Skrypty runiczne...nasze doświadczenia
#45

Nie tam chodzilo o to ze jezeli pomagaja w jednej sprawie to w innej cos sie popsuje ,nie umiem Ci tego wytlumaczyc .Tak np. pomoga w sprawie pracy to zabiora ( cos sie popsuje) np. w milosci,ze nie ma nic za darmo w jednej sprawie daja to w drugiej zabieraja ,zeby wyrownac.Wiec sie troche wystraszylam.Bo chcialam zastosowac skrypt ten co zaproponowalas na przyciagniecie milosci,ale jak pomysle,ze moze mi gdzie indziej sie popsuc.To co Ty pisalas ,ze nie ma nic za darmo ,ze trzeba z runami pracowac to jest cos innego.Czytalam caly watek i inne na ten temat tez.Dlatego sie pytam bo juz duzo czytalam na temat skryptow i pierwszy raz sie spotkalam z taka informacja.Myslalam ,ze moze cos wiesz na ten tematUśmiechMam nadzieje ze teraz wiesz o co mi chodzi Uśmiech
Odpowiedz
#46

Nie rozpatrywałabym tego w ten sposób...
Tak jak powiedziałam, runy dają impuls do działania...a Ty decydujesz co robisz...
Jeśli skrypt był dobrze napisany na pracę, może nie zauważyłaś w którym momencie zadziałał.. zrobił swoje..i należało już z niego nie korzystać...
To jest właśnie ta świadomość korzystania nie tylko z run, ale ze wszelkiego rodzaju talizmanów, amuletów...
Więc nie wiń za to run...runy to tylko narzędzie, że tak powiem , w ręku człowieka...i dobrze aby był to człowiek, który wie co chce...i potrafi w odpowiednim momencie podziękować z tej energii run, czy innych talizmanów i amuletów...

Dlatego podkreślam...znajomość run jest konieczna, aby w pełni korzystać z ich energii...a zapewniam Was, że warto...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#47

Ja tak tylko dalam przyklad o tej pracy,zeby Ci wytlumaczyc o co chodzilo z ta zaplata.Ja wiem ,ze jak skrypt spelni swoje zadanie to trzeba go oddac ziemi albo spalic,bo wykonal swoje zadanie.Tak samo jak nie wolno uzywac kilku skryptow w tej samej sprawie.Jezeli jeszcze znajde gdzie to czytalam to wkleje ten tekst.Uspokoilas mnie ,bo pewnie bys cos na ten temat wiedziala. Uśmiech
Odpowiedz
#48

Wiesz, generalnie tak w zyciu jest, jeśli za bardzo człowiek skupi się na jednej rzeczy , np. na pracy..i nie ma w sobie tej wewnętrznej równowagi, to być mogą zaniedbane inne aspekty życia...
Dlatego tak ważne jest zawsze dążyć do takiej równowagi na każdym swoim poziomie...i reagować jeśli coś nie tak się dzieje...czy brać pod uwagę to co mówią inni...bo czasem z boku lepiej widać co się dzieje z danym człowiekiem...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#49

stosowałam 2 skrypty i każdy z nich działał skrajnie, dzięki pierwszemu wyraźnie widać było zmianę po długim czasie szukania pracy pojawiły się oferty od roku pracuję w stabilnej firmie przez pieszych kilka miesięcy z dobrymi wynikami wyrobiłam sobie opinię lidera, ludzie do mnie lgnęli, słuchali byli bardzo mili zdążyłam nawiązać znajomości rokujące przyjaźnią. W tym samym czasie wygrałam w totka małe pieniądze ale zawsze coś, przez te kilka miesięcy widziałam na każdym kroku niesamowite zmiany na lepsze których nigdy bym się nie spodziewała ( oczywiście jakieś tam problemy były ale szukałam rozwiązań).
Jakiś czas temu postanowiłam zrobić kolejny skrypt który równie wyraźnie jak poprzedni zaczął działać ale w odwrotną stronę. Przede wszystkim odpycham ludzi oczywiście bliższe znajomości pozostały ale zaczęły się pojawiać osoby negatywne z którymi nie wchodząc w jakiekolwiek rozmowy zaczynają być nietaktowne wobec mnie - odczuwam duży brak szacunku wobec mnie. W pracy stałam się niewidzialna.
Gdyby nie pierwszy skrypt na pewno bym się zniechęciła do run teraz wiem że nie trzeba się zniechęcać i próbować. Postanowiłam spalić skrypt który działa na mnie negatywnie i wracam do pierwszego.
Odpowiedz
#50

A czy runy, mogą odmienic zycie? Np sa skrypty na szczęsliwą miłośc. Jesli komus taka nie jest pisana, to czy runy swoja moca i energia moga zmienic los człowieka?
Odpowiedz
#51

Runy, tak jak np. karty tarota...doradzają/podpowiadają...ale decyzja zawsze należy do nas samych...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#52

Dobrze, doradzają, zgadzam się. Ale tez potrafią wpłynąć swoja energia przecież na dane sfery życia. Nie bez kozery każe się szanować ich energię, czerpać i korzystać z umiarem, wspominając, ze mogą się obrócić przeciwko Tobie. Zwłaszcza te nadużywane, jak i źle dobrane. W takim razie nie tylko doradzają.... Czy się mylę?
Odpowiedz
#53

Ja mam sprzeczne odczucia. Czasami u mnie zadzialaly skrypty czasami nie. Takze, nie wiem na ile to byla kwestia przypadku, a moze tez dobrania skryptu. Albo kwestii, ze na pewne sprawy zwyczajnie nie mamy wplywu. Maja sie dziac tak a nie inaczej.
Odpowiedz
#54

Moja córka wspomagała się ostatnio własnoręcznie wykonanym skryptem runicznym na zdanie egzaminów. Służy on również do łatwiejszego przyswajania wiedzy i pomaga pokonać niechęć do nauki. Gotowy skrypt zaczerpnęłam z książki Alicji Chrzanowskiej "Misterium run". Na białym kartoniku panna wypisała własnoręcznie po kolei następujące runy Ansus, Naudiz, Sowelo, Uruz, Algiz. Skrypt nosiła w torebce a sesję zdała pomyślnie bez poprawek. Także polecam Uśmiech
Odpowiedz
#55

Hej Uśmiech Lady of Dreams pisała o amulecie miłosnym zakupionym w internecie.Czytając o runach znajdujących się an amulecie,prócz Gebo nie bardzo można doszukać się tam o miłości, związku. Moje pytanie, w jaki sposób to zadziałało?Na jakiej zasadzie zostały te runy dobrane do siebie?
Odpowiedz
#56

W odpowiedzi na Twoje zapytanie z pw...
Jak sama napisałaś, poczytałaś o skryptach...wiec proszę rozpisz ten skrypt dodając znaczenia poszczególnych run w tym skrypcie.... Oczko


Sugerowałam Ci na początek, aby zastosować jedna runę...
Przejrzyj...to są tylko 24 opisy run...na naszym Forum...
Jesli za mało informacji u nas...w necie znajdziesz więcej informacji o kazdej runie....

Drogą selekcji wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada....
Narysuj na karteczce, na innych naturalnych nośnikach/na kamyczku, naturalnym korku, drewienku z brzozy, czy innych drzew......noś przy sobie, ustaw przy kompie, powieś na ścianie na wysokości oczu...medytuj, wizualizuj....i czekaj na efekty 
Jeśli nie bedzie Ci odpowiadała oddaj ją Matce Ziemi...

Runa to jest symbol a mówiąc ściśle...alfabet./służył do pisania.......również wykorzystywany do wróżenia...poczytaj na ten temat w mitologii i historii runicznej....nie zadziała jak za pstrykniecie palcem...daje impuls...a jak to wykorzystasz...to już Twoja sprawa...
A wiec najpierw zaprzyjaźnij się z runami, poznaj ich znaczenia, mitologię...potem można wspomagać się ich energią....
Nie będę oceniała skryptu ze sklepu...po prostu, jeśli chcesz...rozpisz go tutaj, dodając znaczenia poszczególnych run...i sama oceń, czy Ci odpowiada...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#57

Tak czytałam opis run. Myślałam o takim skrypcie Kenaz, Gebo,Nauthiz,Laguz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości