Tworzymy rozkład na Walentynki
#1

Moi Drodzy,

Stwórzmy proszę jakiś szczegółowy rozkład na przebieg dnia Walentynkowego. Będzie można go póżniej wykorzystać na interpretację innych świąt po drobnej korekcie. Co Wy na to?

Mnie na razie przychodzi podział czasowy tego dnia.

1.Aura dnia
2. Co się wydarzy od rana do 12.
3. Co się wydarzy od 12 do 18
4. Co się wydarzy po 18?
5. Co mnie zaskoczy?
6. Na co/kogo mam zwrócić szczególną uwagę?/ O kim /czym pamiętać?
7 . Rada.
Odpowiedz
#2

Lady of Dreams, podoba mi się zarys rozkładu. Zastanawia mnie ten podział na godziny....
A gdyby to ustawić tak ? To tylko sugestia Uśmiech
1. Aura dnia
2. Co się wydarzy w ciągu dnia ?
3. Co mnie zaskoczy ?
4. Na co/ kogo mam zwrócić szczególną uwagę ?
5. Rada
Odpowiedz
#3

Jest fajny i oczywiście do przyjęcia ale ja zakładam , że na każde pytanie wyciągamy po jednej karcie dlatego taki podział czasowy...
Odpowiedz
#4

pkt. 6 "o kim pamiętać" - na Walentynki raczej nie ma zbyt długiej listy (chyba że panie lekkich obyczajów chciałyby wysłać życzenia swoim klientom), a z drugiej strony to jak z kart wyczytać o którym pociotku zapomniało sie przy życzeniach na Święta?
Odpowiedz
#5

Myślę Klepko, że można to wyczyać akurat. Jeśli karta wyciągnietą na takie pytanie nic nam nie powie pod wpływem pierwszego impulsu to nie będziemy przecież szukac tego kogoś na siłę...
Odpowiedz
#6

Tak, rzeczywiście, skoro po jednej karcie a może na pozycji- Co się wydarzy w ciągu dnia położyć 3 karty ?
To już kwestia indywidualna, nowatorski ten pomysł godzin Lady of Dreams Uśmiech
Zastanawia mnie ostatnia pozycja- Rada- może to jakoś doprecyzować ?
Odpowiedz
#7

Dziewczyny ja się nie upieram przy takim rozkładzie. To tylko jakis tam przykład .
Odpowiedz
#8

Joana napisał(a):Tak, rzeczywiście, skoro po jednej karcie a może na pozycji- Co się wydarzy w ciągu dnia położyć 3 karty ?
To już kwestia indywidualna, nowatorski ten pomysł godzin Lady of Dreams Uśmiech
Zastanawia mnie ostatnia pozycja- Rada- może to jakoś doprecyzować ?

Pewnie , że mozna radę jakoś doprecyzować , np. Jak mamy zachowac się wobec niespodzianki tego dnia? Może być?
Odpowiedz
#9

Lady of Dreams mi się bardzo podoba Buziak
Pomysłowy i daje nam pole do popisu, przy własnych modyfikacjach.
Odpowiedz
#10

Dzięki Joano. Pomysł z godzinami bierze sie z mojego rozkładu dziennego. Do tej pory był dla mnie czytelny. Bardziej czuje pojedyncze karty niz 3 łączoneOczko
Odpowiedz
#11

Jak mamy zachować się wobec niespodzianki tego dnia? to bym dodała jako podpunkt, bo to bardzo ważne.
Odpowiedz
#12

Lady of Dreams, mężczyźni maja różne pomysły jak uczcić ten dzień, nie zawsze " szczęśliwe" i czasami wypada robić dobrą minę do złej gry Rotfl
Odpowiedz
#13

Ok... Co jeszcze można tu dodać?
Może, " Czy ktoś wyśle mi Walentynkę?"
Odpowiedz
#14

Joana napisał(a):Lady of Dreams, mężczyźni maja różne pomysły jak uczcić ten dzień, nie zawsze " szczęśliwe" i czasami wypada robić dobrą minę do złej gry Rotfl

Zgadzam się, a najgorzej jest jak męzczyzna nie uznaje tego świeta bo "amerykańskie"Oczko Ja mam w domu taki egzemplarzOczko
Odpowiedz
#15

Tak, czy ktoś będzie o mnie pamiętał w tym dniu, bo niekoniecznie to musi być Walentynka, taka tradycyjna.
Odpowiedz
#16

Super Joano! Trafiłaś w punkt.
Odpowiedz
#17

Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
Odpowiedz
#18

W sumie moja propozycja jest taka i zaraz ją przetestuję.

1. Aura dnia
a) Co się wydarzy do godz. 12?
b) Co się wydarzy między 12-18?
c) Co się wydarzy po 18?
2.Co mnie zaskoczy?
a) Jak mam zachować się wobec niespodzianki tego dnia?
3. Czy ktoś o mnie pamiętał w tym dniu?
4. Czy ten dzień w sumie zaliczę do udanych?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości