpg][Obrazek: db_RRW-_Kelche_11_-_Bube.jpg][Obrazek: db_RRW-_Schwerter_03.jpg][Obrazek: db_RRW-_Kelche_13_-_Konigin.jpg][Obrazek: db_RRW-_Stabe_13_-_Konigin.jpg][Obrazek: db_RRW-_Stabe_01.jpg]
Pamietacie Gerde ? Jak pełna radości z wiarą w siebie ,z nowymi pomysłami ,z zaufaniem do własnych instynktów Głupiec wyruszyła na poszukiwanie Kaja ?.Szła juz jakiś czas ,gdy w pewnej chwili poczuła ogromne zmęczenie.Postanowiła zatrzymać się i przeanalizowac własna sytuacje .Po to by ,byc dobrze przygotowaną na przyszłe wydarzenia.Chciała miec chwile tylko dla siebie.Targały ja wewnętrzne lęki ,dręczące uczucia z przeszłości 4 mieczy Znała Kaja przeciez tyle lat ,był zawsze wrażliwym ,romantycznym ,pomysłowym "kochankiem" (to chyba bajka dla dorosłych dzieci) :oops: Umiał okazywać uczucia.Jego serce miało zdolność do przebaczania.Potrafił marzyc na jawie.Paź kielichów Gerda nie mogła zrozumieć ,jak taki wrażliwy chłopiec mógł tak bardzo ranic .Zdradzić. Odtrącać wszystkich .Sprawić taki ogromny zawód. Moze to wszystko wynikało z zazdrości ,a zazdrość z zakorzenionego leku przed odrzuceniem ? 3 mieczy.Zastanawiała sie dziewczyna.Gerda zdała sobie sprawę,ze tylko jej bezwarunkowa miłość ,łagodnośc i zrozumienie ,wrazliwośc ,cierpliwosc i spokój,oraz ogromna chec pomocy słabszym,pomogą jej odnalezc Kaja.Królowa kielichów.To jednak nie była słodka idiotka .Była atrakcyjną i magnetyczną osoba .Charyzmatyczną i twórcza .Dziewczyną ,ktora wie czego chce .Bez reszty zaangażowana w poszukiwanie przyjaciela .Nielękająca sie wyzwań.Bił z niej jakiś taki niezwykły optymizm i pewnosc siebie ,no i oczywiście sexapil (no to pojechałam.) Lol Królowa buław.Gerda uśmiechnęła sie szeroko Lol gdy uświadomiła sobie to wszystko .Powiedziała głośno" Tak jestem twórcza i oryginalna ,mam wizje jak odnaleźć Kaja .Wierze w swoje mozliwosci.!!! Znajdę i rozwiąże wszystkie problemy .!!! Przeciez dla mnie to jest, tez nowy początek .!!!Z tymi słowami na ustach dziewczyna ruszyła w dalsza drogę Lol As buław
Proszę o wyrozumialość :oops:
Odpowiedz
#2

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl ...... Podziwiam Twój talent Rotfl Bardzo miłe dla oka .
Odpowiedz
#3

Cos za duzo bab w tej twojej opowiesci. Niezla lachudra z tego Kaja...ta biedna Gerda chodzi i go szuka ...a on sie poprostu lajdaczy (AS bulaw).

Oj, Wiedzmy, Wiedzmy, popatrzcie na te bajke...czy nie jest tak jak mowie....Tak to z tymi dziouchami juz jest, nawbijaja sobie do glowy ze to TEN, i kuniec....a On sobie pogrywa z kadza z osobna.

Ale mam dzisiaj wzje...lepiej mnie nie proscie dzis o wrozbe , zeby sie nie zdolowac... :? :fie:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości