Interpretacja Lenormand
#1

Witajcie Kochani Buźki Buźki
Dostalam swoja Talie Lenormand Uśmiech
Talia : Gilded Reverie Lenormand Deck
Uzylam Rozklad z 3 kart Uśmiech

A wiec pytanie zadalam o moja najblizsza przyszlosc Uśmiech Kart dopiero sie ucze wiec prosze o wyrozumialosc Uśmiech

Na pytanie wypadly karty : 29 Pani+ 28 Pan+ 18 Pies

Podsumowanie:
29+28=21 Gory
28+18=10 Kosa
21+10=31 Slonce

Wiem Tak dokladnie nie rozumiem co karty chcialy mi przekazac Pan + Pies ?

Moja interpretacja:
Z Mojej interpretacji wynika ze jest jakis pan ktory jest mi wierny , cos nas rozdzielilo wczesniej mielismy jakies problemy ale w podsumowaniu wychodzi slonce wiec znowu sie do mnie odezwie?

Bardzo prosze o pomoc Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#2

Czy tego pana można nazwać przyjacielem? Na pewno jest Ci bliski i wierny w sensie lojalności. A jeśli pokazało się Słońce, to może wszystkie trudności zostaną zażegnane i znajomość pójdzie w dobrą stronę? A czy np. Pan i Pani nie można uznać za małżeństwo, które jest Ci bliskie i chce Ci jakoś pomóc.
No ale patrząc na to, to uważam że Pani to Ty, a Pan to jakiś pan Uśmiech Chociaż już sama nie wiem.. a z tym liczeniem to jak dla mnie skomplikowana sprawa Kwiatek
Odpowiedz
#3

Pani to ja sygnifikator Uśmiech
No wlasnie nie mam takiego pana ostatnio ciezko w moim zyciu jesli chodzi o znajomosci..
Ale za trudnosci zostana zazegnane to mozesz miec racje Uśmiech
Dziekuje ci Lorii Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#4

Osobiscie nigdy nie stosowalam i nie jestem zwolenniczka sumowania kart. Czy osoby patrza sie na siebie czy tez nie? Jesli tak, to moze to byc spotkanie z przyjacielem; jesli nie, mezczyzna ktory sie Tobie np podoba raczej spoglada w kierunku przyjazni niz czegos wiecej. To moze takze oznaczac upor, czy pozostanie pewnego mezczyzny przy swoim zdaniu, swego rodzaju upor.
Odpowiedz
#5

Jesli chodzi o karty to ja od pana jestem odwrocona a pan na mnie spogladaUśmiech
Wlasnie nie wiem czy to sumowanie potrzebne czy nie...
Dziekuje za odpowiedz Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#6

A to nietypowa sprawa, z reguly karty maja taki rysunek, ze na siebie albo patrza, albo patrza w inne strony Uśmiech Skoro u Ciebie patrza sie w ta sama, nie powinno miec to znaczenia w odczycie kart, albo zalezy jak sie z kartami swoimi umowisz.

Jestescie kolo siebie, wiec jest to ktos kto jest Tobie bliski, i on jakby idzie w Twoim kierunku z zamiarami typowo kolezenskimi, przyjacielskimi / w ta strone bym szla Uśmiech

Co do sumowania, znam przyklady w ktorych sumowanie sprawdzalo sie, czy tez stosujace je osoby wypracowaly sobie system takiego porozumienia z talia, ktory uwzglednial te sumy. Dla mnie nie przemawia po prostu do mnie swego rodzaju sztywnosc takich rachunkow (2 karty zawsze daja ten samy wynik), osobiscie najbardziej mi pasuje system ktory zaczerpnelam od Sylvie Steinbach, czyli rzucanie 5 kart, bez sumowania; albo mala/wielka tablica, ale to zalezy od tego jakie pytanie zadajemy.
Odpowiedz
#7

Dziekuje madrugada Uśmiech

Mam pytanie w sumie Bardzo podobne do tego co zadalam , nie chce zakladac nowego watku poniewaz w sumie to pytanie ma troche zwiazek z tym co zadalam tutaj Uśmiech

Co jesli Pies wychodzi na uczucia ? a osoba ktora pyta nie jest w zwiazku?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#8

Karty Lenormand sa bardzo doslowne. Jesli wychodzi pies, to osoba o ktora pytasz traktuje Ciebie jako przyjaciela. Tylko.

Tradycyjnie, kart lenormand nie czyta sie w ten sam sposob jak tarota, czyli rozkladami, "co czuje" " co mysli". Patrzymy sie na ciag kart, i budujemy zdanie. Wymagane sa przynajnmniej 2 karty, cos na zasadzie "czasownika" i "rzeczownika" w zdaniu, a czasami i wiecej.

Dajmy na to, sama karta dziecka, nie czytana jest jako ciaza, ale przy bocianie, owszem Oczko

Jesli jednak zdecydowalas sie na to rozlozenie, to czytalabym sie jak wyzej, przyjaciel, nic wiecej. Nie ma tam zakochania (serce), zauroczenia (ksiezyc), pozadania (lilie lub rozgi, zalezy od szkoly, u mnie rozgi), checi zaopiekoania sie a nawet podporzadkowania (niedzwiedz), czy checi stworzenia zwiazku.
Odpowiedz
#9

Dziekuje bardzo madrugada Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#10

Bardzo prosze Uśmiech

Tylko pamietaj, jakby co, to ze teraz jest tak, nie znaczy ze pozniej nie moze byc inaczej Oczko
Tak jesli pasuje Tobie ten facet, po prostu czasami trzeba do faceta miec odpowiedni Klucz (33) Uśmiech)))
Odpowiedz
#11

Wiem wiem dziekuje Oczko

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#12

kasia12 napisał(a):Dziekuje madrugada Uśmiech

Mam pytanie w sumie Bardzo podobne do tego co zadalam , nie chce zakladac nowego watku poniewaz w sumie to pytanie ma troche zwiazek z tym co zadalam tutaj Uśmiech

Co jesli Pies wychodzi na uczucia ? a osoba ktora pyta nie jest w zwiazku?

Podsum nie robię (kiedyś robiłam, ale odeszłam od tego), na zawarte kierunki w jednej karcie nie zwracam w ogóle uwagi ... Dlatego nie biorę pod uwagę zrobionych podsum, ani nie zwracam uwagi na to, jak są obliczem przedstawione wizerunki karty.

Kasia zacytuję cię jeszcze tutaj: "A wiec pytanie zadalam o moja najblizsza przyszlosc,
Na pytanie wypadly karty : 29 Pani+ 28 Pan+ 18 Pies"
Pytałaś się o najbliższą przyszłość ... i co otrzymałaś odpowiedź na podstawie tych 3 kart?, czy też na podstawie tego, że wyszły karty osobowe, od razu swoją interpretację skierowałaś na tory relacji: ty + mężczyzna = przyjaźń. Zauważ, że twoje pytanie nie dotyczyło się tematu relacji kobieta - mężczyzna, a ogólnie, co ci przyniesie ta najbliższa przyszłość. Karty, jako te tzw. Identyfikatory osób, mają też swój przekaz oprócz pokazywania centralnie, że to jest mężczyzna, a to kobieta, najczęściej są używane jako wizytówka osoby pytającej i partnera, obecnego lub którego darzymy większym zainteresowaniem. Ogólne pytanie, to i ogólna odpowiedź, karty Lenormand lubią bardziej rzeczowe pytania.
Moja odpowiedź na tak zadane pytanie w przypadku tych kart jest jedna - Najbliższa przyszłość przyniesie ci harmonię i zadowolenie w relacjach damsko - męskich pod każdym aspektem, uczuć, relacji i materialnym. Ja to widzę, że nie będzie dużych wzlotów, ani bolących upadków, raczej więcej spontaniczności. Dużo można by pisać, generalnie kontynuacja tego co masz do tej pory w swoim życiu osobistym, karta 18 Pies jako 3 karta, pokazuje też, że będziesz bronić swego w jakiś okolicznościach, obyś nie przeholowała i nie zachowywała się jak ten pies ogrodnika, cudzemu nie da ruszyć, ale i sam nie weźmie.
Sama karta 18 Pies ma tak szerokie odzwierciedlenie w temacie uczuć, że ciężko coś tu mówić, jeśli nie ma sąsiadujących kart oraz zadanego pytania, sama piszesz, że co jeśli? ... no ale z czym? Na WT np. może pokazać kochanka/ę lub tylko przyjaciela/przyjaciółkę, również może pokazać wroga, który jest pod "płaszczykiem przyjaźni", ponieważ psy mają swego pana, mogą działać na rozkaz.
Odpowiedz
#13

Dziekuje Basiu za interpretacje I niezbedne wskazowki Oczko

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#14

Kasia12 Fajnie by było zobaczyć weryfikację z tego rozkładu  Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości