Co to bylo? Duchy?
#1

We snie rozmawialam z kobieta ktora lezala w moim lozku, chciala sie ze mna zaprzyjaznic, potem pojawili sie jej koledzy. Jeden byl uprzejmy i calowal mnie w reke a reszta byla czyms zajeta. Szukali czegos w mieszkaniu, jakichs pomalowanych pudel. We snie mialam malego kotka i on sie bal ich i strasznie fuczal na nich. Wiedzialam ze koty nie lubia duchow, chcialam sprawdzic co to jest i kot uciekl przed nimi. Prosilam zeby nic mu nie robili. Potem uciekli w jedno miejsce i znikneli, ale jeden chcial mnie skrzywdzic, w ostatnim momencie obudzilam sie. Boje sie ze wroca bo prosilam ta dziewczyne zeby wrocila i pogadala jeszcze ze mna. Nie wiem co mnie podkusilo ale nie chce zeby mi sie znowu snili... Wiecie moze co to bylo i jak sie tego pozbyc? Jestem w ciazy wiec nie moge isc do wrozki...
Odpowiedz
#2

Czasami sny bywają dziwne, a nawet niepokojące. Nie przejmowalbym się tym, proszę myśleć pozytywnie. Uśmiech
Miejmy nadzieję, że sen się nie powtórzy.
Odpowiedz
#3

i takie sny sie zdarzaja Uśmiech
Odpowiedz
#4

Moze zapal biala swieczke aby oczyscic pomieszczenie Uśmiech mysle rowniez ze nie ma sie czego bac ,czasami zdarzaja nam sie takie koszmary , ja tez czesto miewam koszmary , nawazniejsze jest tak jak Luks wspomnial pozytywne myslenie czasami w naszych myslach I uczuciach sa negatywne mysli I puzniej odbija sie to na nas w snach , spokojnie mysle ze juz ten sen nie wroci Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#5

Sen który miałaś jest czysto symboliczny,nie ma w nim nic niepokojącego.
Kobieta która kładzie się koło Ciebie na łóżku może oznaczać kogoś bliskiego
dla Ciebie,matkę,teściową najbliższą koleżankę,leżąc w twoim łóżku chce cię chronić.
także w rzeczywistości masz wokół siebie jakąś przychylmą tobie osobę-kobietę.
Ci mężczyźni którzy z nią przyszli mogą być odzwierciedleniem twoich lęków
które w sobie masz,a warczący na nich kot symbolizuje że nie masz się czego obawiać. Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dziękuje wszystkim za rady i interpretacje Uśmiech
Odpowiedz
#7

Jaki kolor sierści miał kotek? Czytałam, że jeśli czarny może oznaczać fałsz, więc dobrze zachować ostrożność.
A tak ogólnie to kotek może też może symbolizować jakieś lęki lub brak zaufania co do innych. pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości