Liczby mistrzowskie - przebudzenie?
#23
hmmm to nie jest śmieszne ,
może akurat masz takowy kod w swojej numerologii ,
że innym świetnie doradzasz , natomiast w stosunku do siebie nie masz już takiego wyczucia ...
ale można to zmienić , mniej spinać się lub nawet mniej emocjonalnie podchodzić do problemu , wówczas dostrzeżesz więcej ..
Gabinet Reiki - Eva H.L showthread.php?tid=4430   
Codzienna Ezo Porada od Pasjonatki Współczesnej Numerologii Zapraszam pod ten link Kwiatek


Cytuj
#24
Nie wiedziałem, że tak bardzo rozwinął sie wątek XD
Liczba mistrzowska wcale nie pochodzi z trudnego środowiska. Jednak musi ciężej pracować nad wibracja podstawową niż inni, bo musi osiągnąć wyższy poziom.
Ja(11) z wibracja 2 też miałem bardzo ciężkie "obciążenie" dwójką. W szkole byłem tak nieśmiały, że czasem jedyne słowa, które powiedziałem w ciągu dnia to "cześć" - o ile w ogóle coś powiedziałem. W liceum się to niewiele zmieniło. 
To nie było ogromne cierpienie o jakim niektórzy mówią - to po prostu była bariera, którą trzeba było pokonać. Liczba mistrzowska nie musi cierpieć i nie jest "traumatyzowana".


A co do wskazówek - afirmacje są naprawde bardzo pomocne.
Cytuj
#25
Ja mam z dnia urodzenia 22, także z roku mam 22, z drogi życia jestem 27/9. Często czuję, że mam jakąś dużą misję do wypełnienia w życiu. Ogólnie często słyszę, że pragnę nierealnych rzeczy, albo moje pomysły nie mają sensu w naszych realiach. Życie w małym mieście, możliwości jakie dostaje od losu są dla mnie niewystarczające, czuje że nie mogę rozwinąć skrzydeł. Chciałabym się zająć wieloma rzeczami, ale jak na razie los nie wysyła mi odpowiednich środków do ich realizacji, czasami czuję, że się duszę, wszystko jest takie hermetyczne, wszyscy robią to samo, są nieszczęśliwi... Też chciałabym wiedzieć, jak znaleźć swoją drogę w życiu, przy niesprzyjających warunkach...
Cytuj
#26
Witam Wszystkich. Też jestem urodzoną 11. Moje życie to cały czas pod górkę, nie mam łatwo i cały czas muszę o wszystko walczyć przede wszystkim z ludzmi ale jestem silną osobą i staram się patrzeć na życie pozytywną energią .Pozdrawiam Uśmiech
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości