Powtarzajacy sie sen..
#1

Jestem osobą, która zawsze dużą wagę przykłada do snów.. Swego czasu kilka miesięcy temu kiedy zaczęłam wspólne życie teraz z moim ex miałam przez kila tygodni dzień w dzień sen, że nic z tego związku nie będzie i że prędzej czy później dojdzie do jego zakończenia.. Cóż z czasem zapomniałam o tym śnie i wszystko wydawałoby się że jest dobrze do momentu kiedy nie okazało się że mój ex.. nie był od samego początku ze mną szczery i nieustannie mnie oszukiwał.. Nie chcę wdawać się w szczegóły tego co było powodem mojego odejścia. Jak ja mam to rozumieć? Czyżbym wtedy podświadomie zdawała sobie sprawę z tego, że nic między nami nie będzie? Mimo że na początku nic na to nie wskazywało?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2

Oczywiście, że tak! Podświadomość ma zdolność do "wyłapywania" pewnych sygnałów, których świadomie nie dostrzegamy (czasem po prostu nie chcemy ich dostrzec). W czasie snu podświadomość dochodzi do głosu i wyrzuca nagromadzone informacje, zwykle w postaci symboli, czasem, jak w twoim przypadku, dosłownie. Miałaś ostrzegawcze sny, mówiące wyraźnie, żeby nie angażować się w ten związek.
Odpowiedz
#3

Żubrówka dziękuję Tobie za odpowiedz i nakierowanie mnie na słuszność moich przypuszczeń! Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości