Kamienie wróżą
Jskji na pytanie jakie mi zadałaś wylosowałam kartę z talii kamieni szlachetnych- Diament

Diament- świadomość

W czystym blasku diamentu skrywa się uniwersalna prawda, aby osiągnąć doskonałość trzeba pozbyć się ułomności i dręczących myśli. Wpuść światło do swojego wnętrza, otwórz szeroko okna swojej świadomości. Rozejrzyj się dookoła i zdaj sobie sprawę z tego gdzie i  kim jesteś. Gdy spojrzymy w nasz umysł nie zawsze dostrzeżemy tam radosne rzeczy. Zobaczymy ból, strachy których dotąd nie dostrzegaliśmy. Jeśli zajrzysz do środka siebie, pozbędziesz się bałaganu. Uświadom sobie jak naprawdę wygląda teraz Twoje życie. Co możesz zrobić by było lepsze. To praca na lata, ale dzięki temu zyskasz lepszą jakość życia. Zaplanuj starannie to co masz do wykonania, wyznacz cele i konsekwentnie się ich trzymaj. To że ich realizacja potrwa dłuższy czas nie powinno Cię zniechęcać. Potrafisz sprostać temu wyzwaniu. Oświecony blaskiem diamentu umysł pozwoli Ci spojrzeć na rzeczy które znasz z innej perspektywy. To najtwardszy kamień szlachetny, niech Twoja wola będzie nieugięta w pracy nad sobą. Poszukaj inspiracji by stać się lepszą osobą, znajdź własną ścieżkę. Dbaj o to by postanowienia jakie podejmujesz nie były kruche. Twardość jest Ci potrzebna byś mogła skutecznie opierać się wpływom otoczenia, osobom które kruszą Twoją równowagę. Zadbaj o to co jest niezniszczalne, nie poświęcaj uwagi drobiazgom. Ciemne strony jakie każdy z nas ma w sobie pomogą Ci udoskonalić siebie. Dąż do samodoskonalenia. Na karcie diamentu jest kwiat lotosu jako symbol doskonałego ładu wszechświata. Ten kamień i jego obraz - lotos przyniosą Ci szczęście i powodzenie w tym co planujesz przeprowadzić. Dobro zawsze zwycięży a sprawiedliwość będzie po Twojej stronie Uśmiech

Proszę o wstępne uwagi do przesłania. Pozdrawiam serdecznie Buziak
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Joano bardzo Dziekuje. Owszem muszę poczyscic siebie, robię to żeby odżyć po rozwodzie. Moze nue umiem jasno interpretować tego co karty mówią , ale rozumiem ze nowy związek na razie nue jest mi pisany dopóki żyje jeszxze starymi sprawami. Napisałaś ze to moze potrwac lata czyli nie w najbluzszej przyszłości?
Jskji karta przesłanie kamieni szlachetnych- Diament radzi Ci uporządkować swoje życie. Masz w sobie siłę by temu sprostać. Gdy już pozamykasz stare sprawy to pojawią się nowe drogi i szanse. Zawsze tak jest, odchodzi stare, przychodzi nowe. Mam nadzieję że spotkasz swoją drugą połówkę, ale myślę że pojawi się jak już wyjdziesz na prostą. To nie musi długo trwać, wszystko zależy od tego jak szybko wprowadzisz pozytywne zmiany Uśmiech
Moja strona internetowa

Dziekuje jeszcze raz szczególnie za przełożenie na moje ?pozdrawiam
witajUśmiech jakis czas temu wylosowałaś mi chryzokolę na problemy z buntem nastolatka, wzięłam sie w garść i  uspokoiłam, coby bez sensu nie ranić słwoami wyrzuconymi w niewie, dziekuję

dziś chciałabym poprosić o przesłanie na moje życie uczuciowe (12maj79natalia)
Stella jutro do godziny 20 wróżba- przesłanie będzie dla Ciebie gotowe Uśmiech
Moja strona internetowa

Stella wylosowałam dla Ciebie na życie uczuciowe kartę z talii "Kamienie wróżą" - cytryn.

Cytryn - radość, lekkość

Nazwa cytryn oznacza żółty. To pogodny kolor radości, która jest w stanie odmienić nasze życie, dodać sił i wiary w lepsze jutro. Cytryn obudzi Cię ze snu i namawia abyś spojrzała inaczej na otaczający świat. Naucz się odnajdywać radość w codziennym życiu. Niech problemy i rutyna dnia codziennego nie przysłonią wspaniałych rzeczy. Spokojna i pozytywnie nastawiona o wiele szybciej i skuteczniej pozałatwiasz swoje sprawy, przyciągniesz do siebie ciekawe osoby. Pozwól też sobie na chwile wytchnienia, zrezygnuj z części obowiązków, rozdziel je między innych. Niech chęć bycia perfekcyjną we wszystkim nie przysłoni Ci ważnych spraw. Zaoszczędzony czas warto spędzić z bliskimi. Im będziesz radośniejsza tym bardziej zadowolonych ludzi przyciągniesz do swojego życia. Mówimy że uśmiech jest zaraźliwy i coś w tym jest. Uśmiechaj się jak najczęściej a zobaczysz ile osób to odwzajemni. Lekkie podchodzenie do obowiązków czy powierzonych zadań nie oznacza lekkomyślności. Co masz zrobić dziś zrób jutro Uśmiech Niech to będzie na jakiś czas drobne odstępstwo od poczucia obowiązku jaki odczuwasz. Nabierz dystansu do konwenansów, nie zastanawiaj się jak jesteś odbierana przez innych. To bardzo izoluje od ludzi, gdy myślisz że czegoś Ci brakuje. Co ludzie powiedzą ? Niech mówią co chcą. Ważne abyś Ty była szczęśliwa i radosna. Przekażesz swoją radość innym i naprawdę będziesz cieszyć się życiem. Ten kamień pomoże Ci przyciągnąć do twojego życia radość i lekkość, wspieraj się jego energią.

Proszę o wstępne uwagi do przesłania. Pozdrawiam serdecznie Buziak
Moja strona internetowa

Bardzo Ci dziękuję, przesłanie tej karty jest w punkt- mało mnie dla bliskich niestety, ciągle pracuję i mam swiadomosć, ze jestem spięta i znerwicowana. Szukam póki co sposobu na podział obowiązków w w firmie, ale kiepsko to idzie.
Nie mam tego kamienia fizycznie, czy powinnam go sobie kupić i jakos pracować z nim? Czy jakoś mentalnie energię pobierać?
Stella dziękuję za odniesienie się do przesłania. Jeśli masz taką możliwość to kup ten kamień noś przy sobie, możesz też brac go co jakiś czas do ręki. Jego energia bardzo Ci się przyda Uśmiech
Moja strona internetowa

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości