Sny o byłym mężu
#1

Witam. Jestem sama 6 lat, po rozwodzie 5. Przez ten czas pogodziłam się ze zdrada eksmęża, przynajmniej jak mi się wydaje na poziomie świadomości. Jednak czasami (raz na 2-3 miesiące) mam sny o byłym mężu. Kilka miesięcy temu śniło mi się, że mój były mąż był w ciąży,a ja go całowałam po nagim brzuchu. Dziś w nocy śniło mi się, że rozmawiałam z kobietą, która jest w realu jego konkubiną i z którą mnie zdradzał przez rozwodem. Śniło mi się, że opowiadała mi, że nie są już razem, że mój były mąż ma nowa kobietę, która go zdradza i raz w tygodniu jeździ (ta nowa kobieta eksmęża) czerwonym samochodem do Austrii w odwiedziny do jakiegoś mężczyzny. W realu z partnerką eksmęża nie rozmawiam od 6 lat, wcześniej była moja koleżanką. W rzeczywistym życiu, jakkolwiek czuję sympatię do byłego męża i czuję zadowolenie, że on jest w związku, nie chcę go oglądać, rozmawiam z nim tylko w kwestiach dotyczących dzieci i tylko telefonicznie. Jak te sny można zinterpretować?
Odpowiedz
#2

Może mimo wszystko jednak gdzieś do końca nie pogodziłaś się (to całkiem zrozumiałe) i tęsknisz za tym co było, w sensie za uczuciem przed tym jak Cię zranił. Twoja Świadomość może pokazywać, że ten pan nie będzie potrafił stworzyć związku, ponieważ zachowuje się tak a nie inaczej (zdrady ). Może też w taki sposób jest to przez Twoją psychikę tłumaczone, co jest zrozumiałe. Czerwony kolor to kolor namiętności, działania więc może tutaj pokazywać to, że zranił Cię.
Trzymaj się, mimo czasu, który upłynął jeszcze potrzebujesz czasu żeby sobie poukładać. Pozdrawiam ciepło! Uśmiech
Odpowiedz
#3

Loriii, dziękuję za interpetację. Dostałam jednak od mamy sennik i tam znaczenie konkubiny we śnie jest całkiem inne - widzieć konkubinę oznacza według tego sennika, że trzeba będzie stawić czoła wrogom lub zapowiada niespodziewane niepowodzenia. Zas widok we śnie wzdętego brzucha zwiastuje zwycięstwo w przezwyciężaniu kłopotów.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości