Ślub w złotej sukni
#1

Śniło mi się dzisiaj ze brałam drugi ślub , dlatego moja suknia nie była biała tylko zółto - złota...wyszywana jakims złotem haftem..
Kolory są niezwykle istotne w snach a żółty oznacza intuicję , mądrość, radość..
Ślub bardzo często odnosi sie do jakiegos zobowiązania, danego słowa, umowy...
Suknia pokazuje obraz jaki inni w Tobie widzą...być może ktoś uważa mnie za kobiecą i światłą, optymistyczną osobę

A teraz rozkład

1. Dlaczego przyśnił mi się ten sen? Jaka jest jego rola?- Rycerz Buław(-)
Sen zwraca uwagę na czyjąś aktywnośc, chodzi tu o aktywnośc męzczyzny, który przerwał kontakt

2. Czy ten sen mówi o czymś ważnym co wpłynie na moje życie?- 10 Buław
Sen pokazuje , że cięzko mi z tym , że męczy mnie ta sytuacja

3. Której dziedziny mojego życia ma dotyczyć ten sen?-8 Mieczy(-)
Sen dotyczy moich myśli, mam wyjśc poza schemat myślowy, poza blokady, mam wyluzować..

4. Kto będzie głównym bohaterem tego wydarzenia?-4 Puchary
Głownym bohaterem wydarzenia , które nastąpi jest ktos mocno rozczarowany, znudzony, zniesmaczony tą sytuacją (pewnie ten męzczyzna )

5. Jaki sen ma związek z przeszłością?- Paź Buław(-)
W przeszłosci aktywność relacji została zatrzymana, nie było odpowiedzi na próbę kontaktu..

6. Co stanie się w najbliższej przyszłości? O jakim wydarzeniu mówi sen?- 7 Buław(-)
Coś mnie osłabi bardzo..zrezygnuję, przegram..

7. Czy ten sen dotyczy jakiegoś dłuższego procesu w moim życiu, czy też zapowiada pojedyncze wydarzenie?- Paź Pucharow(-)
Sen zapowiada pojedyncze wydarzenie , chodzi o moje rozczarowanie z powodu czyjegos dziwnego zachowania, bedę zniesmaczona czyims zachowaniem, zdegustowana

To wtedy mogłoby być tak...
---------------1--------------
---------------2--------------
-------------3---4------------
-------------5---6------------
---------------7--------------

Reasumując sen pokazał , że powtórny kontakt z pewnym mężczyzną, z którym ten kontakt utraciłam bardzo mnie rozczaruje, osłabi, będę nim zdegustowana i rozczarowana, być może będzie chciał ze mną ubic jakiś interes, kontrakt umowę..
Mimo, że ten ktoś uważa mnie za osobą inteligentną i optymistyczną i kobiecą coś między nami nie uda się i zrezygnuje z tej znajomości , wyluzuję...
Odpowiedz
#2

Osoby lubiące kolor złoty są często pełne wzniosłych idei, szlachetni, zrealizowani życiowo i posiadający wysokie morale.

Barwa złota jest symbolem dobrobytu. Jeżeli go ktoś wybiera ma bardzo bogatą naturę, a dla innych stanowi swoiste niebezpieczeństwo. Osoba identyfikująca swoją osobowość z kolorem złotym jest pełna wzniosłych idei, szlachetna, zrealizowana i posiadająca wysokie morale.

Złoty jest kolorem dobrobytu. Jeżeli to ty go wybrałeś, to masz bardzo bogatą naturę, a dla innych stanowisz swoiste niebezpieczeństwo. jako osoba ze złota, nosisz w duszy najwyższe ideały i zalety. sięgasz po gwiazdy i nie zadowolisz się niczym mniejszym. Kochasz splendor, wielkość i mnogość. Niestety, twoje marzenia mogą okazać się bronią obosieczną - raz zawiedzione i zdeptane powodują, że zwracasz się sam przeciwko sobie.

Jesteś wspaniały, jesteś wielki i zawsze wart swojej wagi - jedni uważają cię za istotę fantastyczną, inni za górnolotną i dumną. Twoja siła, jeśli topnieje, zwraca się ku pozycjom przywódczym lub wspomagającym - zawsze masz świadomość tego co najlepsze i tego co przeszłe. Zabezpieczasz wszystkich bliskich ludzi


Symbolika koloru złotego mnie zastanowiła....jeśli byłam w złoetej sukni , co symbolizuje bogatą naturę...może pan stwierdził , ze jestem dla niego zbyt niebezpieczna, zbyt moralna, zbyt szlachetna? Że np. potrafię go "prześwietlić" swoją intuicją i stąd to milczenie?
Niestety mężczyźni boją się wróżek...
Odpowiedz
#3

Boją się, bo wiedzą że może ich prześwietlić Rotfl
Ale uważam, że złoto to też zdrowe poczucie własne wartości, duża pewność siebie. A niektórzy mężczyźni boją się takich kobiet, bo wiedzą że dana kobieta jest w stanie dać sobie radę bez niego... Żółty kojarzy mi się z zazdrością Rotfl
Kolory w snach są niesamowite, wątek przydatny Buźki
Odpowiedz
#4

Ponieważ kolor złoty jest przynależny mojemu znakowi zodiaku (Lew), więc mnie się kojarzy głównie z cechami tego znaku - takimi jak zamiłowanie do luksusu, pięknego wyglądu, chęć zwracania uwagi na siebie, bycia w centrum zainteresowania, pewien egocentryzm i nieumiejętność przyjmowania krytyki. Może ktoś Cię postrzegał właśnie w ten sposób? Uśmiech...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Trudno powiedziec czy ktoś mnie tak widział..jako osobę egocentryczną i taką, ktora nie potrafi przyjąc słów krytyki ale nie jestem taką osobą więc to chyba nie to Jednorożcu.

Moja interpretacja snu sprawdziła się...chodziło o mężczyznę...


Złoty kolor to też bogactwo, szczodrość, szlachetność ...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości