Ankieta: Które zdjęcie konkursowe spodobało Ci się najbardziej? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kasia12 - "III Cesarzowa"
15.38%
8
15.38%
Joana - Głupiec
11.54%
6
11.54%
Farfalla - Głupiec steampunk
15.38%
8
15.38%
slawek_88 - Pustelnik
19.23%
10
19.23%
Laurka - 6 kielichów
9.62%
5
9.62%
Beata - "Kipper is my world"
13.46%
7
13.46%
MAG - XX Sąd
15.38%
8
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny
#1

Jednorożec LeCaro i Ameners serdecznie zapraszają na konkurs fotograficzny z super nagrodami! Uśmiech

A oto jego zasady:
1) Kto może wziąć udział w konkursie?
Może wziąć udział każdy uczestnik forum, który napisał co najmniej 10 postów i posiada jakikolwiek aparat fotograficzny (wystarczy komórka Oczko )
2) Jak wziąć udział w konkursie?
Do Trzech Króli (6 stycznia) należy w tym wątku zamieścić jedno zdjęcie własnego autorstwa zrobione podczas tegorocznych Świąt lub Sylwestra, które w jakikolwiek sposób będzie się wiązać z Tarotem lub innymi kartami do wróżenia. Może to być np. zdjęcie sytuacji, która skojarzy się nam z wyglądem lub ze znaczeniem którejś z kart... powiedzmy - 7 kielichów stojących na świątecznym stole, albo zabawa Sylwestrowa z przyjaciółmi jako 3 kielichy  Rotfl , prezent gwiazdkowy w postaci nowej talii kart, rozkład jaki robiliśmy dla kogoś w czasie Świąt itd. - to już zależy od fantazji uczestnika. Oczko  Zdjęcie nie musi być piękne, wysmakowane, wystarczy fotografia zrobiona "na gorąco" telefonem komórkowym - bo liczy się pomysł!
3) Do kiedy można zamieszczać zdjęcia?
Na zdjęcia czekamy do 6 stycznia do północy. Rotfl
4) Jak zostanie wybrany zwycięzca?
Od 7 do 14 stycznia każdy uczestnik forum będzie mógł tu zagłosować na jedno wybrane zdjęcie, które mu się najbardziej spodoba. Uśmiech
Głosowanie będzie w formie ankiety, a zwycięzcami ogłosimy nie jedną a dwie osoby  Tak  których zdjęcia dostaną najwięcej głosów od forumowiczów.
5) Nagrody.
Nagrody są dwie - jedna od Amenersa i jedna od LeCaro, można je obejrzeć na poniższych zdjęciach. Osoba która zajmie pierwsze miejsce będzie miała prawo podać którą z nagród wybiera. Ok A oto nagrody:
- od Amenersa - przepiękne karty Doreen Virtue "Przesłania Aniołów"! Te karty są naprawdę fantastyczne, sama ich używam i jest to jedna z moich ulubionych talii anielskich. Uśmiech Karty są bardzo porządnie wydane, mają piękną fioletową koszulkę, złocone brzegi, zapakowane są w w twarde pudełko i dołączona do nich jest książeczka z instrukcjami i objaśnieniami. Uśmiech
- od Jednorożca LeCaro - zestaw dwóch talii: piękne złocone wydanie historycznej XV-wiecznej talii "Tarot Visconti-Sforza" (Małe Arkana w systemie marsylskim, bez obrazków), oraz Sylvia Browne "Karty Do Czytania Mojej Duszy"  - niesamowita talia 74 kart pomocna w odkrywaniu własnej duchowości i rozstrzyganiu rozterek. Uśmiech Do kart dołączam 3 opakowania oryginalnych kadzidełek hinduskich - "Ruda", "Chakra Visuddha" (Czakra Gardła) i "Chakra Svadhistana" (Czakra Sakralna).
Zwycięzcy zostaną poproszeni o podanie (na priv) swoich adresów na które wyślemy nagrody. Uśmiech

A więc podczas Świąt i Sylwestra komórki i aparaty w dłoń - i cykamy zdjęcia. Uśmiech Zapraszamy do zabawy!!!  :romance-grouphug:

[Obrazek: u1TOO9b.jpg]

[Obrazek: jqamaCR.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#2

Ja tez postaram sie wziasc udzial , super sprawa Uśmiech!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#3

Super Kasiu. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Oklaski
Odpowiedz
#5

Perełko - zapraszamy do udziału, jeśli masz ochotę. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

Świetny pomysł! Postaram się wziąć udział Uśmiech
Odpowiedz
#7

Zapraszamy Cię, pauluniaa1. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#8

Bardzo fajny pomysł Uśmiech To będzie świetna zabawa.
Odpowiedz
#9

Dziękuję, Joano... Ciebie również zapraszam. Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Jeju, jeju tarotowy konkurs - uwielbiam konkursy ;--)
Do dzieła! :--)
Odpowiedz
#11

Nagrody fajne konkurs tez Uśmiech
Odpowiedz
#12

MAG, anka, Zapraszamy do wspólnej zabawy. Uśmiech
Odpowiedz
#13

Super, też postaram się wziąć udział Uśmiech Wesołych Świąt <3
Odpowiedz
#14

Super wyzwanie i wspaniała inicjatywa :greetings-clapyellow:
Z miłą chęcią wzięłabym udział w konkursie, ale czas mi nie pozwala ... domowe obowiązki i praca wraz z kolejnym dokształcaniem się ... to wszystko jakże cenny dla mnie czas pochłania ... ale chcę się dołączyć do nagrody z szczerego serca ... i w tym konkursie za zajęcie 3 miejsca, ja osobiście gwarantuję nagrodę w wysokości 10 GBP = jakieś 50 zł, z przeznaczeniem na dowolny cel Kotek
(oczywiście jeśli to w zadnym stopniu nie przeszkadza inicjatorom tego konkursu)
Odpowiedz
#15

Wiec ja zaczynam Oczko

Zeby nie bylo ze maltretuje psa Uśmiech , Lorii od malego lubi sie przebierac Oczko i za to bardzo ja kocham !

"III Cesarzowa" " III The Empress"



[Obrazek: 157819011_aehphas.jpg]

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#16

Kasiu Super! dziękuję za udział... Buziak
Odpowiedz
#17

Kasiu, super zdjęcie i super psinka! Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#18

   

Niestety, obrazek podczas przenosin forum popsuł się...taki odzyskałam...

Gwiazdka to dla mnie co roku okazja do świetnej zabawy. Pakowanie prezentów, ubieranie choinki sprawia mi wielką radość.
Fajnie jest poczuć się dzieckiem w Święta Uśmiech
Odpowiedz
#19

Joana, dziękuję za udział... Buziak
Odpowiedz
#20

Na razie mamy dwa piękne zdjęcia Uśmiech - zapraszamy innych uczestników do zabawy! :romance-grouphug:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#21

[ATTACHMENT NOT FOUND]
obrazek jest popsuty, nie można go odzyskać...

Udało mi się dorwać głupca! Strzeliłam fotkę zanim ruszył w świat Uśmiech
Odpowiedz
#22

Farfalla... dziękujemy za udział... Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości