Rytuały na przyciągnięcie osoby
#1

Witajcie, mam pytanie co do rytuałów.
Kiedy wykonujemy rytuał, aby przyciągnąć konkretną osobę, którą znamy jest to czarna magia, ponieważ próbujemy wpłynąć na czyjąś wolę. Jest to zakazane i pewnie każdy się zgodzi.
Ale co sądzicie kiedy wykonujemy rytuał, aby przyciągnąć osobę z konkretnymi cechami? Nie myślimy o nikim konkretnym, ale o cechach jak towarzyskość, poczucie humoru i powiedzmy zainteresowania podobne do naszych. I jeśli faktycznie przyciągniemy taką osobę to zadziałała tu biała magia - nazwijmy ją siła przyciągania, czy ta czarna, ponieważ naszymi działaniami skłoniliśmy kogoś, aby się przy nas pojawił?
Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2

Nie zadziała wcale albo zadziała biała. Bo magia działa w stosunku do konkretnej osoby. Więc jeśli nie ma jej to można kogoś przeznaczonego próbować przyciągnąc i to jest ok - bo i tak jesteście sobie przeznaczeni, a spotkanie miało się odbyć, a Ty przyśpieszasz je. Ewentualnie rytuał może się nie udać, bo może jeszcze nie jest dobry czas na spotkanie się, może ten ktoś nie jest gotowy albo zwyczajnie źle coś wykonasz podczas rytuału.

Osobiście zastosowałabym bez obaw np. zaklęcie o to by ktoś się pojawił, bo jest źle, samotnie itp. Ale potem pozwoliłabym już działać mu samodzielnie - więc zobaczę jak się potoczy relacja, czy on chce czy nie. Nic na siłe, żadne zaklęcie by się zakochał, albo np. zamrażanie relacji z kimś innym, potencjalnym konkurentem. To już jest ingerowanie w cudzą wolność.

Nie wiem czy wiesz, ale czasami sami mieszamy w energii i nie wiemy nawet o tym - np. patrząc na czyjeś zdjęcie możemy mówić coś, rzucać zaklęcia. To też magia. I pytanie o to czy mamy wówczas dobre intencje, bo tutaj można narobić też wiele zamieszania.
Odpowiedz
#3

Dziękuje za odpowiedź Uśmiech
Tak wiem, czasem  ubliżając komuś i życząc mu wszystkiego co najgorsze rzucić nieświadomie jakieś jakby zaklęcie, które będzie działało. Jednak wydaje mi się, że nieświadomie ciężej to zrobić. A to ze zdjęciem ciekawe w sumie, są one powszechnie używane w magii. I nie wpadłbym na to, że oglądają czyjeś zdjęcie można komuś silnie zaszkodzić.
Odpowiedz
#4

Samo oglądanie to nie, ale można ze zdjęciem robić więcej. Nie będę pisać jak, bo nie chcę by takie rzeczy był powszechnie wiadome, ale energia skierowana na kogoś w złej intencji daje złe efekty. Lepiej temu nie sprzyjać i nie podpowiadać.

No a Ty sam jako, że tka ujmę, "poszukujący miłości" w czystej energii i z dobrych pobudek by i ta druga połówka odnalazła Ciebie, nie robisz źle Uśmiech Szczęście życzę Uśmiech
Odpowiedz
#5

Oczywiście nie chodziło mi o same oglądanie, ale...moze jak napisałaś lepiej nie rozwijajmy tematu co można zrobić z tym.
Dziękuje bardzo i nawzajem  Uśmiech
Odpowiedz
#6

Właśnie raczej nazwałabym to o co pytasz Nastek nie rytuałem czy magią, ale pójściem w prawo przyciągania czy czymś w rodzaju afirmacji, a to w pozytywnych aspektach nikomu krzywdy nie czyni. Nie mieszasz przecież w energii konkretnej osoby, tylko tak jakby wysyłasz prośby do wszechświata... tak myślę.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Też mi się tak wydaje  Uśmiech
To dla mnie bardzo ważna kwestia - ,,być albo nie być"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości