Literatura na temat kart Lenormand
#1

Może znajdzie się ktoś, kto mógłby mi polecić jakieś ciekawe pozycje w tym temacie? Chodzi mi może nie tyle o książki z rozkładami (choć i te są mile widziane), co bardziej takie w których autor wyjaśnia, jak te karty "działają" Uśmiech

Z góry dziękuję za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#2

Ja z miłą chęcią mogę ci polecić książkę "Podręcznik do Lenormand" - Rana George podaję link gdzie można kupić tą książkę, jednak sądzę, że jest ona dostępna w wielu księgarniach internetowych, spróbuj poszukać ... 
Z min. Raną George miałam prowadzony kurs oraz miałam przyjemność przeprowadzić wywiad  Hura
http://illuminatio.pl/produkt/podrecznik...lenormand/

Mam jeszcze pozycje w j. angielskim, które są warte polecenia i wydaje mi się, że ABC jeśli chodzi o kraty Lenormand. 

"Petit Lenormand Encyclopedia" cz.1 i 2 (będzie ich 5) - Bjorn Meuris 
Z nim też przeprowadziłam wywiad, który on promuje na swoich stronach i grupach oraz również z nim miałam kurs w grupie jak i indywidualne lekcje. Bjorn jest wierny starodawnej tradycji wróżenia z kart Lenormand, ja zresztą też. Głównie bazuje na historycznych dowodach, które do dziś dnia się zachowały i propaguje metodę Daleko-Blisko, czyli dystans w odczytywaniu Wielkiej Tablicy.

Kolejną pozycję jaką mogę polecić to "Lenormand Thirty Six Cards" - Andy Boroveshengra, on też właśnie skupia się na tradycji w odczytywaniu kard Lenormand, wraz z zastosowaniem metody dystansu. 

Nie mam i nie znam innych pozycji na rynku polskim, które trzymają się podstaw w odczytywaniu kard Lenormnad. Podstaw, które na całym świecie są stosowane i uniwersalne jeśli chodzi odczyt różnych talii kart Lenormand.  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości