Karty "Mistyczny Kipper"
#1

na moim chomiku instrukcja do nich i szablon do druku

[Obrazek: Myst+Kipper+PL+box.jpg]
[Obrazek: VZdiGqp.jpg]
Dawny przekaz kart Kipper nabrał nowego, mistycznego blasku
Stworzone około 1900 roku karty należą do najchętniej używanych kart przepowiedni, między innymi ze względu na dużą ilość przedstawionych postaci. Regula Fiechter, autorka popularnego i lubianego Mistycznego Lenormand, oddaje w ręce miłośników kart kolejną perełkę – Mistycznego Kippera. Dzięki wyjątkowej technice malarskiej Urban Trösch nadał obrazom blasku oraz jedyną w swoim rodzaju siłę wyrazu. W książce dokładnie opisano i objaśniono 36 kart. Każdą kartę zinterpretowano również jako kartę dnia. Przedstawiono także systemy rozkładania i zestawienia kart. Mistyczny Kipper nie byłby tak magiczny, gdyby nie towarzyszyły mu elfy, duszki leśne, anioły oraz inne baśniowe istoty.
Ekskluzywny zestaw podarunkowy: 200-stronnicowa książka z kolorowymi ilustracjami oraz 36 kart.


ma ktoś już polską wersję bo ciekawi mnie czy też ma na koszulkach napis AGMuller :?  :mrgreen:  :mrgreen:
Odpowiedz
#2

Ja mam. Jest napis : 2006 AG Muller Urania [Mu(umlaut)ller]
Wedlug mnie karty sa sliczne.
Odpowiedz
#3

tylko ty masz pewnie niemieckie :roll:
Odpowiedz
#4

tarot.marsylski napisał(a):tylko ty masz pewnie niemieckie :roll:

Moje to - Wydawnictwo : Synergie Publishing SE, Praha, Printed in the EU.
Odpowiedz
#5

nie gadaj że synergie wydały takie karty Lol Lol Lol


ale kupię te kippery kiedyś,na razie popracuję na wydrukowanych

e.:może zróbmy dział dla Kipperów?
Odpowiedz
#6

A gdzie Tarociku znajde namiary na twojego Chomika :roll: chcialam rzucic okiem Lol Lol na te kippery . Moze sie skusze i kupie Oczko
Odpowiedz
#7

tarot.marsylski napisał(a):nie gadaj że synergie wydały takie karty Lol Lol Lol


ale kupię te kippery kiedyś,na razie popracuję na wydrukowanych

e.:może zróbmy dział dla Kipperów?

Jestem za ! Sa tego warte !...choc same karty sa troszke zbyt cienkie, ale za to maja idealna wielkosc,jak dla mnie, najlepsza...mieszcza sie w dloniach, tak ,ze mozna je cale otulic dlonmi i przekazac energie.
Odpowiedz
#8

ja mam akurat opisy kart w pdf-ie to prosto byłoby pokopiować je do wątków

ty byś mogła dać jakieś krótkie 2-zdaniowe streszczenie co się dzieje na karcie a ja dam karty dnia,opisy i motta
Odpowiedz
#9

Selene znajdziesz u mnie na chomiku Uśmiech  http://chomikuj.pl/ano11
Odpowiedz
#10

dzieki Iwonka Rotfl :kiss3:
Odpowiedz
#11

tarot.marsylski napisał(a):ja mam akurat opisy kart w pdf-ie to prosto byłoby pokopiować je do wątków

ty byś mogła dać jakieś krótkie 2-zdaniowe streszczenie co się dzieje na karcie a ja dam karty dnia,opisy i motta

No dobrze mozemy tak zrobic. Sadzisz ,ze lepiej jest zrobic krotkie streszczenie?
Odpowiedz
#12

tarot.marsylski napisał(a):e.:może zróbmy dział dla Kipperów?
Dobry pomysł ( jak dla mnie ). I ekipa jak widzę zmontowała zamysł.
Chętnie przyłączę się do nauki.

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#13

ruda jak chcesz to możesz przepisać całą stronę ale ile to roboty...rób jak chcesz Uśmiech
Odpowiedz
#14

tarot.marsylski napisał(a):ruda...

Ej, blondyna Lol
Odpowiedz
#15

blondzia :]
Odpowiedz
#16

Moge przepisywac, nie ma sprawy , ale na tyle co sie doczytalam z twoich wpisow, to jest prawie to samo w mojej ksiazce. Pozniej sprawdze dokladnie...myslalm nawet o zeskanowaniu na laptopa, ale jeszcze tego nie robilam, musze poprosic kogos o pomoc.
Odpowiedz
#17

możesz i zeskanować książeczkę a ja to powrzucam na forum

i nie napisałem wszystkiego,nie mam tych stron przy obrazkach kart i metod wróżenia[prócz wielkiej karty]

a jaki masz skaner,jak HP to mogę pomóc
Odpowiedz
#18

Tak, mam HP
Odpowiedz
#19

zainstalowałaś programy z płyt dołączonych do skanera?Jak tak to po podłączeniu go i włączeniu wejdź w Komputer[w win7] lub Mój Komputer[w XP] i poszukaj ikonkę i napis z HP i skanerem.Kliknij w to 2x i weź kreator zapisywania czy skaner,zależy co tam masz/ze skanowaniem związane/.Potem dalej,skanuje się,klikasz gotowe i klikanie 2x w Komputerze na ikonce skanera należy powtarzać zawsze kiedy chcesz skanować coś innego.

nie wiem czy rozumiesz Rotfl
Odpowiedz
#20

Sprobuje pozniej. Skocze do zakladu i jak nic nadzwyczajnego sie nie bedzie dzialo to przyjade powalczyc ze skanerem.
Odpowiedz
#21

a jak zeskanujesz to prześlij mi skany na maila a ja to wrzucę na serwer i dam na forum
Odpowiedz
#22

Siedze w zakladzie do 18tej u mnie.czyli waszej 19tej
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości