Rozkład na Stary Rok (13 kart)
#1

Dzień dobry,
Stworzyłem rozkład na stary rok w celu podsumowania go. Rozkład 8 pytań i 13 kart, na końcu następuje sumowanie kart.

(w tym miejscu zadajemy odpowiednie pytanie, na które będzie odpowiadała karta sumująca)

1.Aura mijającego roku. (1 karta)
2.Co było radosnego? (2 karty)
3.Co było smutnego? (2 karty)
4.Czego się nauczyłem? (2 karty)
5.Czego nie dokończyłem? (2 karty)
6.Co udało mi się osiągnąć? (2 karty)
7.Co musze w sobie/życiu zmienić. (2 karty)

SUMOWANIE KART: Dlaczego jest ich dokładnie 13? Bo urodziłem sie 13 i uważam, że to moja szczęśliwa liczba.
Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2

Nastek96 bardzo ładnie dobrane pytania do rozkładu. Pozwala uzyskać ciekawą perspektywę, bo poznamy opinię kart znając swoje odczucia względem czasu który przeminął. Ciekawe podejście do tematu Uśmiech Ja osobiście ograniczyłabym się do jednaj karty przy każdym z pytań. Wydaje mi się, że dwie karty to nieco za wiele, ale to Twój rozkład i pewnie tak jest dla Ciebie wygodniej. Bardzo interesujący.
Odpowiedz
#3

Ale po co pytania nr 1, 2 i 3? to wiadomo i bez kart
Te pytania dałabym w rozkładzie na przyszłość, nie na przeszłość.
Odpowiedz
#4

Też uważam, że pytania 1. - 3. są trochę bez sensu. Ale np Joana ma inne zdanie Uśmiech Wg mnie pytania 4. i 6. sa ze sobą tożsame i można by je połączyć w "Z czym pozytywnym wychodzę z obecnego roku" czy coś w tym stylu. Wtedy z rozkładu zostałyby 3 pytania i można je połączyć z rozkładem na nowy rok. Wtedy rozkład daje szersze spojrzenie na przyszłość, bo pytamy też o potencjały i obciążenia z przeszłości - mijającego roku. Ale ilu ludzi, tyle pomysłów. Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziękuje za opinie Uśmiech
Ale niekonieczne znamy odpowiedzi na te pytania. Czasem czegoś nie dostrzegamy lub nie chcemy dostrzegać. Karty powiedzą nam to bez pgródek. Myśle, że e pytania mogą być przydatne(albo być moze tylko mi sie tak wydaje).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości